Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Efsane FB 1907 Baterist Metin

Kardeşine de yazdım, sanırım okumadı... "Blog Nobel 2009" adlı bir yarışma var sayfamda... Seçime katılırsan memnun olurum... Bir aday ismi yazacaksın blog yazarlarından... Hısım akraba bacı kim varsa topla da birer oy atın hele :-) Selamlar, sevgiler...

22 Ocak 2010 03:24
vakayinüvis

Hocam nerelerdesin? Bizi unuttun mu? Sevgiler...

30 Aralık 2009 00:45
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzusuyla, bayramınızı kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

27 Kasım 2009 13:46
Ahmet YILMAZ

Sevinç günlerimizdir bayramlar… Durup dururken “bugün bayram” diye sevinemeyiz. Sevindiğimiz gün, bizim için bayramdır. Hayatımızda böyle mutlu olduğumuz, heyecan duyduğumuz, sevinçten havalara uçtuğumuz günler vardır değil mi? Aynı duyguları toplum olarak yaşayabildiğimiz günlerdir işte bayramlar… Ramazan bayramınızı bu coşkuyla yaşamanız dileğiyle kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

19 Eylül 2009 00:06
Mesut Selek

Sevgili Kardeşim,Önce,babanın rahatsızlığı için geçmiş olsun...Yaşı kaç ?..Hastalığı nedir ?..İnşallah şifa bulur...Seni özledik...Ama işlerinin yoğunluğunu tahmin ediyorum.Dün İzmir'de,yıllardır Berlin'de yaşayan ve ''ailece çok aktif bir eğitimciyle ''tanıştım.Senin kulağını çınlattık.:)Yakında Berlin'e dönecekmiş.Senin adresini ve telefonunu vermek istedim. Tanışmak istiyor...Mesajla gönderirsen memnun olurum.(Mesajı silerim) Selam ve sevgilerimi iletir gözlerinden öperim...( Kestane kebap;acele cevap :)

05 Eylül 2009 15:20
CEVAP

61 yaşında:( Kalp krizi, 4 tane by Pas, Atar damar amelyatı ve akabinde açılan ve iltihap kapan göğüs kafesi. Bu olaylardan kaynaklanan zaruri bir seri ameliyat. Yetmiyormuş gibi birde Diabetis Mellitus tespiti. Sonuç bozulan psikoloji ve ruhi bir açlık grevi. Dün, açık yarasıyla, bir deri bir kemik hastahaneden çıkardım. Uyuyabilmek için almaya başladığı uyku ilaçlarının bağımlılık yaratma riski gün geçtikçe artıyor. Hani bir dokun bin ah işit derler ya işte sorduğun bu sorunun cevabı biraz ona benzedi. İyi dileklerin için çok teşekkür ederim Mesut Abi. Gizli mesaj yolda Mesut Abi:)

06 Eylül 2009 21:34
Ahmet Üstündağ

Babanızın rahatsızlığına üzüldüm. Geçmiş olsun.

02 Eylül 2009 23:08
Ömer ÖZDAMAR

Yorumlarıyla kutlama yapan MB Yazar arkadaşlarıma, imzalı kitabımı postayla göndermeye karar verdim. Eğer adresinizi gönderirseniz yılsonu hediyesi olarak hemen gereği yapılacaktır. Adres alındıktan sonra mesaj silinecektir. Bilgilerinize.

12 Ağustos 2009 12:56
Necip Köni - Adana / TR

*Bu konu çok çok ÖNEMLİDİR...! *Merhabalar... Sevgili dostlarım... Bunun ile ilgili olarak yazmış llolduğum Dünyamız elden gidiyor! http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=184370 bloğumuda şayet merak edip okursanız, ilgili mesajı alacağınızı ümit ederim... Hepimizi gezegenimize karşı bireysel ve müşterek sorumluluklarımız olduğuna ikna etmek. İLGi ve ALAKALARINZA ŞİMDiDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM... SEVGİLER, SELAMLAR ve SAYGILARIMLA... NECiP KONi - ADANA / TR insaat Muhendisi *DÜNYAMIZ ELDEN GİDİYOR..! *Daha Yeşil Bir Dünya için

14 Haziran 2009 13:33
Ahmet Üstündağ

Ustad nerelerdesin.

02 Haziran 2009 10:10
gdfhnjhngkm

arkadaşım sesin soluğun çıkmıyor. iyi misin? yazmaya devam ediyor musun? başka bir sitede mi yazıyorsun? nedir son durum? öylece gittin sessiz sedasız. hiç değilse okurların için son bir mektup yazsaydın. dilan'a ve eşine selamlar. kendine iyi bak. sağlıcakla kal.

05 Mayıs 2009 00:54
Toplam blog
: 121
Toplam yorum
: 1031
Toplam mesaj
: 141
Ort. okunma sayısı
: 1789
Kayıt tarihi
: 29.01.07
 
 

Almanya'da doğdum. Haylaz bir öğrenciydim. 16 yaşımdan beri ticaretle ilgileniyorum. Şu anda büyük b..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster