Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

03 Ocak 2012 00:14
KUYUCAK

İzin verirsen ben bu yorumu yayınlamayacağım... Ben bu kadar şımartılmayı hak etmedim... Ama içimde taşıyacağım bu güzel duygularını... Saygılar...

15 Temmuz 2011 12:22
CEVAP

Saygı benden. O yorumu hak ediyorsun arkadaşım. Her şey gönlünce olsun. Sevgili eşine de çok selamlar.

15 Temmuz 2011 17:37
Yurdagül Alkan

Merhaba, 10.mart.2011 Tarihinde yayınladığım blogumda , MB Antalya’lı yazarları olarak bizler, H.Hüseyin Dulun Bey’in Ant./merkez Meltem Asya Siteleri C-1 blogdaki MÜZİK MUTFAĞINDA , 20.mart.2011 Pazar günü saat 11. de kahvaltılı toplantıda bir arada olmayı arzu ettiğimizi belirtmiştim. Bu mesajım hatırlatma amaçlıdır. Toplantıya katılmanız sevinç ve mutluluklarımızı artıracaktır. Küçük bir değişiklik olur yaşamınızda. Bekliyoruz, lütfen... Selamlarımla.

15 Mart 2011 18:43
CEVAP

Merhaba Yurdagül hanım Nazik davetiniz için çok teşekkür ederim. Sizlerle tanışmayı ben de çok istiyorum. Ancak eşimin rahatsızlığı nedeni ile pazar günü aranızda olmam mümkün değil. Kısmetse, başka bir toplantıda birlikte olmak dileği ile katılan tüm arkadaşlarımıza saygı ve sevgiler gönderiyorum. Dostlukla kalınız. Bilgilendirdiğiniz için ayrıca teşekkürler. Selamlar.

18 Mart 2011 14:41
zeki etferat

Güzel günler, güneşli, aydınlık günler görmek dileğiyle... Dostça selamlarımla.

01 Ocak 2011 11:50
CEVAP

Hep iyiye, güzele, güneşe, aydınlığadır bakışımız. Umutlarımızın da hayalidir. Belki bu yıl, belki gelecek günlerdir beklediğimiz. Yeni yıl hepimiz için, dileklerimizin gerçekleştiği bir yıl olur umarım. Dostlukla selam ve saygılarımla.

01 Ocak 2011 21:32
Güz Özlemi

Sağlıklı, mutlu ve sevgi dolu bir yıl dileklerimle. Selam ve saygılar.

30 Aralık 2010 16:00
CEVAP

Çok teşekkür ederim. Yeni yıl tüm insanlık için, hepimiz için güzellik, iyilik, sağlık ve huzur getirsin. Kötülükler, dertler uzaklardan bir rüzgar gibi esip geçsin. Dostlukla selamlar.

30 Aralık 2010 20:20
Güz Özlemi

Epeydir yoksunuz, umarım herşey yolundadır. "Karartılan Hayatlar" blog yazınızda anlattığınız kızımız ve annesi ne durumda? Bir gelişme var mı, merak ettim. Selam ve saygılarımla.

01 Ekim 2010 11:38
CEVAP

Merhaba dost yürekli blogdaşım, Kalem kilitlenmesi yaşıyorum bugünlerde, kızımız ve ailesi ile ilgili konularda sıkıntı devam ediyor. Anne kızının eğitimini tamamlaması için işi bıraktı. Okula birlikte gidip geliyor.Maddi sıkıntının yanında mahallede ve okuldaki acımasız eleştiri ve alaylara dayanmaya çalışıyorlar, babadan hala hayır yok.İnanın insanlık ölmüş!.Hiç kimse tehlikenin boyutlarının farkında değil. Araştırmalarımı derinleştirdikçe çok yönlü bir kokuşmuşluğun içinde olduğumuzu gördüm. İsyanımı yazacağım ama dedim ya;Kalem tutulması yaşıyorum. Acıyı, isyanı yansıtmak, gerçeklere ayna tutmak gerek ama hergün karartılan hayatlardan haber almak, duyarsızlığın bu derece arttığı bir toplumda yazarak seslenmek yeterli olmuyor. Ama yine yazacağım! Çarpıcı! Cinsel çağrışım! Başlıklarının tavan yaptığı okuyucu! Kitlesini belki de bu şekilde duyarlı olmaya davet edebilirim. Çok teşekkürler dostluğunuza. Selamlar.

02 Ekim 2010 08:56
Olcay Gülgün Karaoğlu

:) İnceliğiniz için çok teşekkür ederim Selma Hanım... Biz o dönemleri atlattık çok şükür, oğlumun onayını alarak "Takıntı hastalığı" adlı bir blog da yazmıştım, benzer sıkıntısı olanlara yardımcı olabilir belki bir nebze diye... Ben ve oğlum açısından hiç bir sakıncası yoktur yayınlamanızın. :) Şu an aklıma gelmeyen ve yapabileceğim her türlü yardıma hazırım... Çok selam ve sevgilerimle Selma Hanım'cığım... :)

19 Ağustos 2010 15:49
Osman Aktaş

gösterdiğiniz toplumsal duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum. umut ediyorum ki türk halkı sizin gibi duyarlı insanlarla dolup taşar,selamlar...

26 Temmuz 2010 02:13
Portakal Çiçeği ve FISILTI

yazılarınızı severek okuyorum. Daima huzura ersin ömrünüz. Blog arkadaşlığınız için teşekkür ederim.

21 Haziran 2010 12:28
CEVAP

Çok teşekkür ederim. Aynen ben de.. Hepimiz huzurlu günlerin özlemindeyiz. Sevgiler. Dostlukla kalın.

22 Haziran 2010 07:13
Vahdet Nafiz Aksu

değerli hanımefendi, duyarlılığınıza teşekkür ederim. evet, ben de babayım..ama şehit babası değilim...keşke olsaydım, inanın hayıflanmazdım bile...şunu samimyetle söyleyeyim ki...her şehit haberi duyduğumda bir evladımı kaybetmiş gibi oluyorum. ateş düştüğü yeriykar derler, doğru, ama o ateş cehennem narı gibi hepimizin yüreğine düşmüyor mu? böyle hissetmeyeni insandan sayabilir miyiz? ben bu yazıyı bu babalar gününde şehit babaları adına yazdım, onların dili olmaya çalıştım...ama taziyelerinizi kbul ediyorum, çünkü onlar benim de oğullarımdı...saygılarımla...vahdet nafiz aksu

21 Haziran 2010 01:04
CEVAP

Merhaba efendim Elbette tüm mehmetçikler bizim evlatlarımız. Yüreği hisseden yazıyor. Allah bir daha yaşatmasın diyoruz. Ama yine iki şehit verdik. Keşke yazarak haykırmaktan başka bir şeyler gelse elimizden. Dostlukla selamlar.

22 Haziran 2010 10:16
Toplam blog
: 40
Toplam yorum
: 89
Toplam mesaj
: 11
Ort. okunma sayısı
: 727
Kayıt tarihi
: 08.03.09
 
 

Yaşamı tüm engellere rağmen sürdürmekten yorgun bir savaşcıyım. Anadolu Üniversitesi İş idaresi Bö..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster