Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
VOLKAN60 ZEÖ4

Ben volkan şahin özel eğitim bölümü son sınıf öğrencisiyim.engelli eğitimi konusunda bende sizin gibi yapabileceklerimi geniş kitlelere buradan yapmak istedim fakat hala onay bekliyorum.bildiklerimi yada yapabileceklerimi sizinlede paylaşmak isterim benim şereftir.Atakanı öpüyorum.Milliyet blogdaki adresim volkan60'tır ziyaretinizi bekliyorum.SEVGİ VE SAYGILARIMLA

19 Şubat 2008 22:12
Ahmet YILMAZ

Birbirinden farklı, birbirinden önemli ve birbirinden üzücü pek çok olay sığdırdığımız bir yılın ardından, heyecanlarımıza, sevinçlerimize, özlemlerimize cevap verecek yepyeni bir yıl geçirmemizi, yaratıcımızdan niyaz ederken, hepimize sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler diliyor, sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum.

31 Aralık 2007 08:29
Zeynep Gülay

Kurban bayramınızı kutlar, sağlık, mutluluk, huzur dilerim... Nice güzel bayramlara...Saygı ve sevgilerimle...

19 Aralık 2007 23:17
Ahmet YILMAZ

Bayramlar, bizi birbirimize bağlayan, sevincimizi ortak kılan, en önemli geleneksel değerlerimizdendir. Açıkça milletimizin varlığına yönelik saldırılarla, bu özel günü bize ağız tadıyla kutlama fırsatı vermek istemeyenlere inat, daha içten duygularla kenetlenmemize vesile olması dileğiyle bayramınızı kutluyor, sağlıkla, kedersiz, tasasız, nice bayramlara erişmek umuduyla sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum. Ahmet Yılmaz.

11 Ekim 2007 00:17
Toplam blog
: 2
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 214
Kayıt tarihi
: 09.03.07
 
 

1964 Karabük doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi burada tamamlayarak 1979 yılında deniz assubay hazır..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster