Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Özkan Sarı

Sayın Adil Bey, kitabınız elime ulaştı ve inanın çok sevindim. Emek verip hazırlamışsınız. Bize de bu emeğin hakkını vermek düşer. Kütüphanemde bulunmasından çok memnun olacağım. Tekrar teşekkür eder, saygılar sunarım...

16 Kasım 2018 09:37
CEVAP

Rica ederim, nezaketiniz için teşekkür ederim.Kitap tamamen mahalli ve amatör. Dil sürçmesi ve sürçü lisan varsa ki bolca var af ola. Selamlar. :)

16 Kasım 2018 11:22
Kenan ışık

Selam Adil bey... Yönetim paneliniz açık mı?

30 Mart 2018 16:26
CEVAP

Maalesef kapalı Kenan Bey sebebini anlayamadım. İyi akşamlar

30 Mart 2018 20:29
yılmaz çetingöz

Sayın Bozkurt , Al Sana Doğal Hayat başlıklı yazınızı Milliyet Blog'tan çektiniz mi ? Yoksa biz mi bir hata yaptık? Yazı sizin yazınız değil mi?Bu yazıyı bizler beğendiğimiz için Ayın en iyi blog yazısı olarak seçtik.Selamlar.

09 Ocak 2018 00:10
CEVAP

Sayın Çetingöz Al Sana Doğal Hayat başlıklı blogumu geri çekmiştim. Çektiğime dair bir bilgilendirme yapmadığım için özür diliyorum. Çekme sebebime gelince; Bahse konu yazıda yazdıklarımın tamamı kendim tarafımdan bizzat yaşadığım bir anı. Tamamen bana aittir. Yazıda adı geçen çoban Amca yaşadığım muhite yakın bir yerde oturuyor. Onun izni olmadan ismini kullanmış olmam bende bir rahatsızlık yarattı. Ola ki çocukları veya tanıdığı birisi blogu okuyup rahatsızlık duyar diye çok fazla ince düşündüm onun için yazıyı blogdan çektim. İsterseniz teamüllerinize ters gelmez ise tekrar yayına koyabilirim. Ayrıca bu yazımı ayın en iyi blog yazısı olarak seçmeniz beni çok mutlu etti. Duyarlılığınız için müteşekkirim. Tekrar özür diliyorum. Selam ve saygılarımla.

10 Ocak 2018 19:32
Toplam blog
: 54
Toplam yorum
: 184
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 535
Kayıt tarihi
: 10.11.17
 
 

 ÖNSÖZ: Ben ne uyak bilirim ne bir kafiye/ Yarım asırlık ömrüm geçti nafile/ İçimden geçenler hep..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster