Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
eyyüp yıldırmış

Sayın Mahalle baskıcısı,yeni yılınızı kutlar başarılar dilerim . Eyyüp Yıldırmış www.hadrianapolis.net

28 Aralık 2007 21:01
CEVAP

2008 hepimiz için iyi bir yıl olur umarım saglıcakla kalın.

28 Aralık 2007 23:16
balımen

bu ülkenin çıkarı için doğru bildiklerimizi ya da gördüklerimizi haykırdığımız zaman hemen birileri tarafından suçlanıp taciz ediliyoruz. Benimle aynı fikirlere sahip bir çok insanın olduğunu da biliyorum. sizin yazılarınızı şimdiye kadar okumadım...ama zamanım oldukça bakmak isterim. haftada sadece 2 saatimi blog için ayırabiliyorum. iyi günler dilerim...

24 Ekim 2007 09:55
Neslihan ERDOĞDU Serbest

Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,sevdiklerinizle mutlu ve huzurlu günler geçirmenizi dilerim.

13 Ekim 2007 17:21
Hakan A. Kuyucu

Diskolardan Meydanlara İndiler Nihayet başlıklı yazıma yazdığınız yorum için sağolun...Yazıdaki ana amacım ne talep olursa olsun bunun halktan ve sivil olarak gelmesi gerektiği ve talep olmaksızın tepeden bir takım hakların verilmemesi gerektiğiydi. Bu bağlamda son iki haftada çeşitli şehirlerde toplanan milyonlarca insanın talebinin de mevcut siyasi iktidar ve muhalefet tarafından dikkate alınması gerektiğini düşünüyorum. O insanların orta sınıf olmasının da onların demokratik haklarını kullanmalarına engel olmaması gerektiğini düşünüyorum. Sevgiyle..

14 Mayıs 2007 02:57
Ohannes

Kiymetli arkadasim, Aksahin, size bir mesaj yazdim, verdiginiz yoruma karsilik, ama sayfamda goremedim, is vaadiyle kandirilip daga çikan'lar deyimini nerde kullandim, bana bir ornek verebilirmisiniz, olmuyormu, kaçirilanlar veya kaçanlar? burada vurgulamak istedigim konu halkimizin ekonomisinin kotu oldugu dur, diger tarafini da okuyucu anlayacak ne demek istedigimi, sizin yazilarinizi da severek okuyorum, ama yorumunuzda kullandiginiz cumleler, hiç de guzel degil, acaba bir tehdit algilamasi mi? bu yaptiginiz nede olsa ismimden dolayi o kadar çok ki!.. Saygilarimla.

06 Mayıs 2007 11:01
Ümit Culduz

Anladığım kadarıyla dikkat çekmek istiyorsunuz. Hırçınlığınız, farkedilmemekten kaynaklanıyor. Resminizi ve künyenizi de inceledim tabii. Öğrtemen olmanız çok şaşırttı beni. Yazılarınızı okumaktı niyetim ama vazgeçtim. İmla hataları daha başlıklarda farkediliyor. Sanırım siz memleketten önce kendizi kurtarmanız gerekiyor. Üzüldüm sizin adınıza ve sizin yetiştireceğiniz çocuklara. Akdenizli'nin dediklerini kulak arkası etmeyin. Bu tavrınız zize hiç bir şey kazandırmaz. Yine de siz bilirsiniz tabii. Saygılarımla.

02 Mayıs 2007 01:49
Portakal Çiçeği ve FISILTI

Yorum için size teşekkür etmeyi unutmuşum.. Esenlik dilerim. Elvin Serap İnce

01 Mayıs 2007 23:22
Hakan Karaduman (Akdenizli)

hiciv içeren yorumunu yayına almıyorum. derinleş, tekrar görüşelim. sanıyorum devrimci olduğunu düşündüğün için öyle yazmış olmalısın. sol, insanlara saygılı olmayı ve hümanızmi öne alır. yanlış mı düşünüyorum kardeşim? "bey" diyeceksen "bey" diye yaz. senden böyle bir hitap da beklemem, kimseden beklemem. blog ortamınınden nefret ettirdiniz. sağlıcakla.

30 Nisan 2007 08:42
OynamıYorum

...Yazdıklarımı desteklediğiniz için. Sanırım ben yanlış anladım, hata bende çünkü bu güne kadar inanılmaz sert bir kaç eleştiriye maruz kaldığım için artık her yoruma paranoyayla yaklaşır oldum. Sizin yorum da kısa olunca, tam anlayamayıp ironi yaptınız zannettim. Yanlış anlamadan ötürü kusura bakmayın

03 Nisan 2007 11:50
Toplam blog
: 23
Toplam yorum
: 32
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1554
Kayıt tarihi
: 04.03.07
 
 

1981 İstanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi Tarih bölümü mezunuyum...

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster