Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ayten Dirier

Son blogunu yayınladığında, gerekçelerimiz farklı olsa da, ben de aynı düşüncedeydim. Onun için yorum yapmadım. Bize uzun süre dinlenmek yaraşmaz. Balcı arkadaşımız da döndü. Eşinle tekrar aramızda görmek bizleri mutlu kılacak. Kalemin daima yazmalı sevgili dost... Esenlikler dilerim.

21 Ocak 2011 22:30
Ohannes

Sevgili Gül'ün içinden, 28 Mart pazar günü, Bomonti çay bahçesine, sevgili kardeşim Serhat ve oğlunuz Arda ile birlikde katıldığınız için, çok teşekkür ederim. Daha İstanbul sarhoşuyum, kendime gelemedim. Bir boşluktayım sanki, gözlerini İstanbul da açan bebekler gibiyim. İyiki sizleri tanımışım, ne mutlu bana. Güzel bir gündü. Teşekkürler. İnşallah Eylül de bir başka günde merhaba demek için. Sevgi ve saygılarımla. Sevgi ile kalınız... Sevgili kardeşim Serhat'ın sayfasını bulamadığım için, kendisine teşekkür mesajı yazamadım, çok özür dilerim. Sevgi ve saygılarımı iletirseniz memnun olurum...

14 Nisan 2010 23:03
CEVAP

Biz teşekkür ederiz. Bizler için de sizlerle beraber olmak büyük keyifti. Sevgi ve saygı bizden, bu arada "serhatt" iki t harfi ile yazınca eşime rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir de haber yazılarından kolayca bulursunuz :)) Tekrar görüşmek üzere:)

23 Nisan 2010 18:48
Ceyhun İnce

Bir dost sesi ile dostca hatırlanabilmek yeni yilin en mutlu getirisi. Sevginin, mutluluğun , barışın tüm dünyamıza hakim olabilmesi ve tüm dünyaya yansıtabilme dileğiyle, Yeni yılınız yepyeni bir yıl olsun. Sevgi ve Saygılarımla.

01 Ocak 2010 01:21
CEVAP

Yeni yıl mesajınızı, güzel dileklerinizi yeni gördüm. Size de her dileğinizin gerçekleşeceği bir yıl dilerim. Sevgilerle

03 Ocak 2010 02:36
Ahmet Üstündağ

İnsanoğlu her geçen bir zamanın arkasında başlangıç olmasını ister. Nasıl ki bir günün başlangıcında olduğu gibi karşılaştığımız herkese iyi günler temenniler de bulunuruz ya. Bu bir yerde o kişinin günü iyi geçsin diye söyleriz kendisine. Genelde sabahları günün başlangıcı olarak kabul ederiz. Tıpkı onun gibi takvimi düzenleyenler tarafından yılda bir kere bize uğrayan 31 Aralık gününü 1 Ocak’a bağlayan geceyi yılın başlangıç olarak kabul etmişler. Bu nedenle bizler yeni bir yılı karşılamanın telası içersinde olmaktayız. Bugün 31 Aralık. Birazdan bir yılı geride yorgun ve düşünceli olarak bırakacağız. Varsa üzerimizde ki tüm sıkıntılar ve düşünceler işte o sıkıntılardan ve düşüncelerden kurtulup geleceğe ümitlerle bırakmanın tam vaktidir saatlerin 24’ü vurduğunda. İşte o an karanlık tünelden çıkacak olan bizlere ışık saçsın yeni yıl. Sevgi ve saygılarımla.

31 Aralık 2009 12:43
CEVAP

Mesajınızı henüz gördüm kusura bakmayın gecikme için. Size de mutlu, huzurlu, aydınlık bir yıl dilerim. Sevgilerle

03 Ocak 2010 02:37
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzusuyla, bayramınızı (maalesef zamanında yetiştiremediğim içingecikmeli olarak) kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

01 Aralık 2009 01:42
KELİMELERDEN SATIRLARA

Yorum için teşekkür ederim. Yalnız sizin dile getidiğiniz olay bugün psikolojinin adı olabilir ama maalesef bu Amerika nın güzel bir oyunu. O yüzden bu gece yayınlayacağım yazıda da bu konu üzerinde durarak psikolojiyi aydınlığıa ve kendi ruh benliğine dönüştürmeye gayret edeceğim. Gerçekten çok teşekkür ederim. saygıyla

13 Mayıs 2009 21:04
CEVAP

Ben teşekkür ederim. Yazını okudum. Gerçekten önemli bir konuya el atmışsın. Başarılarının devamını dilerim. Sevgiyle

14 Mayıs 2009 23:48
DurmuşGüler

http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=168350 mamut'un çoktan güncelliğini kaybetmiş,benim seçim tahminime dayalı olan yazıma bıraktığı yorum bu linktedir. Lütfen Gül'ün içinden , biri size "ruh doktoruna görün" diye yorum bıraksa ne olurdu tepkiniz? Blogu lütfen okuyunuz. Saygılar sunarım.

29 Nisan 2009 09:59
CEVAP

Bana biri ruh doktoruna görünün diye yorum yazsaydı ben de o kişinin yazdığı yazıların sıkı bir takipçisi olur uygun olan bir yazıya "ruh doktoruna görünme sırası sizde" diye yorum yazardım. Ama siz yorumu salakça bulduğunuzu söylediğiniz için böyle bir şey yapamazsınız şimdi. Keşke birbirimize daha ılımlı yorumlar yazabilsek. Mamut mizahı kuvvetli bir arkadaşımız. Belki başkası böyle deseydi alınırdım ama o yazınca espri olarak kabul ederim. Kimin neyi niye yazdığını bilmek çok faydalı aslında. Saygı bizden

29 Nisan 2009 15:43
Pembelila

Sıcacık yorumunuz beni bu blog dünyasına daha çok bağladı şimdiden...bence siz buranın da tatlı ev sahibesi olmuşsunuz.Güleryüzle ve tüm samimiyetinizle karşılıyorsunuz herkesi..Hele yorum yazma konusunda çok haklısınız...sadece paylaşmakla değil,paylaşıldığını bildikçe daha da güzelleşiyor her şey... SEVGİLER:))

28 Nisan 2009 16:27
CEVAP

Güzeldir blog yazmak, paylaşmak, okumak okunduğunu bilmek. Güzel mesajın için teşekkür ederim. Paylaşımlarda buluşmak üzere. Sevgilerle:)

28 Nisan 2009 17:15
beenmaya

son zamanlarda yaz yayınlamak dışında çok fazla buralarda olamadım bu nedenle çok geç öğrendim. başınız sağolsun :((

22 Ocak 2009 11:32
CEVAP

Sağol canım. Duyan duymayan oldu elbette. Buraya Sema Çürük yazmış Hiç haberimiz yoktu. Dostların mesajlarını görünce hem şaşırdık hem sevindik. Serhat'a çok iyi geldi. Mesaj ya da yorum yazmayanlara takılmadık açıkcası. Haberi olan tüm dostların mesaj ya da yorum yazamasalarda üzüldüğünü biliyorum ben. Daha önce de dediğim gibi güzel günlerde görüşmek dileğiyle:))

23 Ocak 2009 01:09
yasamdan

şimdi sizde detaylarını okudum..bilgilendim..keyifle iyi hafta sonları

04 Ekim 2008 12:40
CEVAP

teşekkür ederim. Paylaşım için buradayız zaten. Sevgiler

06 Ekim 2008 14:23
Toplam blog
: 144
Toplam yorum
: 713
Toplam mesaj
: 146
Ort. okunma sayısı
: 2902
Kayıt tarihi
: 30.10.06
 
 

İzmir Cumhuriyeti'nde yaşıyorum... Sarmaşık Sanat Atölyesi'nde ebru sanatı ile uğraşıyorum. En es..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster