Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Handan hanım, Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

09 Kasım 2011 15:59
Baver Ergun

senin yazını onaylasalar da onaylamasalar da seni bir yazımda mutlaka yazmak istiyorum ki, bazı şeyleri daha iy anlasınlar..

13 Mart 2011 09:04
nemokaptan

MERHABA! ÇİÇEĞİ BURNUNDA BİR MİLLİYET BLOG YAZARI OLARAK ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR, YAŞAMINIZDA SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE NİCE SAĞLIKLI MUTLU YILLAR GEÇİRMENİZİ GÖNÜLDEN DİLERİM. SAYGI VE SEVGİLERİMLE! NECİP SÖYLEMEZ

06 Şubat 2009 20:55
yasamdan

BİLGİLENDİM AYDINLANDIM GÜLÜMSEDİM..BEYNİNİZE SAĞLIK

01 Ocak 2009 02:48
Ahmet YILMAZ

Ne yazık ki, bir bayrama daha yine zorluklar ve darlıklar içinde giriyoruz. Daha iyi bir gelecek umudumuz, hep başka baharlara kalıyor. Birbirimize, dolayısıyla kendimize yaptığımız kötülüklerin farkında değiliz. Bir kenetlenebilsek, bir güç olabilsek, bir yumruk haline gelebilsek, gücümüzün önünde kimse duramaz. Bunu bilenler, bizi bölüp parçalamak için bıkıp usanmadan çalışıyorlar. Yılda iki kez de olsa “BAYRAM” imdadımıza yetişip bizi bir araya getirmeyi başarıyor. İnatla bağlarımızı güçlendirelim, birbirimize sevgimizi ve saygımızı artıralım. Birbirimizi anlayalım, dinleyelim, birbirimizi hoş görelim. Gerilimlerden elimizde ne kaldı, ne kazandık? Düşünelim, sorgulayalım, İyilikleri, güzellikleri yayalım, kötülüklere engel olalım. Hep beraber, bütün gücümüzle… Bu dünyada hepimize yetecek kadar her şey var. Yeter ki hep almak yerine biraz da vermeyi, paylaşmayı öğrenelim... “Eskiden insanlar şöyle yaparlardı, böyle yaparlardı” demek yerine, biz öyle yapalım... Hepimize iyi bayramlar.

08 Aralık 2008 23:47
Ahmet YILMAZ

Milletçe ortak sevinçlerimizi paylaşabileceğimiz özel günlerdir bayramlar… Müşterek duygularımız çoğaldıkça ve bu duygulara yürekten katıldıkça, gerçek bir millet olabiliriz. Bayramın tadını, onu iliklerimize kadar bütün benliğimizde hissetmezsek çıkaramayız ki… Bizi bize bağlayan ve sayıları artık oldukça azalmış olan ortak değerlerimizi yıpratmak yerine, birbirimize kenetlenmemize yardımcı olacak değerler yaratmaya gayret etmeliyiz. Bu duygularla bayramınızı kutluyor, size, ailenize ve bütün milletimize, bayram tadında ve güzelliğinde bir hayat diliyorum. Selam ve saygılarımla…

28 Eylül 2008 16:58
karya35

Görüşmeyeli uzun yıllar oldu blogtaki yazını tesadüfen gördüm güzel insansın,yazılarında öyle.1990 Keşanlı Ali'nin Zilhası anımsadın değil mi?Sağlık ve esenlikler diliyorum.

04 Temmuz 2008 23:19
derinmavi..

http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=97741 Lütfen okuyun. Teşekkürler.

21 Mart 2008 17:47
Ahmet YILMAZ

Bayramlar, bizi birbirimize bağlayan, sevincimizi ortak kılan, en önemli geleneksel değerlerimizdendir. Açıkça milletimizin varlığına yönelik saldırılarla, bu özel günü bize ağız tadıyla kutlama fırsatı vermek istemeyenlere inat, daha içten duygularla kenetlenmemize vesile olması dileğiyle bayramınızı kutluyor, sağlıkla kedersiz, tasasız, nice bayramlara erişmemiz temennisiyle, sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum. Ahmet Yılmaz

11 Ekim 2007 12:38
csmooky

sevgili handan hanım az önce televizyonda sizi izledim. hayvanlara olan sevginiz ve onlarla ilgili güzel düşüncelerinizden çok etkilendim. böyle düşünen insanların olması beni umutlandırdı. sizi tanıdığıma çok sevindim. sizin ankara da olmanız bizim bulduğumuz bir köpeğe belki pek yardımı olmayacak ama belki sizin kanalınızla birilerine ulaşabilirim.3-4 aylık bir köpeğin ayağını araba ezdi. ataşehir hayvan barınağına götürdük almadılar. veterinere götürdük tarak kemiğinin çatlamış olduğunu söylediler.ayağı şiş. annem kıyamadı bahçede bakmaya çalışıyor. ama dün apartmandan şikayetler geldi. korkanlar varmış. lütfen yardımcı olun neyapacağımızı bilemiyoruz çok da sevimli sadece sevgi istiyor.

09 Eylül 2007 17:12
CEVAP

Yedikule Hayvan Barınağı'ndan Meral Hanım ile iletişim kurabilirseniz, belki kendisi yardımcı olabilir. Bu tür durumlarla çok sık karşılaşılıyor ve ne yazık ki her zaman çözüm üretilemiyor. Umarım bir çare bulunur, sevgilerimle... (Meral Olcay/ Yedikule Hayvan Barınağı sorumlusu, internetten bulabilirsiniz...)

26 Eylül 2007 23:26
Toplam blog
: 23
Toplam yorum
: 32
Toplam mesaj
: 17
Ort. okunma sayısı
: 753
Kayıt tarihi
: 24.02.07
 
 

Kendimi olduğum gibi seviyor ve onaylıyorum. "Gibi olmak" bana göre değil. Sevmeye evvelâ kendisinde..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster