Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ata Kemal Şahin

http://blog.milliyet.com.tr/turkiye-ye-vizeler-tabii-ki-kalkmayacak--/Blog/?BlogNo=506463

03 Kasım 2015 15:49
Erol Kalaycı

üstat sizi ayaklarınızı yere basmaya davet ediyorum,gönülden geçenle,gerçekler başka. Almanya'nın bir aylık ihracatını bir yılda, oda ithalatla yapan bir ekonomi federasyonu konuşurken dikkatli olmalı. sizi geniş bir sosyal bilimler okumasına davet etmek isterim.çalışmalarınızda başarılar dileğiyle.

23 Eylül 2014 23:25
Ahmet YILMAZ

Başarıyı tek başımıza da elde edebiliriz. Ama yaşadığımız mutluluğu paylaşamazsak, o başarıdan hiç zevk alamayız. Bayramlar, bireylerin “toplum” olmasını sağlayan manevi harçlardır. Her yıl, daha üst basamaklara çıkarmamız gerektiği halde, onu biz kendi ellerimizle iğdiş ettik. Aile fertlerinin yılda iki kez de olsa bir araya gelmesini, sevgiyle kucaklaşmasını sağlayan bayramları, tatil niyetine kullanıp, büyüklerimizden uzaklara kaçtık. Bir “el öpmek”ten bile kaçındık. Sonra da sevgiye ve saygıya hasret, ya da yabancı bir toplumla karşılaştık… Bayramlaşmak tek kişiyle yapılacak bir eylem değil… Birbirimizle, her birimizle ayrı ayrı bayramlaşarak, onun hazzını yaşayacağız ki, sevincimizi paylaşabilelim… Bu duygularla bayram sevinci içinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum. Selam ve saygıyla…

19 Ağustos 2012 17:40
CEVAP

Teşekür ederim. Düşüncelerinize aynen katılıyorum. Aynı dileklerle size de mutlu bir yaşam diliyorum. Saygılar

22 Ağustos 2012 05:41
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 11:22
Portakal Çiçeği ve FISILTI

sizi daha düzgün yazılarla burda görmek dileğimdir. saygıyla.

25 Aralık 2011 14:15
CEVAP

Tskler. Bir eleştiri anlamında dikkate alacağım söyledikerinizi. size de saygılar. Kolay gelsin

26 Aralık 2011 14:59
Toplam blog
: 19
Toplam yorum
: 96
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 19600
Kayıt tarihi
: 17.09.11
 
 

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi 2006 mezunuyum. İstanbul Üniversitesi'nde Radyo,Televizyo..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster