Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Burcu ERSÜ

Hayırlı Bayramlar, Öncelikle mesajınızı, dün akşam saatlerinde e-posta kutumu açınca yeni almış olduğum için cevap vermekte epey geciktim, lütfen kusuruma bakmayın. Tamamını da maalesef ki göremedim. Asıl amacım para kazanmak olmadığı için sorun yok bence. Şansımı denemek istiyorum.

23 Ağustos 2018 17:12
CEVAP

Sevgili Burcu mesajı kopyaladım yeniden gönderiyorum. Merhabalar Burcu Basım dünyası ne yazık ki yalnızca ünlülere ve tanıdık vasıtasıyla basılıp tanıtımı yapılanlar için var. Bu konuda gönülden desteklemek isterdim ancak şiir kitapları satılmadığı gibi basımını da her yayınevi yapmıyor.Gerçek şu ki, şiir kitabından para kazanılmıyor. Üç şiir kitabımdan beş kuruş dahi almadım bugüne kadar. Kitabın basımını kabul eden yayınevi basım parasını sizden peşinen alıyor. Kendi kurallarına göre bastığı kitap sayısından bir miktarını size veriyor diğerini kendi satıyor ancak şiir satılmadığından onlar da pek bir şey kazanamıyor aslında. Ben kitaplarımın çoğunu bağış yaparak tükettim. Derneklere bağışladım, imza günümde satılan birkaç kitabın haricinde,çok satılanların yanına birer tane kitabımdan eklettim. Ne yazık ki, şiir yazanlar bile şiir okumuyorlar. Şiirseverlerin aldığı kitaplar da ünlü adların kitapları. Acı ama gerçek bu sevgili Burcu. Keşke yardımım dokunabilseydi çok üzgünüm.

23 Ağustos 2018 21:44
NAHİDE ÇELEBİ

İyi geceler değerli arkadaşım, galiba benim yorum kısmında bir hata oldu Tansiyonu Düşürmenin Yolları diye bir yazı yazdım 83 okunma sayısına nazaran bir tek yorum yok lütfen bu yazıma bir yorum gönderirseniz sorun olup olmadığını anlarım sevgiler.NAHİDE ÇELEBİ

27 Mayıs 2018 00:31
CEVAP

Mesajınızı bugün öğleden sonra gördüm ancak. Akşam yazı yazmakla meşguldüm ve bu aralar iyi değilim. Bir dostumu-arkadaşımı kaybettim onun etkisindeyim hâlâ.

27 Mayıs 2018 17:47
Rukiye Türeyen

MERHABA YANLIŞLIKLA CEVAP YAZARKEN YORUMUNUZU SİLDİM ÖZÜR DİLİYORUM. SİZE BİLDİRİM GELİRSE YANLIŞ ANLAMANIZI İSTEMEDİĞİM İÇİN, MESAJ YAZMA GEREĞİ DUYDUM.. HERKESE HİTABEN TOPLU CEVAP NASIL YAZILIYOR ONU BİLMİYORUM. BÖYLESİ BLOG SAYFASI İLK KEZ KULLANIYORUM.

07 Haziran 2017 23:37
CEVAP

Merhabalar yavrum işlemleri yaparak öğrenirsin zamanla.Yorumun yanında yeşil bir ok var onunla onaylıyorsun sonra tekrar girdiğinde mektup zarfının üzerine basınca cevapla çıkıyor oradan cevaplıyorsun. Zamanla alışırsın sen de üzülme. Hoşçakal

08 Haziran 2017 13:15
Toplam blog
: 467
Toplam yorum
: 1657
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 139
Kayıt tarihi
: 16.05.11
 
 

Güzel Sanatlara tutkulu, Türk sanat müziği hayranı,  deniz ve İstanbul âşığı şiiryazar bir fâni....

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster