Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
cdenizkent

Aferin Kızım...Sizden büyük kızım var; bağışla bunun için böyle dedim...Keşke bütün gençlerimiz sizin gibi olsa; zaman bu ülkenin sırtı yere gelmez...Olaylara tek yanlı değil; objektif bakmak gerekir...Siz de böyle yapmışsınız...Geçtiğimiz günlerde, hatırlarsınız, bir polis, bir aracı trafikten men etti ve arabadakilerin gitmeleri yere geç kalmaması için de onlara kendi özel arabasını vermişti...Polisimize, çocukken "polis amca" boşuna demiyorduk...Yolda yürürken yanımızdan bir polis geçtiğinde kendimizi güven içinde hissederdik...Şimdiler de ise, bizim "polis amca" dediğimiz aynı kişileri, bazı anneler, yaramazlık yaptıklarında "seni polise veririm" diyerek korkutmaktadırlar...Benim "polis amcamı", bana "öcü" gibi gösterenlere ve buna sebep olanlara yazıklar olsun...

02 Haziran 2013 11:51
tacettin alper ay

Öncelikle hoşgeldiniz yazılarınızla alakalı olarak ilginç bir nickname seçmişssiniz.Rastgelip okuduğum yazılarınızı beğendim.Başarılı bir yazın hayatı dilerim.Kolay gelsin.

24 Ekim 2012 00:30
CEVAP

Neden böyle bir nick seçtim bende bilmiyorum doğrusu :) ne olabilir diye düşündüm, gündelik olarak yazarım - buraya eklemeye pek fırsat bulamıyorum açıkçası, yoğunum... Oradan yola çıkaran yazıverdim :) Teşekkür ederim, Allah razı olsun. Hayırlı bayramlar.

24 Ekim 2012 20:11
vincenzo salvatore

Anlatımında masal üslübu var, ama konu seçimleri bunu gölgeliyor.

22 Ekim 2012 20:34
CEVAP

Daha açık yazar mısın? Bu olumlu bir yön mü yoksa olumsuz mu?

24 Ekim 2012 20:12
enver kucur

Başarılarının devamını :) dilerim bu yasta güzel iş yazar olmak..

21 Ekim 2012 02:30
CEVAP

Teşekkür ederim, yazmak çok iyi geliyor bana :)

21 Ekim 2012 12:52
Mehmet Emin ÖZTÜRK

Öncelikle aramıza hoşgeldin demek istiyorum. Sanırım ilk mesaj bana ait, e bari biraz deneyimlerimizi söyleyelim. Yazdığın ilk iki yazı birbirine benzer konulara değinmiş benim tavsiyem kendini daha uzun aralıklarla tekrar et. Kişisel sorunlara değinmişin bu tür sorunlar herkesin vardır ama kimse açıp da okumaz çünkü aynı düşünceleri paylaşıyordur ortalama. Farklı bir alanda uzmanlaşmanı ve devamlı o alan içerisinde kalarak o alanın özellikle seçilip okunanı olmanı tavsiye ederim. Ben 5 yıl önce geldiğimde gördüğüm her konu hakkında yazı yazma çabasındaydım şimdi onun pişmanlığındayım. Son dönemde siyaset dışı yazı yazmıyorum daha mutluyum diyebilirim. Tekrar hoş geldin diyorum aramıza burası çok güzel bir yer. Bağımlı olduğum dönemlerde en büyük zevkleri aldım yazm aktan. Sende bağımlı olursun umarım. Saygılarımla..

19 Ekim 2012 10:23
CEVAP

Deneyimlerini paylaştığın için çok teşekkür ederim. Yazılarımı okumana da sevindim özellikle üzerine eleştiri yapmana... Yapıcı eleştirileri her zaman severim ve uygularım. Söylediklerini dikkate alacağım. Senden gelen mesaj 2. mesaj :) ilklerin arasındasın yine de... Yazmak gerçekten bağımlılık yapan bir durum, katılıyorum. Yazmayı çok seviyorum. İncelemelerim sonunda burada bir blog sahibi olmaya karar verdim. Bence de kayda değer bir yer. Yazdığım bir site daha var, orayı da seviyorum. Oradaki geçmişim daha uzun olduğu için daha çok yazım mevcut. Bir tane de blogspot sahibiyim. Yazabileceğim her yere yazıyorum anlayacağın :) Tekrar teşekkür ederim. Hayırlı cumalar.

19 Ekim 2012 13:01
Oğuz Akdeniz

slm yazılarını okudum..çok tatlısın...:)

18 Ekim 2012 15:51
CEVAP

Teşekkür ederim.

18 Ekim 2012 16:14
Toplam blog
: 37
Toplam yorum
: 26
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 202
Kayıt tarihi
: 05.10.12
 
 

Anadolu İletişim Meslek Lisesi & Radyo TV mezunuyum. Özel bir radyoda çalışmaktayım, köşe yazarlı..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster