Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Epsody

Sizi daha yakından tanıyıp, çevre ve topraklarla ilgili bilgilerimizi paylaşmak istiyorum, şayet benim çalışmalarımda sizin ilginizi çeker durumda ise davetime cevap yazmalısınız, saygılarımla.

26 Şubat 2012 11:10
CEVAP

Mesajınız için teşekkür ederim. Blogunuzdan çalışmalarınızı okudum. Bir ziraat mühendisi olarak çalışmalarınızı takdir ile karşılıyorum. Mailim uno58@hotmail.com. Ankara'da çalışıyorum. Saygılar sunarım

27 Şubat 2012 06:49
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

03 Ocak 2012 12:08
CEVAP

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Ayni dileklerle 2012 yılının siz içinde güzel geçmesini dilerim. Saygılarımla

03 Ocak 2012 15:05
T Ayhan ÇIKIN

Ünal Bey, Kooperatifçilik konusundaki yazılarınızı ilgiyle izliyorum. Kooperatifler, her şeyden önce insanlara aittir. Kooperatif, ortakları her an paylarını satabilen bir sermaye şirketi değil, şahıs şirketidir. Bu sıfatıyla küçük üreticiler, bazı özel değerleri korumuşlar ve daha ileriye götürmüşlerdir. Bu değerler : saydamlık, dürüstlük /eşitlik, dayanışma ve sorumluluktur. Başarılarınızın sürekliliğini diler ,selam ve sevgilerimi sunarım. T.Ayhan ÇIKIN

11 Aralık 2011 00:41
Ahmet YILMAZ

Ünal bey, Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

09 Kasım 2011 02:34
Toplam blog
: 416
Toplam yorum
: 86
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 771
Kayıt tarihi
: 19.02.10
 
 

Tarım, Gıda, Ormancılık, Çevre, Örgütlenme ve Proje konularında çalışmalarda bulunmaktayım. Öncel..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster