Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Ne yazık ki, bir bayrama daha yine zorluklar ve darlıklar içinde giriyoruz. Daha iyi bir gelecek umudumuz, hep başka baharlara kalıyor. Birbirimize, dolayısıyla kendimize yaptığımız kötülüklerin farkında değiliz. Bir kenetlenebilsek, bir güç olabilsek, bir yumruk haline gelebilsek, gücümüzün önünde kimse duramaz. Bunu bilenler, bizi bölüp parçalamak için bıkıp usanmadan çalışıyorlar. Yılda iki kez de olsa “BAYRAM” imdadımıza yetişip bizi bir araya getirmeyi başarıyor. İnatla bağlarımızı güçlendirelim, birbirimize sevgimizi ve saygımızı artıralım. Birbirimizi anlayalım, dinleyelim, birbirimizi hoş görelim. Gerilimlerden elimizde ne kaldı, ne kazandık? Düşünelim, sorgulayalım, İyilikleri, güzellikleri yayalım, kötülüklere engel olalım. Hep beraber, bütün gücümüzle… Bu dünyada hepimize yetecek kadar her şey var. Yeter ki hep almak yerine biraz da vermeyi, paylaşmayı öğrenelim... “Eskiden insanlar şöyle yaparlardı, böyle yaparlardı” demek yerine, biz öyle yapalım... Hepimize iyi bayramlar.

08 Aralık 2008 13:04
Hüseyin Seyfi

Huzurlu, mutlu ve başarılı bir yaşam sürmenizi diler, bayramınızı kutlarım.

05 Aralık 2008 19:03
Rumikorman (Korman Türkmen)

sonsuz alemlerde huzur bulmanızı temenni ederim, uçuşa devam...

28 Kasım 2008 00:35
sanazsanaz

ben sanaz, irandan yaziyurum size,sizin yazilarinizi gercekten cok begeniyurum, hatta bayiliyurum,benim oye olmak amacimda size yazmakti,,, omarim daha yakindan tanisma sansim olur :) benim de ilgi alanlarim size con benziyu, reiki kunusunu cok merak etim bi basga arkadasa verdiginiz adrese girdim ama sizin siteyi guremedim:( bi reklam cikti yani, yardim edebilirmisinz? :)

12 Ekim 2008 11:31
simgesel

eğitimlerinizle ilgili bilgi almak istiyorum.sizinle nasıl iletişim kurabilirim? adana'da yaşıyorum.psikolojik danışmanım ve bayanım. evliyim dünyalar tatlısı bir kız bebek annesiyim ve bu konuda eğitilmek istiyorum.sevgiler.

10 Ekim 2008 13:31
CEVAP

benim2410@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz. Sevgilerimle...

21 Ekim 2008 17:39
Ahmet YILMAZ

Milletçe ortak sevinçlerimizi paylaşabileceğimiz özel günlerdir bayramlar… Müşterek duygularımız çoğaldıkça ve bu duygulara yürekten katıldıkça, gerçek bir millet olabiliriz. Bayramın tadını, onu iliklerimize kadar bütün benliğimizde hissetmezsek çıkaramayız ki… Bizi bize bağlayan ve sayıları artık oldukça azalmış olan ortak değerlerimizi yıpratmak yerine, birbirimize kenetlenmemize yardımcı olacak değerler yaratmaya gayret etmeliyiz. Bu duygularla bayramınızı kutluyor, size, ailenize ve bütün milletimize, bayram tadında ve güzelliğinde bir hayat diliyorum. Selam ve saygılarımla…

28 Eylül 2008 13:20
nesrin karadeniz

Merhabalar, Gerçekten uzaktan reiki eğitimi alabiliyorsam detaylarını öğrenebilirmiyim?

01 Nisan 2008 15:19
CEVAP

Nesrin Hanım merhaba, benim2410@gmail.com adresinden benimle irtibata geçer misiniz lütfen

23 Haziran 2008 12:42
Zeyno

2008 gönlünüzden geçen tüm güzelliklerin gerçekleştiği bir yıl olsun, mutlu yıllar

31 Aralık 2007 14:00
Ahmet YILMAZ

Bayramlar, bizi birbirimize bağlayan, sevincimizi ortak kılan, en önemli geleneksel değerlerimizdendir. Açıkça milletimizin varlığına yönelik saldırılarla, bu özel günü bize ağız tadıyla kutlama fırsatı vermek istemeyenlere inat, daha içten duygularla kenetlenmemize vesile olması dileğiyle bayramınızı kutluyor, sağlıkla, kedersiz, tasasız, nice bayramlara erişmek umuduyla sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum. Ahmet Yılmaz.

13 Ekim 2007 02:20
Ahmet YILMAZ

Dilek hanım, sizinle irtibat kurmak isteyen bir arkadaşım bir türlü size ulaşamamış. Buradan mesaj yazma imkanı da olmadığı için benden rica etti. Mail adresi denizcilingir@hotmail.com İlginiz için teşekkür ederim. Ahmet Yılmaz

27 Ağustos 2007 17:46
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 9
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 13.10.06
 
 

2004 yılından bu yana Reiki ile birlikte yaşıyorum. Usui Reiki Master-Teacher, Kundalini Reiki Maste..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster