Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
yucel evren

sevgili kardeşim.. Geciktim yanıt için.. Atelyede iş çok ve sorunlu.. Mesajını aldım.. Nasıl başlasam sana düşünüyorum.. Plansız olmalı sana yanıtım.. Deneyim demeli.. deneyim.. göreceksin bir müddet sonra sen de.. şimdi değil ama.. Beni boşver şimdi Kardeşim.. Sana gelelim sürdür yazmAyı... salt yazma ama; yorumların olsun diğer yazılara.. geliştirEcek seni.. Sen iyi insansın biliyorum .. uzatmayayım Coğrafya bu İZEL.. Birgün karşılaşmayı çok isterim seninle.. Sen ve senin gibi azları izleriz biz merak etme ...yazılarına yorum da sürecek kardeşim.. Atelye sorunlu demiştim sürecek gibi görünoyr bu durum.. sen yaz İzel o gelişmiş, geliştridiğin beynine saygı duyarlar buradakiler unutma!.. Sen bizim önemsediğimiz birisin İZEL .. benin bir yazım var İzel... yazmama sebebim orada aslında.. "aynada kendini görmelisin".. iyi bak kendine .. ve hep kendine sağol de izel.. sen bunu hak ediyorsun.. GÖZLERİNDEN ÖPERİM ASLAN KARDEŞİM..

04 Ağustos 2017 10:40
CEVAP

Umarım iyisindir abi. Umarım sorun her ne ise bir an ônce çözülür. Ben vakit buldukça yazmaya devam ediyorum. Ama yoğun bir temponun içindeyim ve bazen yazmaya bile çok zor vakit buluyorum. Mezuniyet icin uğraşıyorum abicim bende. Unutma abi beni burlarda :)

04 Ağustos 2017 20:39
yucel evren

Sevgili Kardeşim İzel Tontaş.. Atelyede senin adın yazıldı bugün.. okuduk tüm bloglarını onur duyduk seninle hepimiz.. umut verdin yazılarınla, bilincinle.. okursun yayına alınınca.. sağol aslan karedşim herkesin selamını iletirim sana, saygılar o güzel bilincine..

04 Nisan 2017 17:01
CEVAP

Çok mutlu ettiniz beni. Cok utandırdınız. Tekrardan teşekkür ederim güzel görüsleriniz için. :)

05 Nisan 2017 15:33
Toplam blog
: 30
Toplam yorum
: 60
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 213
Kayıt tarihi
: 29.09.16
 
 

Dünyada yaşamaktan yoruldum, marstan atama bekliyorum.. Söyleyebileceklerim bu kadar. Tesekkürler..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster