Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

03 Ocak 2012 13:39
CEVAP

Çok teşekkür ederim. Sizin de yeni yılınızın dilediğiniz gibi beklentilerinize uygun güzel geçmesini temenni ederim. Saygılar.

07 Ocak 2012 20:49
Ahmet YILMAZ

Efendim, Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

08 Kasım 2011 10:58
turan Yalçın

selam bloga hos geldınız sıır hıkaye ve kısısel gelısım yazmaktayım tokatta yerel gazetede unıv ogrencı ve hocaları ıle röportajlarım yayınlanmakta sızınle de msn sohbet etmek ısterdım yzılarıın faydalı olması dılegfıyle Turan Yalçın

03 Kasım 2011 22:51
Toplam blog
: 11
Toplam yorum
: 4
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 278
Kayıt tarihi
: 26.09.11
 
 

Sosyal gruplar ile ilgileniyorum. Yaşamım boyunca değişik kültürel gruplarda bulundum. Ekonomi, e..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster