Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Gecenin hüznü

Sevgili Yazarım; Yeni yılınızı kutlarım. Mutlu yıllarınız olsun. Sevgi ve selamlar...

31 Aralık 2015 12:45
CEVAP

Bilkubil, yeni yıl; barış, huzur, mutluluk...hepimize

31 Aralık 2015 21:03
Abdülkadir Güler

Merhaba Nurbanu Hanım, Yurtdışındasınız. İzlenimlerinizi bir köşede yazınız.Bunlar ilerde lazım olacak.Başarılar.

15 Aralık 2015 09:23
CEVAP

İzlenimler yazılıyor ama yayınlama isteğim pek olmuyor. Bir karşılaştırmaya gidiyorsun ve bu da moral bozukluğuna sebep oluyor. İlerde belki..

03 Ocak 2016 20:43
Nizamettin BİBER

Bayramınızı kutlar sağlık, neşe, mutluluk ve esenlikler dilerim. Hoşça kalın. N. BİBER

08 Ağustos 2013 10:03
CEVAP

Teşekkür ederim Nizamettin Bey, Ben de sizin şeker bayramınızı kutlar sağlık ve bahtiyarlıkla nice bayramlar dilerim.

10 Ağustos 2013 20:11
Sema Sener

http://blog.milliyet.com.tr/topragin-cocuklari/Blog/?BlogNo=379355 merhabalar... Size bahsettiğim gibi cuma günü izledim filmi, film hakkındaki yazımın linkini belki ilgilenirsiniz diye gönderiyorum... sevgiler...

18 Eylül 2012 20:23
CEVAP

Yazinizi dun okudum. Simdi yorum yazmak uzere interneti actigimda mesajinizi gordum. Anladigim kadariyla film beklentilerinize cok cevap verememis ama enstitulerin boyle bir zamanda gundeme gelmesi ve konusulmasi olumlu bir sey. Bir filmin bir sureci tumuyle aktarmasini bekleyemeyiz elbette. O surecin bir parcasini aktarirken olabildigince ana mesaji vermesi onemli. Tabii yeterince seyirci ile karsilasmamasi da sizi biraz hayal kirikligina ugratmis. Ben bunu bildigim icin yazimin sonunu bu umitler dilegiyle kapatmistim. Cunku yillar once Pestallozi ile ilgili bir filme gittigimde uc- dort kisi ile seyretmistim o filmi... Sevgilerle.

18 Eylül 2012 23:18
Ahmet YILMAZ

Başarıyı tek başımıza da elde edebiliriz. Ama yaşadığımız mutluluğu paylaşamazsak, o başarıdan hiç zevk alamayız. Bayramlar, bireylerin “toplum” olmasını sağlayan manevi harçlardır. Her yıl, daha üst basamaklara çıkarmamız gerektiği halde, onu biz kendi ellerimizle iğdiş ettik. Aile fertlerinin yılda iki kez de olsa bir araya gelmesini, sevgiyle kucaklaşmasını sağlayan bayramları, tatil niyetine kullanıp, büyüklerimizden uzaklara kaçtık. Bir “el öpmek”ten bile kaçındık. Sonra da sevgiden ve saygıdan uzak, yabancı bir toplumla karşılaştık… Bayramlaşmak tek kişiyle yapılacak bir eylem değil… Birbirimizle, her birimizle ayrı ayrı bayramlaşarak, onun hazzını yaşayacağız ki, sevincimizi paylaşıp toplumun tüm katmanlarına yayabilelim… Bu duygularla hepinize, bayram sevinci içinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum. Selam ve saygıyla…

20 Ağustos 2012 16:28
CEVAP

Bayramlar büyüklerle anlam kazanıyor. Bunu, onlar hayatınızdan çıktığı zaman daha iyi anlıyorsunuz. Güzel bir bayram temennisiyle. Selamlar.

20 Ağustos 2012 21:07
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 19:43
Ahmet YILMAZ

Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

09 Kasım 2011 18:25
CEVAP

Bayram temenniniz icin tesekkur ediyorum.Ben de (bayram bitse de) bayraminizi kutluyorum.

09 Kasım 2011 23:37
Toplam blog
: 71
Toplam yorum
: 184
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 1264
Kayıt tarihi
: 10.08.11
 
 

Hacettepe Fransız Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Öğretmenim, şu anda yurt dışında görev yapıyorum. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster