Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Erhan Tigli

Kaıdın konulu yazınızı ilgi ve beğeniyle okudum. Görüşlerinize katılıyor ve diyorum ki; Bahçede hanımeli estirir gönlümüzde çiçekli bahar yeli gönlümüzde gül açar değerse hanım eli Siz de benim sayfamdaki yazıları okur, yorumlarsanız sevinirim. Dost selamlar.

31 Ekim 2018 13:08
derinmavi..

Merhaba, Sizden bir yardım rica etsem:) bugün yazdığım bloğu Milliyet blog feys sayfasına göndermek istedim ama yapamadım. Feysde paylaş deyince kendi feysimde çıkıyor oysa ben sadece MB da çıksın istiyorum. Sizin bloğunuzu gördüm, acaba ne ne yapmalıyım? Ve sadece MB feysde olabiliyor mu? İyi akşamlar ve iyi yıllar olsun.

30 Aralık 2017 21:27
CEVAP

Merhaba. Zannedersem benim Zeki Müren yazımdan bahsediyorsunuz. Onu oraya sadece Milliyet Blog yöneticisi koyabilir. Öyle de yapmış. O günden bugüne tekrar bir paylaşım yapmamış. O yüzden orada öyle duruyor. Ben koyduğumdan değil, yönetici kimse o koyduğundan. Ama artık hiç ilgilenmiyorlar. Ne Twitter ne de Facebook sayfalarında paylaşıyorlar. Yöneticimiz uyuyor mu derseniz, zannedersem uyuyor. (Kış uykusuna yattı ihtimal) :) Siz kendi sayfalarınızda paylaşın daha iyi. Benim sadece yazılarım için ofis olarak kullandığım sayfalar şöyle: https://www.facebook.com/cananekinciyilmaz/ https://twitter.com/CananEkncYlmz Mutlu yıllar diliyorum...

31 Aralık 2017 09:51
Toplam blog
: 336
Toplam yorum
: 85
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 323
Kayıt tarihi
: 22.03.16
 
 

Bursa / Karacabey Lisesi / 1979 ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster