Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
derinmavi..

Birkan Bey, bir süredir bu sayfalarla ilgilenemedim ama yine de sayfanıza uğramıştım; mesajıma yanıt var mı, diye. Baktım ki yanıtın geleceği yok, sayfanıza uğramaktan da vazgeçmiştim kiii, bir yazı yazmışsınız. Bugün ben de yazdım da:) Ama şimdi okuyamayacağım. Eminim bu da "çerez" niyetine okunmayacak bir yazıdır. Sevgiler, aydınlık şehrimden kucak dolusu yağmur maviyle.. (:Post-itime not: Daha önce mesajımın ikisi gitmiş, ama hak üçmüş, buna da yanıt gelmezse bi daha yazara mesaj yazılmayacak:)

04 Haziran 2009 22:53
CEVAP

Sevgili İzmir Mavilim. Evet, haklısınız. Bunun için sizden ne kadar özür dilesem bu kabalığımı ortadan kaldırmaz. Ben de çok sık uğramıyorum ama bu , dostları ihmal etmem için gerekçe sayılmaz, farkındayım. E, yazdığına göre demek ki af kapsamındayım. Sela ve sevgiler.

05 Haziran 2009 11:03
derinmavi..

İkinci mesajımı yazdım ama ona "Günaydın" diye yazmayı unuttum. Aklımda kalacağına bir mesaj daha yazayım istedim. Günaydın:) Yazdıklarımı sabah okursanız diye yani.. balık duygusallığı ve ayrıntıcılığı işte ne yaparsınız, buldunuz kaybetmezseniz:)

24 Mayıs 2009 23:37
derinmavi..

Az önce yorumuma yanıt gelmedi diye mesaj yazıp yolladım ki, postama "yorumunuza yanıt var" mektubu geldi, iyi mi? Bu sefer, yakamı bu nesneden kurtaramayacağım galiba:) Tekrar iyi geceler olsun..

24 Mayıs 2009 23:34
SINIR

Birkan bey? Son yazınıza yorum yazdım. Sonra yorum gelmedi mi diye, mesaj yazdım. Yorumu yazınız yayınlanınca, aynı gün göndermiştim. İkiside ortalarda yok:)) Siz aldınız mı bilemiyorum. Bana haber verirseniz memnun olacağım. Yeniden yorum yazmak isterim. Çünkü merak ettiğim şeyler var. Kafamda sorular var. Cevaplarınız önemli. Sevgiler.

31 Ocak 2009 10:25
CEVAP

Teşekkür ederim. Ama yorum veya mesaj gelmedi. Sanırım takılmıştırlar. Sorularınızı bekliyorum. Sevgiler

01 Şubat 2009 11:44
derinmavi..

Aydınlık şehrimden kucak dolusu sevgiler.. (:Aradan koskoca bir yıl geçmesine rağmen:)(:klasik yeni yıl esprisi:) mesajıma verilmiş bir yanıt görmeyince yeni yıl mesajımı yollayamadım mı acaba diye düşündüm de:)

01 Ocak 2009 15:07
Ahmet YILMAZ

2008’e girerken hepimizin farklı umutları vardı, istekleri vardı… Onu karşılarken “Yeni bir yıl geliyor” diye ne çok sevinmiştik. Şimdi ömrümüzün bir senesini daha geride bırakmanın burukluğu, üzüntüsü, sevinci, heyecanı ve mutluluğuyla ona veda ediyoruz.… Yeni bir yıla daha başlıyoruz. Beklentilerimizi ne kadar yüksek tutarsak, başarılarımız o kadar büyük olur… Tabii hayal kırıklığımız da… Ne olursa olsun, iyi ve güzel şeyler yapalım, yaşadıklarımızdan zevk alalım, gurur duyalım. Keşke demeden, pişmanlık duymadan… Anılarımızda her zaman özlemle anılacak bir yıl geçirmemiz dileğiyle, sevgiler, saygılar, selamlar… Mutlu yıllar…

31 Aralık 2008 08:33
CEVAP

Ahmet bey, tüm güzel temennilerinizi aynen sizin için duyduğumu ifade ederek yeni yılınızı kutluyor saygı ve sevgilerimi yolluyorum.

31 Aralık 2008 08:49
SINIR

Bilgi birikiminiz, takdire değer. Ben sizin, ne kadar hümanist bir insan olduğunuzu biliyorum. Tarih hakkında bir çok şey öğrendim sayenizde. Teşekkür ediyorum. Yeni yılınızın, sevdiklerinizle çok güzel geçmesini dilerim. Dünyaya da barış getirmesi umuduyla. Sevgiyle kalın.

30 Aralık 2008 19:35
izmirli doksanyedi

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim.

28 Aralık 2008 21:11
CEVAP

Teşekkür ederim. Ben de sizin iyi bir yıl geçirmeniz dileğimi buradan iletmek istiyorum. Hoşça kalın, sağlıklı kalın.

29 Aralık 2008 11:28
Ahmet YILMAZ

Ne yazık ki, bir bayrama daha yine zorluklar ve darlıklar içinde giriyoruz. Daha iyi bir gelecek umudumuz, hep başka baharlara kalıyor. Birbirimize, dolayısıyla kendimize yaptığımız kötülüklerin farkında değiliz. Bir kenetlenebilsek, bir güç olabilsek, bir yumruk haline gelebilsek, gücümüzün önünde kimse duramaz. Bunu bilenler, bizi bölüp parçalamak için bıkıp usanmadan çalışıyorlar. Yılda iki kez de olsa “BAYRAM” imdadımıza yetişip bizi bir araya getirmeyi başarıyor. İnatla bağlarımızı güçlendirelim, birbirimize sevgimizi ve saygımızı artıralım. Birbirimizi anlayalım, dinleyelim, birbirimizi hoş görelim. Gerilimlerden elimizde ne kaldı, ne kazandık? Düşünelim, sorgulayalım, İyilikleri, güzellikleri yayalım, kötülüklere engel olalım. Hep beraber, bütün gücümüzle… Bu dünyada hepimize yetecek kadar her şey var. Yeter ki hep almak yerine biraz da vermeyi, paylaşmayı öğrenelim... “Eskiden insanlar şöyle yaparlardı, böyle yaparlardı” demek yerine, biz öyle yapalım... Hepimize iyi bayramlar.

08 Aralık 2008 11:42
CEVAP

Bilmukabele bayramınızı kutluyor, esenlikler diliyorum Ahmey Bey.

09 Aralık 2008 21:00
derinmavi..

Ellerinizden öpüyorum:)) Ne yapalım, büyüksünüz benden, lütfen büyüklüğünüzü gösterin; mendil arası harçlığım unutulmasın:)) sevgiler, .......

07 Aralık 2008 12:33
CEVAP

Eve, sizden büyüğüm ben. Ama el öpülecek kadar mı işte o tartışılır. İyi bayramlar efendim.

09 Aralık 2008 15:41
Toplam blog
: 36
Toplam yorum
: 125
Toplam mesaj
: 17
Ort. okunma sayısı
: 650
Kayıt tarihi
: 25.01.07
 
 

54 İstanbul doğumluyum. Hayatın her alanıyla ilgileniyorum. Çünkü düşünen ve yaşayan bir adamım. Esm..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster