Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Başarıyı tek başımıza da elde edebiliriz. Ama yaşadığımız mutluluğu paylaşamazsak, o başarıdan hiç zevk alamayız. Bayramlar, bireylerin “toplum” olmasını sağlayan manevi harçlardır. Her yıl, daha üst basamaklara çıkarmamız gerektiği halde, onu biz kendi ellerimizle iğdiş ettik. Aile fertlerinin yılda iki kez de olsa bir araya gelmesini, sevgiyle kucaklaşmasını sağlayan bayramları, tatil niyetine kullanıp, büyüklerimizden uzaklara kaçtık. Bir “el öpmek”ten bile kaçındık. Sonra da sevgiye ve saygıya hasret, ya da yabancı bir toplumla karşılaştık… Bayramlaşmak tek kişiyle yapılacak bir eylem değil… Birbirimizle, her birimizle ayrı ayrı bayramlaşarak, onun hazzını yaşayacağız ki, sevincimizi paylaşabilelim… Bu duygularla bayram sevinci içinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum. Selam ve saygıyla…

19 Ağustos 2012 16:09
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 11:01
Ay Şen

Mutlu bayramlar dilerim . Sevgilerimle...

28 Ağustos 2011 23:47
CEVAP

Güzel ve değerli mesajına gecikmiş mesajım için özür dilerim canım:). Teşekkür ederim. bayram tadında sevinçlerimiz, umutlarımız eksik olmasın hayatta. Sağlıcakla kal, güzel paylaşımlarda buluşma umuduyla:)

08 Eylül 2011 10:06
Yurdagül Alkan

Pozitif enerji ile bir başladınız, ama biz devamını beklemekteyiz yazılarınızın Derya hanım...Sevgilerle...

21 Ağustos 2011 17:17
CEVAP

Merhaba:) hatırlanmak ya da yokluğumun fark edilmesi çok hoş! Teşekkür ederim varlığınız ve güzel mesajınız için. Evimden, işimden ve siz dostlarımdan bana göre uzunca bir zaman ayrı kalmak zorundaydım. Sanrım artık olmayacak.:) Güzel paylaşımlarda buluşmak umduyla, sağlıcakla kalın.

08 Eylül 2011 10:05
Mor Okyanus

Yeni bloglarınızı beklediğimi söylemek istedim :) Sizin gibi pozitif kalemler çok az, lütfen yazın.. Sevgilerimle..

07 Temmuz 2011 18:36
CEVAP

Merhaba mesajınız bana güç verdi teşekkür ederim. Şimdilik sizin gibi değerli yazarların paylaşımlarıyla besleniyorum. Bu aralar hayatımdaki yoğunluktan dolayı yazmaya vakit bulamıyorum. Fark edildiğimi fark ettirdiğiniz için onur duydum. Görüşmek üzere...

07 Temmuz 2011 21:28
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 24
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 387
Kayıt tarihi
: 01.06.11
 
 

1972 Denizli doğumluyum. Milliyet Blog'un kaliteli bir paylaşım yeri olduğunu düşündüğüm için burday..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster