Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ohannes

Sireli Özlem ERTAN, sizi burada görmek mutlulukların en güzeli, kendinizi çok özlettiniz, güzel yazılarınızı görememek bana üzüntü veriyor, iyi ki bir ses verdiniz ve yazınızı okuyabildim. Hoşgeldiniz, hiç olmazsa haftada bir yazınızı okumak isterim, fırsatınız olduğu müddetce bizleri unutmayın. Saygı ve sevgilerimle. Sevgi ile kalınız.

02 Mart 2010 02:20
ALİ AK

Emekli öğretmenim.Yazılarınızı okudum.Anadolu uygarlıklarıyla ilgili ulaşabildiğim her yazıyı kitabı okudum okudum.Bütün samimiyetimle söylüyorum ki Anadulu uygarlıklarını çok güzel özetlemişsin.Size yazmak bazı konularıda sormak da istiyorum.Bazı yöresel çalışmalarımda yazılarınızı kaynak göstermek alıntı yapmak istiyorum. SAYGILARIMLA..Bu konuda cevabınızıda bekliyorum.

08 Şubat 2010 16:01
ALİ AK

Merhaba özlem ,Emekli öğretmenim.Anadolu uygarlık'larıyla ilgili yazılarınızı okudum.Çok güzel yazmışsınız kutlarım.Kaşkalar,ZALPA(ZALPUVA) HAKKINDA yazmanı da bekliyorum.Saygılarımla.

28 Ocak 2010 20:40
eser

duduk hakkında değinmelerinizden dolayı teşekkürler... gerçekten sesiyle insanı bir yerlere alıp götürüyor... umarım bu düdüğü çalma becerisinede nail olurum... yazılarınızı beğenerek takip ediyorum..

31 Ekim 2009 18:28
deniz kilic

tam bunalmistim.neden yasıyorum yazıp googleda arattırdım sızın yazınız cıktı okuyana kadar sıkıntımı unuttum tesekkurler... :)

18 Ekim 2009 01:25
Gözde Atsal

Merhaba,ben Gözde size bir kaç soru sormak istiyorum eğer yanıtlarsanız çok memnun olacağım.Bu yıl öss sınavına girdim puanım 286 geldi ve açıkcası istediğim bölüm gelmiyor tek yazmam gereken arkeoloji.Fakat tanıdığım insanlar,gerek hocalarım bu blümü okudugumda iş imkanımın olmadıgını söylüyorlar.Sizden yardım almak istedim.Beni bilgilendirirseniz çok mutlu olucam...Cevabınızı bekliyorum.

23 Temmuz 2009 18:32
Bahadır89

size bir konuda danışmak istiyorum.Benim kız kardeşim var ve 10. sınıfa daha yeni geçti.Arkeoloji bölümü okumak istiyor ve sözel bölümü seçti sırf bu yüzden.Ama tam olarak bu meslekle ilgili yeterli bilgiye sahip değil.Örneğin hangi alanlarda çalışabilir,Türkiye'deki iş bulma olanakları nedir,arkeolojinin okuyan kişiye nasıl bir getirisi vardır,fakülte yaşamında ne tür dersler vardır? Bu gibi soruları var ve bende arkeolojinin gelişen Türkiyede geleceğin mesleklerinden biri olacağına inanyorum ve her zaman insanın kafasındaki eğitimi mutlu olacağı bir mesleği seçmesinden yanayım.Bu yüzden kardeşimi destekliyorum ve bu konuda bizi aydınlatırsanız sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.

06 Temmuz 2009 16:41
edip cangonul

merhaba... çok ilgili olduğunuz bu konuda bir soru: urartuların kullandığı bir tür yabani tahıl.?? k harfi ile başlıyor ve 8 harfli... yardımınız için şimdiden teşekkürler not: bu bir yarışma sorusu. adresi www.bulmacacumhuriyeti.com.tr. sevgi ve saygılarımla

03 Nisan 2009 20:41
Halil Kutlu KARA

Selam iyisinizdir umarım.Ben Halil Kutlu KARA İst ünv su ürn meznym Adana da ikamet etmekteyim ,arkeolojiye aşığım desem yeridir geçmiş zamandaki yaşantılar çok etkiliyor beni benimde çok çalışmalarım oldu ama yetersiz geliyor yaşadığım alnda tarihten hangi kesimi sorsanız var ama bilgi yok bende yardımcı olsanız çok sevineceğim işaretler yaşantı okadar çokki buralarda ne yazık anlamıyoruz

27 Şubat 2009 14:41
Ahmet YILMAZ

2008’e girerken hepimizin farklı umutları vardı, istekleri vardı… Onu karşılarken “Yeni bir yıl geliyor” diye ne çok sevinmiştik. Şimdi ömrümüzün bir senesini daha geride bırakmanın burukluğu, üzüntüsü, sevinci, heyecanı ve mutluluğuyla ona veda ediyoruz.… Yeni bir yıla daha başlıyoruz. Beklentilerimizi ne kadar yüksek tutarsak, başarılarımız o kadar büyük olur… Tabii hayal kırıklığımız da… Ne olursa olsun, iyi ve güzel şeyler yapalım, yaşadıklarımızdan zevk alalım, gurur duyalım. Keşke demeden, pişmanlık duymadan… Anılarımızda her zaman özlemle anılacak bir yıl geçirmemiz dileğiyle, sevgiler, saygılar, selamlar… Mutlu yıllar…

31 Aralık 2008 17:05
Toplam blog
: 130
Toplam yorum
: 273
Toplam mesaj
: 135
Ort. okunma sayısı
: 5034
Kayıt tarihi
: 08.08.06
 
 

Ege Üniversitesi Protohistorya ve Önasya Arkeolojisi bölümü mezunuyum. Şu anda Marmara Üniversitesi ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster