Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kemal Taşan

Değerli yorumunuz için teşekkür etsem de yayınlayamadığım için özür dilerim. Yaptığınız yorumla ilgili bir durum olmadığını bilmenizi isterim. Yorumunuzu elbette "fikir" olarak ve hiçbir cevap vermeden yayınlayabilir, ya da altına cevap iliştirebilirdim. İlk önce bilmenizi istediğim şey; hiçbir yoruma, eleştiriye kapalı değilim. Ancak Milliyet Blog üzerinde yayınlanan yazılarımın kaldırılması, 3 ay bir blogun onay beklemesi gibi "mobbing" uygulamalarına maruz kalınca; insan ister istemez bir refleks oluşturuyor. Yorumunuza gelince; Yazımı bir kez daha okumanızı, ve birilerinin içerde ya da dışarda olmasının hiç umrumda olmadığını görmenizi dilerim. Siz o bahsettiğiniz ve şike olduğunu iddia ettiğiniz yıllarda henüz 5-6 yaşındaydınız. Görmediğiniz günler üzerine "kat'i" yorumlar yapmakan kendinizi alıkoyamıyorken; bizim gördüğümüz olaylara "şike" diyebiliyor olmamız zorunuza gitmese gerek diye düşünüyorum! Yine de; değer verip okuduğunuz ve fikrinizi belirttiğiniz için teşekkür..

30 Haziran 2014 08:46
CEVAP

Kemal Bey o iddia ettiğim olayların ses kayıtları var. Malatyalılar teşvik primi aldığını itiraf ettiler.Yani teşvik primini gs getirdi. Zalad'ın para aldığını da hakkı yalçın 2007 yılında yazmıştı.Denizliye teşvikleri o günün gazeteleri bile yazmıştı.Ben arşivleri merak ederim. O yıllarda yazmışlardı.Süleyman seba'nın da lig temiz değildir sözü de yazıyordur. Uzun cevap verdiğiniz için teşekkür eder saygılarımı sunarım.( milliyet blog'da eskiden cevap verdiğimiz yorumlar ya geç çıkardı ya da hiç çıkmazdı. Yazıların geç çıkmasıyla ilgili sorun da ilerde giderilir. Güvenilir üye sistemiyle ile sizin sorununuz bağlantılı ama o sistemin artık kalkması gerekir)

30 Haziran 2014 14:32
Mesut KARİP

Merhaba, Şeker Bayramınızın şeker tadında geçmesi dileklerimle. Mutlu bayramlar....

06 Ağustos 2013 16:57
CEVAP

Mesut Bey , size de iyi bayramlar diler,saygılar sunarım.Şeker gibi günler geçirmeniz dileğiyle...

09 Ağustos 2013 15:24
Ahmet YILMAZ

Başarıyı tek başımıza da elde edebiliriz. Ama yaşadığımız mutluluğu paylaşamazsak, o başarıdan hiç zevk alamayız. Bayramlar, bireylerin “toplum” olmasını sağlayan manevi harçlardır. Her yıl, daha üst basamaklara çıkarmamız gerektiği halde, onu biz kendi ellerimizle iğdiş ettik. Aile fertlerinin yılda iki kez de olsa bir araya gelmesini, sevgiyle kucaklaşmasını sağlayan bayramları, tatil niyetine kullanıp, büyüklerimizden uzaklara kaçtık. Bir “el öpmek”ten bile kaçındık. Sonra da sevgiye ve saygıya hasret, ya da yabancı bir toplumla karşılaştık… Bayramlaşmak tek kişiyle yapılacak bir eylem değil… Birbirimizle, her birimizle ayrı ayrı bayramlaşarak, onun hazzını yaşayacağız ki, sevincimizi paylaşabilelim… Bu duygularla bayram sevinci içinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum. Selam ve saygıyla…

19 Ağustos 2012 17:52
Engin ALTUNISIK

Ergin Bey; sevdiklerinizle nice mutlu ve sağlıklı bayramlar dilerim.

19 Ağustos 2012 09:28
CEVAP

Ben de sizin bayramınızı kutLar. Saygılar dilerim. Adaş sayılırız=)). İyi günler.

19 Ağustos 2012 14:29
Yalnıztürk

Yazar kardeşim siz GS takıntınızı boşverin de tüm takımların yazarı ve de İYİ OYNAYAN futbol ayaklarının sözcüsü olunuz. Küçük düşünmek her zaman küçük hedefler içindir. Hakemlere gelice, MEDYADAN bir habersiniz desem YANLIŞ OLUR. O işlerin uzmanı kimlerdir, siz daha iyi bilirsiniz.

28 Nisan 2012 12:05
CEVAP

Küçük hedefler değil. Eze eze kazanılan ZAFERLER ONLAR.Hakemler konusunda savunamazsınız kendinizi. Geçmişe baktığımız zaman. 4 sene şampiyon olurken yapılan hakem hataları. 86 yılından sonra kazanılan şampiyonluklarınızda hep hakem hataları vardır.Bu şampiyonluklara rağmen Fb hala şampiyonluk sayısında öndeyse bu da Fb'nin gücünü ve büyüklüğünü gösterir.saygılar....

28 Nisan 2012 14:26
Engin ALTUNISIK

Uğur Akyüz adında herifin biri Fenerbahçe hakkında yazdığı blog ve başlığında mahalle ağzında tabirler kullanıyor, neredeyse küfür edecek, blog editörleri oralı bile değil. Kaç tane mail attım yok. Yazının sahibine de yorum ve mesaj attım, yayınlamadı. Biz de mi küfredelim yani bunu mu istiyorlar.

14 Nisan 2012 09:34
CEVAP

bakayım. değerlendirelim. hallederiz bir şekilde . üzme tatlı canını

14 Nisan 2012 14:31
Engin ALTUNISIK

Bir anda konudan konuya çok fazla şey soruyor. Toparlamak yoruyor :)

24 Mart 2012 21:59
CEVAP

Engin, bu adam başkanı karalamak için burda. Herkes FB'li diyor ama Fb kılığına girmiş Gs'li. göz boyamak için Fb leyhine yorum yapıyor.Her şeye cevap yazdım ama aynı şeyleri farklı yerlere söylüyor. Buna ne denir? ya manyak ya da dalga geçiyor. ''Aziz yıldırım'' adlı yazıma bak nasıl cevaplar vermişim.saygılar..

24 Mart 2012 22:05
Engin ALTUNISIK

Benim Dijitürk aboneliği sözleşmeli olduğundan iptal edemedim.

14 Mart 2012 21:46
CEVAP

adamlar yapışkan gibiydi. Biz de iptal ettirmek istedik.3 defa ettirin dedik. 4 hafta daha indirimli seyrettik. Sonra ettirdik. Bela yaw bunlar.Keşke başka kanala geçse maçlar. cine 5 tele on bunlar da iğrençti. Kolay gelsin.

14 Mart 2012 21:52
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 11:44
CEVAP

Ben de sizin yeni yılınızı kutlar. Saygılar sunarım.

02 Ocak 2012 14:40
Ahmet YILMAZ

Ergin bey, Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

08 Kasım 2011 23:03
CEVAP

sizin de bayramınızı kutlar, saygılar sunarım. Nice yıllara...iyi bayramlar.

08 Kasım 2011 23:07
Toplam blog
: 374
Toplam yorum
: 345
Toplam mesaj
: 61
Ort. okunma sayısı
: 757
Kayıt tarihi
: 03.07.07
 
 

Eskiden Ergin (yengeç dansı) rumuzuyla yazardım. . Doğruyum, çalışkanım Fenerliyim.   @Ergin Fene..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    Bana samimiyetinizle gelin.Samimiyetinizle...