Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Hayat beklentilerden ibaret bir yerde… Yaşımız ne olursa olsun, yine de gelecek yıllardan bir şeyler bekliyoruz. Giden yıllarda bir türlü denkleştiremediğimiz şeyleri yerli yerine oturtmak istiyoruz. Tıpkı arzularımızdaki gibi, düşlerimizdeki gibi… Ben kendi adıma yaşadığım güzelliklerin çoğunu, beklenmedik zamanlarda yaşadım. Hüzünleri de beklemediğim ortamlarda… Yine de hayal kurmak, ümit etmek, kötü bir şey değil… Kimimiz 2010 yılını bu bağlamda belki hasretle anacak, kimimiz de nefretle hatırlayacak… 2011 de ondan çok farklı olmayacak aslında… Olaylar değişecek, mekânlar değişecek, dekorlar değişecek, kişiler değişecek sadece… Devran bildiğince dönmeye devam ederken, biz kendi adımıza yeni bahtlar yaşayacağız, yeni senaryolar sahneye koyacağız… Ne olursa olsun, “Mutlu Son” hepimizin ortak beklentisi… Bu duygularla yeni yılda ummadığınız kadar güzellikler, mutluluklar yaşamanızı temenni ederek, selam ve saygılar sunuyorum…

01 Ocak 2011 03:29
Ahmet YILMAZ

Bayramlar, bizi birbirimize bağlayan, sevincimizi ortak kılan, en önemli geleneksel değerlerimizdendir. Açıkça milletimizin varlığına yönelik saldırılarla, bu özel günü bize ağız tadıyla kutlama fırsatı vermek istemeyenlere inat, daha içten duygularla kenetlenmemize vesile olması dileğiyle bayramınızı kutluyor, sağlıkla, kedersiz, tasasız, nice bayramlara erişmek umuduyla sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum. Ahmet Yılmaz.

13 Ekim 2007 02:26
CEVAP

Uzun zamandır giremediğimden cevap vermediğim bayram kutlaması için çok teşekkür ederim.Sizinde herşey gönlünüzce olsun.Sevgiler..

15 Ekim 2007 15:08
OynamıYorum

Terör kurbanı aziz şehitlerimizin ardından gelecek olan bayram pek de şen şakrak geçmeyecek ama, her şeye rağmen hayırlı bayramlar diliyorum. Buruk ama, adı bayram hiç olmazsa...

11 Ekim 2007 11:33
CEVAP

Bayramla ilgili mesajını şimdi okuyabildim özlem.. Epeydir giremiyordum :( Herşey gönlünce olsun nice güzel bayramlara işallah..

15 Ekim 2007 15:12
Canan Öz

kandiliniz mübarek olsun

08 Ekim 2007 18:17
CEVAP

olmuştur işallah mübarek :) uzun süredir fırsat bulup giremediğim için geçikmeli teşekkür ediyorum canan kusura bakma :( Bendende sana en güzel dilekler..Sevgilerimle :)

15 Ekim 2007 15:16
Zevzek

İlerde yazacağınız hikaye kitabından bir tane de bana gönderirseniz sevinirim:) Yazdıklarınız yazarım diyenleri cebinden çıkaracak güzellikte. Yazılarınız devamı dileğiyle... Sevgilerimle...

25 Ağustos 2007 15:25
CEVAP

Böyle şeyler duymak ne kadar güzel..İnsanı daha çok yazmak adına kışkırtıyor :) Güzel düşüncelerin için çok teşekkürler Haluk. Olurda bir gün, bir kitap çıkarsa bu yazdıklarımdan, seni bulup muhakkak yoluyacağım:) Sevgilerimle,

26 Ağustos 2007 18:27
Eşit Ağırlık

Aramıza hoşgeldiniz diyeyim. Galerinizdeki fotoğrafların iki tanesi birbirine çok benziyor. İkisinde de ortadasınız sadece kıyafet ve ortam değişik ama duruş aynı duruş. Bundan 50 sene önce bilmem neresi diye bir resim koyarlar bir de bugünkü halinin resmini koyarlar karşılaştırma yapılır ya aynen öyle olmuş. Hayatın bize kattıklarımı diyeyim bizden götürdüklerimi, bilmem artık ama çok güzel olmuş o iki fotoğraf, iyi akşamlar.

06 Haziran 2007 23:49
CEVAP

Hoşbulduk..Galeriye koyduğum resimler bilgisayarımdaki bana ait tüm fotoğraflardan oluşuyo :) bir seçim yapmadan ne varsa hepsini koydum yani :) Aralarındaki zaman farkları 2-3 seneyi aşmaz sanırım. İki resim arasında bu kadar fark gözüktüğüne üzüldüm :)) hızlı bir çöküntü içine girmişiz desenize :) sevgiler..

07 Haziran 2007 10:39
Toplam blog
: 21
Toplam yorum
: 63
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 542
Kayıt tarihi
: 21.06.06
 
 

Yaş 35 /İyi dost, herkesin bir dostu olmalıdır en azından... Aldanmak, aldatılmak, yalan söylenme..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster