Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
cdenizkent

Elbette Ziyaver Bey...Hibir sakınca yok. Osmanlı'dan Cumhuriyet Dönemine geçiş ve Cumhuriyet dönemi" konulu bir sosyal bilimler tezi...Selamlar.

23 Ekim 2015 16:10
CEVAP

çok teşekkür ederim)))

24 Ekim 2015 20:25
OnurYaman

Merhabalar nasılsınız ziyaver bey. Bendeniz Onur Yaman. İroni sözlük'ün kurucusuyum. Yazım tarzınız ve kaabiliyetiniz çok güzel. Sözlüğüme davet ediyorum karşılık verirseniz memnun olurum. Hayırlı günler.

26 Kasım 2014 11:15
CEVAP

çok teşekkür ederim. en kısa zamanda geliyorum)))) kolay gelsin, başarılar...

30 Aralık 2014 18:58
Şahin ÖZŞAHİN

Değerli kardeşim, yazınızın altında yorum kısmı olmadığı için mesaj bölümüne yazıyorum. "35 derecede başörtüsü ve pardesü ile dolaşmak." yazıyorsunuz ama ne yazık ki güzelim Türkçe'mize aynı şeyleri giydirmişsiniz. Hoşgörünüzle hatırlatmak istedim. Hoşça kalın.

06 Mayıs 2013 12:02
CEVAP

katkınıza teşekkür ederim. önce bir bilgi paylaşımında bulunayım: yazımın altında, milliyet blog'daki diğer bütün yazıların altında olduğu gibi, yorum bölümü var, oraya istediğiniz katkınızı koyabilirsiniz. üslûbuma dair eleştirinize gelince.... değerli dostum, latince, grekçe, ingilizce, fransızca, ibranice kavram ve tamlamaların yanı sıra, türkçemize arapça ve farsça'dan girmiş kelime, terim ve tamlamaları da yazılarımda kulanıyorum. bu, benim kendimi ifade ediş tarzımdır. diğer bir deyişle, ben buyum. yâni, tam bir 'üslûbu beyan, aynıyla insan' hali mevzu bahis. beni düşünmeye sevk eden katkınız için teşekkür ederim.

08 Mayıs 2013 10:46
Erol İrdelmen

Sn Şencan, "Tarihi Simalardan Mevlevi" yeni baskısı çıkmıştır. http://destekdukkan.com/index.php/aska-allah-a-ve-akla.html Bilgilerinize. Esenlik

01 Mayıs 2013 22:01
CEVAP

ilginize teşekkür ederim değerli dostum, en kısa zamanda bahse konu eseri tetkik edeceğim:-)

02 Mayıs 2013 16:17
SÜLEYMAN SIRRI

Merhaba '' Tanrı Parçacığı'' konusundaki yazınızla sizi tanıdım. Bir kaç yazınızı okudum. Ele aldığınız konuları çok detaylı bir şekilde irdeliyorsunuz. Akademik bir yaklaşımla.Fakat entelektüel seviyeniz oldukça yüksek olduğu için düşük ve vasat seviyedeki okuyucunun sizi anlaması zor. Yazılarınız çok detaylı ve uzun. Milliyet Blog yazar ve okuyucularının ortalama seviyesinin çok üstünde. Yalnız biraz mizahi bir yönü de olan ifade üslubunuzu beğendim. Sizi izleyeceğim. Selam ve saygılarımla

16 Mart 2013 00:19
CEVAP

öncelikle merhabalar; yazılarımı önce www.ziyaversencan.blogspot.com adresine koyuyorum. hemen arkasında da, milliyet ve radikal blog portallarına taşıyorum. bu noktada şunu itiraf etmek durumundayım: çok zor yazan, yazdıklarından bir türlü tatmin ve mutlu olmayan birisi olduğumdan, blogumdaki yazıyı sürekli değiştiriyor, düzeltiyor, tadil ediyorum. öte yandan, milliyet ve radikal bloglarında yayınlanmış olan yazılarıma müdahale etmeye kalktığımda, bahse konu tadilatlarım ancak, söz konusu platformların sorumluları - editörleri ok verdiklerinde okuyucuyla buluşabiliyor. bu yüzden de, buralardaki yazılarıma, çok fahiş bir hata vb gibi mücbir bir sebep yoksa, müdahale etmemeyi tercih ediyorum. uzun lâfın kısası sevgili dostum, blogumdaki yazılarım, diğer platformlarda yayınlanan versiyonları içinde, en son halini almış olanıdır. ilginize çok teşekkür eder, en kısa zamanda görüşebilmek ümidiyle size bol okumalı, bol yazmalı ve bol muhabbetli ve sağlıklı günler dilerim:-)

16 Mart 2013 12:02
Hasan Hüseyin Dulun

Merhaba. Değerli dost, geciken listemi şu bloga ekladim.http://blog.milliyet.com.tr/adso-dan-gorkemli-acilis--idil-biret-le-yeni-sezona-merhaba/Blog/?BlogNo=384180 Selamlar, H.Dulun

20 Ekim 2012 22:45
CEVAP

ilginize ve bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. yarın,10 Kasım 2012, Cumartesi günü, 15.00 - 19.00 saatleri arasında şayet önemli bir işiniz yoksa ve erişimde de bir sıkıntı olmayacaksa, ayrıntılı bilgisine http://ziyaversencan.blogspot.com/2012/11/10-kasm-2012-cumartesi-beyoglunda.html linki üzerinden erişebileceğiniz kültür performansıma ve müzayedeme beklerim. en kısa zamanda görüşmek dileği ve ümidiyle:-)

09 Kasım 2012 14:03
Umut Can Çeppioğlu

Ziyaver bey merhaba, "Hayaller İçinde Bir Düş" isimli öykü kitabım aysonunda satışa çıkacak. Piyasaya çıkmadan önce kitabımı size hediye etmek ve vakit ayırma şansınız olursa eleştirilerinizi almak isterim. Eğer uygun bulursanız, kitabımı size ulaştırabileceğim bir adres belirtmenizi rica ederim. Kitabım ve diğer çalışmalarımla ilgili aşağıdaki adreslerde daha fazla bilgi bulabilirsiniz: http://potkalkitap.com/tag/umut-can-ceppioglu www.umutcanceppioglu.com http://blog.milliyet.com.tr/umutcan Selamlar Umut

18 Eylül 2012 17:37
CEVAP

değerli dostum, nezaketinize, ilginize ve bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. size bir önereim olacak: yarın,10 Kasım 2012, Cumartesi günü, 15.00 - 19.00 saatleri arasında, şayet önemli bir işiniz yoksa, ve erişimde de bir sıkıntı olmayacaksa, ayrıntılı bilgisine http://ziyaversencan.blogspot.com/2012/11/10-kasm-2012-cumartesi-beyoglunda.html linki üzerinden erişebileceğiniz kültür performansıma ve müzayedeme beklerim. en kısa zamanda görüşmek dileği ve ümidiyle:-)

09 Kasım 2012 14:04
Ahmet YILMAZ

Başarıyı tek başımıza da elde edebiliriz. Ama yaşadığımız mutluluğu paylaşamazsak, o başarıdan hiç zevk alamayız. Bayramlar, bireylerin “toplum” olmasını sağlayan manevi harçlardır. Her yıl, daha üst basamaklara çıkarmamız gerektiği halde, onu biz kendi ellerimizle iğdiş ettik. Aile fertlerinin yılda iki kez de olsa bir araya gelmesini, sevgiyle kucaklaşmasını sağlayan bayramları, tatil niyetine kullanıp, büyüklerimizden uzaklara kaçtık. Bir “el öpmek”ten bile kaçındık. Sonra da sevgiden ve saygıdan uzak, yabancı bir toplumla karşılaştık… Bayramlaşmak tek kişiyle yapılacak bir eylem değil… Birbirimizle, her birimizle ayrı ayrı bayramlaşarak, onun hazzını yaşayacağız ki, sevincimizi paylaşıp toplumun tüm katmanlarına yayabilelim… Bu duygularla hepinize, bayram sevinci içinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum. Selam ve saygıyla…

20 Ağustos 2012 20:18
CEVAP

gene anlamlı ve fikirlerle dolu dolu olan mesajınıza çok teşekkür eder, bilvesile size mutlu bayramlar dilerim....

20 Ağustos 2012 21:45
BEN ve OLTAMA TAKILANLAR

MERHABALAR...Sevgili BLOG Arkadaşım :-) Sağlıklı,huzurlu ve mutlu günler dileği ile MÜBAREK ŞEKER (RAMAZAN) BAYRMINIZI KUTLAR, ESENLİKLER DİLERİM.:-) BEN ve OLTAMA TAKILANLAR

15 Ağustos 2012 20:33
CEVAP

iyi dilekleriniz, nazik mesajınız için çok teşekkür ederim. ben de size iyi bayramlar dilerim, görüşmek ümidiyle:-))

16 Ağustos 2012 10:28
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

03 Ocak 2012 13:39
CEVAP

bayramda sonra yılbaşında da anlamlı içerikle yüklü çok nazik bir mesaj göndermek inceliğini gösterdiniz değerli ahmet yılmaz. iyimsserliğinize katılıyor, ben de bu vesileyle size, sevdiklerinize ve ailenize sağlıklı, mutlu, bol kazanç ve başarılarla dolu bir sene dilerim.en kısa zamanda görüşmek ümidiyle:-)

03 Ocak 2012 18:22
Toplam blog
: 297
Toplam yorum
: 148
Toplam mesaj
: 11
Ort. okunma sayısı
: 1590
Kayıt tarihi
: 29.08.11
 
 

1958 Fatih / İstanbul doğumlu. Etiler Lisesi ve İTÜ Maden Fakültesi Petrol Mühendisliği Bölümü me..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster