Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
ErkanArkut

Emin olun İngiliz derin devletinin gülecek hali kalmadı, ne yapsalar ters köşeye oturuyorlar. Önlerinde dağ gibi Mehdiyet duruyor, bir türlü aşıp geçemiorlar, diğer yazılarımı da okumanız dileğiyle. Hürmetler.

18 Kasım 2016 23:23
CEVAP

Hangi mehdiyetten bahsediyoruz.Dinimize göre mehdiliğin şartları bellidir ve hadislerle sabittir.Her önüne gelen mehdi diye ortaya çıkarsa en azından inandırıclık kabolmaz mı? Aslında işin sırrı Olin de değil bilim ve teknolojide.Çağın gerektirdiği bilim ve teknloljilere sahip olmazsanız işiniz Allah' kalmıştır:Selamlar.

19 Kasım 2016 23:57
Mesut Selek

Mustafa Bey,merhaba...Son Bloğuma yazdığınız güzel yorumunuzu yanıtlarken teknik bir sorundan dolayı yorumunuz ve yanıtım uçtu gitti.Buradan Özür diler, ilginiz için teşekkür ederim.saygılarimla.

11 Mart 2015 20:41
CEVAP

Dert değil Mesut bey..Dertler aynı nsılsa..Selamlar..

12 Mart 2015 21:07
Mert Arslanoğlu

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim ama ben içkiyi tamamen yasaklayan bir hüküm bilmiyorum, sadece şarap içmek haramdır. Allah Kuranda içkide sizin için faydalar var ama zararı daha fazladır diye bildiriyorç

23 Aralık 2014 16:52
CEVAP

Tabii haram olan içki alkollü içkidir.Mesela şıra da bir içkidir ve onda birçok yararlar gizlidir. Kısaca şarhoşluk veren herşey Kuranda haram kılınmıştır.Biraz daha ayrıntılı incelemenizi öneririm.Selamlar..

24 Aralık 2014 23:05
ErkanArkut

Merak etmeyin, Türk İslam Birliği kurulacak, Mehdiyet çağındayız ve ahir zamandayız. Yazılarımı mutlaka okumanızı tavsiye ederim. Saygılar, hürmetler.

20 Eylül 2014 12:23
CEVAP

Kim istemez bunu? ancak benim düşüncem şudur ki,en az 2,5 trilyon dolarlık bir milli hasılaya ulaşmadan, kitle halinde süper teknoloji ürünü silahlar( uçak gemisi, denizaltı, lazer topu,ileri ana muharebe tankı, süpersonik savaş uçağı gibi.) üretmeden ve batı demokrasileri gibi ileri demokrasiye sahip , kendi içinde barışık bir ülke olmadan bu ülkülerimizi gerçekleştiremeyiz. Bence 2050'lere kadar bekleriz..Selamlar..

20 Eylül 2014 20:32
ece er

İnternetimde kısa süreli elektrikten dolayı kesinti oldu, o sebepten yorumunuza ek mesaj yollayamadım. Övgü için teşekkürler ama şu senaristler de araştırmayı öğrnse muhteşem diziler çekeriz.Ben de tarihe çok meraklıyım, bir de onlar merak etse :)

06 Şubat 2014 21:08
Ahmet YILMAZ

Başarıyı tek başımıza da elde edebiliriz. Ama yaşadığımız mutluluğu paylaşamazsak, o başarıdan hiç zevk alamayız. Bayramlar, bireylerin “toplum” olmasını sağlayan manevi harçlardır. Her yıl, daha üst basamaklara çıkarmamız gerektiği halde, onu biz kendi ellerimizle iğdiş ettik. Aile fertlerinin yılda iki kez de olsa bir araya gelmesini, sevgiyle kucaklaşmasını sağlayan bayramları, tatil niyetine kullanıp, büyüklerimizden uzaklara kaçtık. Bir “el öpmek”ten bile kaçındık. Sonra da sevgiden ve saygıdan uzak, yabancı bir toplumla karşılaştık… Bayramlaşmak tek kişiyle yapılacak bir eylem değil… Birbirimizle, her birimizle ayrı ayrı bayramlaşarak, onun hazzını yaşayacağız ki, sevincimizi paylaşıp toplumun tüm katmanlarına yayabilelim… Bu duygularla hepinize, bayram sevinci içinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum. Selam ve saygıyla…

20 Ağustos 2012 00:53
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 16:00
Ahmet YILMAZ

Semih bey, Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

09 Kasım 2011 11:36
CEVAP

Değerli Ahmet Bey, mesajınıza biraz geç cevap veriyorum ama sizin bayram mesajınız şimdi 2012'nin bir bayram gibi güzel ve neşeli geçme dileğiyle birleşsin diyorum. Herşeye rağmen tarih bu ülkenin aydınlık geleceğinde bu yaşadıklarımızı " sıkıntı yılları " olarak yazacak. Esen kalınız....

02 Ocak 2012 21:53
Toplam blog
: 343
Toplam yorum
: 169
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 430
Kayıt tarihi
: 19.02.11
 
 

Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunuyum. Teknoloji Yönetimi dalında mast..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster