Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
SevimCA

Bloğuma olan ilginzden ötürü teşekkür ediyorum. Bloğunuzu okudum elinize sağlık.

03 Mayıs 2007 23:33
CEVAP

Sevim öğretmenim sizler bizim geleceğimizin mimarlarısınız. Sizlerin çalışmalarınızı izlemek eğitime karşı duyarlılığınızı çeşitli yollarla göstermeniz beni mutlu etmektedir.Siz ve sizin gibi öğretmenlere selam ve saygılar.

04 Mayıs 2007 08:33
Barış Türkmenoğlu

Yazımı eleştiriyormusunuz, olumluyor musunuz anlayamadım. Benim söylemek istediğim internetin kısıtlanması gerektiği değildi. Esas olarak internetin yararlarından, geleceğimizi nasıl etkileyeceğinden söz ettim. Yanlış mı anlaşıldım? internetin, matbaa'nın keşfinden daha büyük bir keşif olduğundan söz ettim. Bu kefşin demokrasilerin gelişimine de hizmet edeceğini anlatmaya çalıştım. Matbaa bunu yapmıştı... İnternet bu bu süreci hızlandıracak. İnsanlığın ortak vicdanını birbirine yaklaştırak yapacak bunu. Doğrusu ne demek istediğinizi tam olarak anlamadım. Saygılarımla!

26 Nisan 2007 22:24
CEVAP

Merhaba Yusuf öğretmenim yazınızı tabi olumlu buluyorum.Büyük bir keşif olduğunada katılıyorum.Sizin yazılarınızı beğenerek okuyor ve bilgileniyorum.ilginizden dolayı teşekkür ederim.

28 Nisan 2007 21:00
Barış Türkmenoğlu

sevgili öğretmenim, evet bakanlığımız geç kaldı. zararın neresinden dönülürse kar diyorum artık. Umarım bu organisazyon en iyi şekilde tamamlanır. Bakanlığımız internet eğitimine olduğu kadar sanat eğitimine, beden eğitimine de gereken önemi verir. Görüyor ve yaşıyoruz: Resim öğretmenlerimiz, müzik öğretmenlerimiz, beden eğitimi öğretmenlerimiz işsiz. Çünkü bu dersleri, rastgele göretmenlere veriyorlar. Öğrenci var ama, okulun sanat eğitimi, beden eğitimi normu yok. böyle bir eğitim bu çağda nasıl mümkün olabiliyor anlamıyorum. Umarım bakanlığımız bir an önce gereken önlemi alır.

01 Şubat 2007 20:24
Portakal Çiçeği ve FISILTI

Anlamlı mesajınız için teşekkür ederim, kalabalık olan sınıflarda takdir edersiniz eğitim güç ve eksiklik içinde yapılabilmekte.Eğitimci ve veliler elele birşeyler yapmaya çalışıyoruz...kitap alımından tutun da okulun pencerelerin şebekelenmesine kadar... DAHA GÜZEL GÜNLERE DİYORUM... Sİze teşekkür ederim ilginiz için.

30 Ocak 2007 22:20
Barış Türkmenoğlu

Duyarlılığınıza teşekkür ediyorum sevgili öğretmenim. Umarım Bakanlık sesimizi duyar. BİLSA'dan ve benzeri programların sınırlılığından kurtarır bizi. İnternette tüm okullarımıza yönelik bir program hazırlarlar. Bu olacak. Bu gün olmazsa yarın. Ama mutlaka olacak. Buna inanıyorum. Çünkü ülkemiz insanı uyanıyor. Gençlerimiz umut vadediyor. Kim ne derse desin. Yeni kuşak bizden farklı. Şablonlarla hareket etmiyorlar. İşe bakıyorlar ve işini iyi yapmaya oy vermiyorlar. O kadar partiyi kim sandığa gömdü. Tabi ki gençlerimiz. İşini iyi yapmayan er ve geç gidecek. Ve gidiyorlar. Benim gençlerimize olan inancım gerçekten çok güçlü. Olumsuz örnekler de çok ama olsun. Bir tane olumlu örnek her şeyi değiştirir. İşte Atatürk. Osmanlı da kaç tane olumlu örnek vardı? Tek bir lider, yeni bir ülkenin ve dünyanın oluşumuna önderlik etti. saygılar sunuyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

24 Ocak 2007 21:00
Şemseddin Koçak

Merhaba Sayın Öğretmenim, Son yazılarımı okumanızı özellikle öneririm. Selamlar. 15.1.2007. Şemseddin Koçak.

15 Ocak 2007 15:25
Tuba

Sevgili Hocam, Ben de simdi sayfaniza baktim. Yazinizda onerdiginiz seyler cok dogru. Size saygilarimi gonderiyorum.

14 Ocak 2007 18:20
sema öztürk

Yeni yılda saglık ve esenlikler dilerim sayın hocam..selamlar..

02 Ocak 2007 21:05
Ahmet YILMAZ

Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, yeni yılda sağlık, mutluluk ve başarı dolu güzel günler dilerim. Ahmet Yılmaz

29 Aralık 2006 11:29
Şemseddin Koçak

Merhaba Sayın Hocam, Müfettişlerin Makam Arabaları başlıklı yazımı okumanızı özellikle istiyorum. Selamlarımı sunarım. Şemseddin Koçak.27.12.2006.

27 Aralık 2006 15:39
Toplam blog
: 1
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 13
Ort. okunma sayısı
: 1227
Kayıt tarihi
: 11.12.06
 
 

Niğde doğumluyum, İnönü İlkokulu'nu bitirip Niğde Lisesi orta kısmından mezun olduktan sonra ilimiz ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster