Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

01 Ocak 2012 21:52
CEVAP

Çok teşekkürler... Bilmukabele...:) (Bir süredir sanal klavye kullanıyorum. Uzun uzun yazmakta zorlanıyorum. O nedenle bloglarıma ara verdim. Ama izlemeye devam..... Selamlar)

02 Ocak 2012 14:42
GÜNEŞİNSULARI

Sayfanızı yeni gördüm.Takib etmeye çalışacağım.Bilimselliğin yaygınlaşmasını savunduğumdan yazılarınız hoşuma gitti.Başarılar dilerim.Düş ve Düşüncenize saygılar...

22 Mart 2011 12:38
CEVAP

Teşekkürler.. Denizde damla olabilmek güzel şey.. Saygılar benden.. :)

22 Mart 2011 14:00
Toplam blog
: 92
Toplam yorum
: 107
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 491
Kayıt tarihi
: 01.01.11
 
 

Milliyet Bloga taşınmam kolay olmadı.. Varlığını aşağı yukarı başlangıcından beri bildiğim bu dev..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster