Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Solohan

Ben Kemal Kara. Blog yazarı olarak blogdan yazar çıkmaz diyenlere inat Çılgın Günler Türkiye adında bir mizah kitabı çıkardım. Kitap Idefix ve Kitapyurdu gibi internet sitelerinin yanısıra Megavizyon, D&R ve bir çok kitabevinde satılıyor. Dostlarınıza bildirirseniz sevinirim. Sevgiler.

03 Aralık 2007 09:41
Alp İçöz

Sinan Bey, Türkiye'de erkeklerin çoğu ya politika, ya iş kurmak ve yönetmek, ya spor ya da cinsellik içeren haber, yazı ve resimlere rağbet ediyorlar. Bu bakımdan, "seçim bayramı" ve siyasetçilerin ağızlarından çıkan her söz köşe yazarlarının konu malzemesi oluyor. Paris Hilton'un, hapse götürülürken eteğinin kısa olmasından dolayı objektiflere yakalanan görüntüsü de başka bir yazarın malzemesi olabilir. Çünkü okuyucusu var... Yazının derinlik boyutu, çıkış noktası ve anlatmak istediği fazla bir şey yok. Türkiye'de yapılan seçim anketleri hiç bir zaman doğru verilere dayanmaz. Kimin gerçekten imanlı, kimin zengin olduğu bilinemez. Veriler objektif olarak doğru kaynaktan bilimsel şartlarla alınmaz. Zaten köşe yazarları arasında eğitimiyle ve derin bilgisiyle kendini kanıtlamış olanlar bir elin parmakları kadardır. Yani geri kalan zümre daha çok bilinen konuları, karşılıklı atışma malzemesi ya da gazetenin siyaseti doğrultusunda okuyucuyu ve seçmeni uyutacak ilaç olarak kullanır.

25 Haziran 2007 21:01
Ohannes

Kiymetli arkadasim, Sinan Cakaloz, yazim eksik kaldi, yer kalmadigi için bugun aklima geldi ki size yazamadim diye, bizler milliyet blog'da bir aileyiz, ben size niye kizayim, kizmam için bir sebeb goremiyorum, siz dogrusunu yaparak sordugunuz soruya cevap aradiniz, bu da gayet normaldir. Sevgi ve saygilarimi sunuyorum.

19 Mayıs 2007 14:39
Beyhan BiÇKİN KOZANOGLU

Bugün doğum gününüzmüş, nice sağlıklı yıllara demek istedim :) Saygılarımla.

15 Nisan 2007 12:22
CEVAP

Ne kadar naziksiniz. Bu zamanda alışık olmadığım inceliğiniz için çok teşekkür ederim. Size ve tüm sevdiklerinize sağlık başarı mutluluk dileklerimle.

15 Nisan 2007 18:34
Toplam blog
: 226
Toplam yorum
: 98
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 556
Kayıt tarihi
: 16.08.06
 
 

15 Nisan 1959 İstanbul doğumluyum. Marmara üniversitesi siyasal bilimler fakültesi mezunuyum. Ancak ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster