Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Sertaç Sirkecili

bu sozlerinizi aklımda tutmaya calişacağıma emin olun. bir gun gercekten kalabalık bir sehir herhangi bir derdime çare olura, bu sözlerinizi eski bir dostun sözleri olarak anımsayacağım.

27 Şubat 2007 17:51
CEVAP

Sevinirim:) Damdan düşenin halinden halinden en iyi damdan düşen anlar:) Bu arada bana sen demen için herhangi bir engel yok.Sen "siz" deyince kendimi yaşlı hissediyorum da...:)

27 Şubat 2007 18:35
Sertaç Sirkecili

hoş geldiniz demekte biraz geç kalmışım kusura bakmayın :), istanbul gerçekten çok büyülü bir şehir ama kaldığım bir kaç gün içerisinde gezmekten değil ama kalabalığından çok sıkıldım. İnsan öyle bir şehirde nasıl yaşayabilir ömrünün sonuna dek bilemiyorum ama gene de bunu denemek istiyorum işte.

26 Şubat 2007 17:05
CEVAP

Günü geldiğinde; yani arkadaş,dost,eş,sevgili,akraba,evlat olmak seni çok sıktığında,yaşamda sana biçilen roller ağır geldiğinde bu şehrin kalabalığının içinde kaybolmak,o an sadece "kendin" olmak sana ilaç gibi gelecek emin ol...

27 Şubat 2007 16:33
Melih Baki

merhaba başak..msj.nı alınca şaşırdım ve sevindim,birden bire seni son gördüğüm gün aklıma geldi..Seni Milliyet Blog da görmek te çok güzel..msj.nı okuduktan sonra babanı aradım seni de sordum..yazılarını okudum.umarım hayatında her şey yolunda gidiyor..selam ve sevgiler..

24 Şubat 2007 16:19
CEVAP

Melih Baki amca nasılsın?Mesajını alınca düşündüm düşündüm bir türlü son görüştüğümüz günü çıkaramadım,demek ki bayağı olmuş!:) Ben de seni MB'de görünce çok şaşırdım.Eh,hayatım pek fena değil,idare ediyoruz işte.Umarım sen de iyisindir.Saygılarımla...

24 Şubat 2007 22:26
Sertaç Sirkecili

tabi ki selamınızı iletirim. Sanırım Sizde istanbul aşıklarındansınız. Bir kaç kez görmüşlüğüm var. Sanırım benimde gelecekte yaşamak istediğim şehir İstanbul.

30 Ocak 2007 17:59
CEVAP

Sana selam söyle demiştim ama 6 gün sonra ben kendim Adana'ya:) Evet ben de İstanbul'a aşık olanlardan biriyim.İstanbul'da yaşamak istemene hiç şaşırmam.Çok büyülüdür çünkü...:)

23 Şubat 2007 03:29
Leyla ÖNDER

hiii???!!! Yazmamış mıyım canım ben sana mailimi? Bak posta için: leylaonder@ttnet.net.tr msn için: leyla_layli@hotmail.com Bu arada söylemeden geçemeyeceğim! İnan tüm yazdıklarımda samimiyidm. Müthişş! Çok hoş!! Ve iyi olana iyisin dememek günah! Benden günahkar olmamı bekleme! Bu arad iki yayınevi ile flört halindeyim, adamları ikna edebilmem için bana dua et! Flörtüm hem de papirü'sneeeeen :)) Naaber???? Şaka bir yana, umarım olumlu dönerler bacım. İlerde tanınmış olunca yazarsam önsözünü(Ki; hissediyorum, yazacağım), bilinen bir yazar olarak yazmam daha havalı olur.. Sunay Akın da bana ilerdeki kitaplarımdan biri için söz verdi bugün ;)) Keşke buna zamanı olsaydı :(( Bekliyorum postalarını canım, ok??

18 Ocak 2007 19:18
Mehmet EREN

Değerli Başak (sayın Avukat Hanım),, Seni tanımak, sohpet etmek gerçekten güzeldi, inanıyorum,tutuğunu koparan bir hukukcu olacaksın.Bunu sezinledim. Kendine iyi bak,,saplıcakla kal..

17 Ocak 2007 23:34
Sevgi rüzgarı

Yeni yılda tüm dileklerinizin gerçekleşmesini; En çok sahip olmak istediğiniz şeylere sahip olmanızı, En çok yapmak istediğiniz şeyleri yapmanızı, İdeallerinizi gerçekleştirmenizi, Aşkların en güzelini yaşamanızı, Sevdiklerinizle huzur ve mutluluk dolu günler geçirmenizi dilerim... 2007 nin güneşi hayatınıza güzellikler getirsin... Sevgiler Sunshine

30 Aralık 2006 16:04
Hasan ARSLAN

Yeni yardım kampanyalarında yeni hayatlar yeşertiriz umarım. Yeni yılın size sağlık, mutluluk ve güzellikler getirmesi dileğiyle...

28 Aralık 2006 15:17
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 28
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 1868
Kayıt tarihi
: 06.12.06
 
 

1984 doğumluyum, Adanalı'yım. Ortaokul ve lise hayatım çok güzel geçti. Sonra İstanbul'a "vurulup", ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster