Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
pelin ay

Merhaba Sinem, bebek alışveriş listen için öncelikle teşekkür ederim.. ben de 7 aylık hamileyim, şimdiden doğum çantasında neler olmalı, diye araştırmaya başladım ki, senin sayfanı buldum... ve resmini görünce aaa bu Sinem dedim... oğlun çok tatlı, Allah anneli- babalı sağlıkla mutlulukla büyütmek nasip etsin. kendimi tanıtayım :))) kolejden arkadaşın Pınar Aygün ün kardeşi Pelin.. çok öptüm seni.. kendine iyi bak... bizim de ocak sonunda kızımız olacak :)

08 Kasım 2009 22:28
Hasan Savan

Ülkemizin sizin gibi aydın annelere ne kadar ihtiyacı var. Ali Tuna ve babası ne kadar şanslı olduklarını biliyorlardır mutlaka. Ali Tuna gibi benim de bir torunum var. Ah şu bebekler. Dünyanın en tatlı en masum canlıları. Onların iyi bir aile ortamında ve sevgiyle büyümeliri ülkemin yarınları için umut. Bu umutların yeşermesi için, yarınlar için, sizleri ailece kutluyorum ve iş ve aile yaşantınızda başarılar diliyorum. Bilgilerinizden daha çok annenin yararlanmasını, bebişlerin yüzlerinin hep gülmesini diliyorum. Bir eğitimci olarak en büyük mutluluğum arada bir de olsa sizin gibi insanların var olduğunu görmüş olmaktır. Selam ve sevgiler.

02 Ağustos 2007 09:58
tervedus

merhabalar! Sinem Hanım! yazılarınız aydınlatıcı ve bir o kadar da çok sıcak! en tatlısı da oğluşunuz Ali Tuna! umarım ailecek hep mutlu olursunuz! başarılar.

11 Temmuz 2006 17:49
Toplam blog
: 17
Toplam yorum
: 12
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 18015
Kayıt tarihi
: 12.05.06
 
 

Bendeniz Sinem Ürkmez 1976'da doğdum. TED kolejinden sonra, Boğaziçi Üniversitesi Mütercim tercümanl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster