Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Abbas Oğuz

Bu güzel gününüzle ne mutlu size!Blok'tan bazı arkadaşların düğününüzde bulunması da ayrı bir sevinç size.Gelme duygusu geçti içimden.Eşimle de konuştum,inşaat işimiz olduğu için göze alamadık...Gençlere ve tüm ailenize ömür boyu sağlık ve mutluluklar diliyorum Hanife hanım...Selam ve saygılarımla.

06 Şubat 2016 22:38
CEVAP

Evet Abbas Bey düğünümüz değerli dostlarımızın katılımıyla güzel şekilde yapıldı. sizlerin de bu mutluluğu paylaşmanızı arzu ederdik. Lakin şartlar bazen engel oluyor. sizin inşaat işi olduğu gibi.. Gönüller bir olsun diyelim. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Çok sağ olun var olun. Sağlıcakla.

14 Şubat 2016 19:56
Abdülkadir Güler

Merhaba Hanife Hanım, önce selam ve saygılar gönderiyorum. Benden adres istediniz kitabınızı gönderebileceğinizini söylediniz. Ben de adresimi yazdım, gönderdim..Bende kitabımı gönderecektim... Altı ay oldu kitabınız maalesef gelmedi. Merak ettim. Yoksa PTT'nin azizliğine mı uğradı....Onun için bu mesajı yazmak zorunda kaldım... Teşekkürlerimle...

21 Kasım 2015 03:51
Recep Altun

Merhabalar Hanife MERT, Kardeşim. Ben, Recep Altun. Milliyet blogda yıllardır değişik mahlaslarda ve değişik profillerde yayın yaptım. Kendi hakiki adımda da yayın yaptım. Şu anda KÖSEOĞLU mahlası ile ve kendime ait bir profil resmi ile yayın yapmaya çalışıyorum. Sürekli mahlas adımı değiştirmekten dolayı haklı olarak serzenişte bulunanlar oldu. Ben de Milliyet Blog'da yazı ve yorumlarımı paylaştığım arkadaşlarımı bilgilendirmek için bu mesajı hazırlayarak gönderiyorum. Sürekli olarak böyle bir mahlas ve profil değişikliğinde bulunarak sizlere verdiğim rahatsızlıktan dolayı çok özür dilerim. Eğer yayına devam etmeme müsaade ederlerse,bundan böyle KÖSEOĞLU mahlası ve profilimde görülen profil fotoğrafı ile yayın ve yorum yapmaya devam edeceğim. Selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun.

07 Ekim 2015 07:50
Abdülkadir Güler

Merhaba Hanife Hanım, nasılsınız? Geçmiş bayramınızı içtenlikle kutluyorum. Daha nice bayramlara diyorum... Kitabınızı merak etmiş ve istemiştim. Benden ADRES istediniz ve yazdım. Ne yazık ki kitabınızı okumak nasip olmadı... Zaten adresim de değişti...Teşekkürlerimle...Selamlar.

01 Ekim 2015 06:52
CEVAP

Merhaba Abdulkadir Hocam, Çok teşekkür ederim sağ olun. Sizin de geçmiş bayramınız kutlu olsun. İyiyim çok şükür bir yaramazlık yok. Sizler nasılsınız? sağlık sıhhatiniz iyidir inşaallah. Kitabımı göndermek için adresinizi istedim ancak, bildirmediniz. Ben de nereye göndereceğimi bilemediğim için gönderemedim. Adresinizi verirseniz kitabımı gönderebilirim. Saygılar.

01 Ekim 2015 21:54
hasan can

öğretmenler gününüz kutlu olsun sevgili yazarım

24 Kasım 2014 16:38
Abdülkadir Güler

İyi bayramlar Hanife Hanım, neredesiniz ?İnanın merak ediyorum.. Dilerim iyisiniz.Hayırlı bayramlar diliyorum...

08 Ekim 2014 07:13
CEVAP

Çok teşekkür ediyorum saygı değer Abdulkadir Hocam. Sizin de geçmiş bayramınız kutlu olsun. Bayram öncesi ve sonrasında bayram telaşı sebebiyle bloğuma pek giremedim.Malum bir de ülkemizin içinde bulunduğu kaos ortamı insanda yazma isteği bırakmıyor. Siz nasılsınız? Sağlınız sıhatiniz iyidir inşaallah... İlginize tekrar teşekkür ediyor sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum. Saygılar selamlar.

08 Ekim 2014 22:15
NAHİDE ÇELEBİ

Canım Hanifeciğim, su böreği hakkında yazdığınız yoruma cevap yazdım kayboldu bulamadım özür dilerim lütfen tekrar yazarsan mutlu olurum sevgilerimle öptüm.NAHİDE ÇELEBİ

23 Eylül 2014 15:58
CEVAP

Günaydın sevgili Nahide Hocam. Estağfurllah ne özrü olabilir ben tekrar yazdım yorumu... Öpüyorum, sevgiler size...

24 Eylül 2014 08:39
Abbas Oğuz

Ben de sizin bayramınızı kutlar,sağlık,mutluluk ve daha güzel günler dilerim Hanife hanım.Çok sağolunuz.

31 Temmuz 2014 00:59
Yurdagül Alkan

Yaklaşmakta olan ramazan bayramınızı ben bir kaç gün öncesinde kutlamak istiyorum, her şey gönlünüzce ve bayramlar kadar güzel olsun sevdiklerinizle birlikte, selam ve sevgilerle...

24 Temmuz 2014 13:12
CEVAP

Çok teşekkür ediyorum, sevgili Yurdagül Hanım. Ben de sizin ve ailenizin ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sağlık, huzur ve mutlu bayramlar diliyorum. Sevgilerimle...

25 Temmuz 2014 09:02
Şennur Köseli

Hanife Hanımcım merhaba,Nahide hoca'nın henüz internet bağlantısı olmamış sizlere bilgi vermem konusunda beni aradı merak etmeyin.Selamlarımla.

03 Mayıs 2014 09:07
CEVAP

Çok teşekkür ediyorum Şennur Hanım size de, Nahide Hocama da... İnşaallah en kısa sürede interneti bağlanır da tekrar birlikte oluruz. Sevgiler, selamlar.

04 Mayıs 2014 20:39
Toplam blog
: 148
Toplam yorum
: 950
Toplam mesaj
: 22
Ort. okunma sayısı
: 4274
Kayıt tarihi
: 08.06.12
 
 

Anadolu Üniversitesi İktisat  mezunuyum. Emekli muhasebeciyim. Felsefe, İlahiyat, Sosyoloji ve Ps..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster