Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
sükrüye kayhan

unuttun beni zalim...

31 Ocak 2011 16:23
Ahmet YILMAZ

Hayat beklentilerden ibaret bir yerde… Yaşımız ne olursa olsun, yine de gelecek yıllardan bir şeyler bekliyoruz. Giden yıllarda bir türlü denkleştiremediğimiz şeyleri yerli yerine oturtmak istiyoruz. Tıpkı arzularımızdaki gibi, düşlerimizdeki gibi… Ben kendi adıma yaşadığım güzelliklerin çoğunu, beklenmedik zamanlarda yaşadım. Hüzünleri de beklemediğim ortamlarda… Yine de hayal kurmak, ümit etmek, kötü bir şey değil… Kimimiz 2010 yılını bu bağlamda belki hasretle anacak, kimimiz de nefretle hatırlayacak… 2011 de ondan çok farklı olmayacak aslında… Olaylar değişecek, mekânlar değişecek, dekorlar değişecek, kişiler değişecek sadece… Devran bildiğince dönmeye devam ederken, biz kendi adımıza yeni bahtlar yaşayacağız, yeni senaryolar sahneye koyacağız… Ne olursa olsun, “Mutlu Son” hepimizin ortak beklentisi… Bu duygularla yeni yılda ummadığınız kadar güzellikler, mutluluklar yaşamanızı temenni ederek, selam ve saygılar sunuyorum…

29 Aralık 2010 17:47
CEVAP

:)) Teşekkürler iyi seneler sizede.

31 Aralık 2010 01:15
Ahmet YILMAZ

Mevsime göre güzel bir havada, 9 günlük bayram tatiline girdik. Özel bir derdi olmayanlar için bayram mutlu geçecek gibi… Bir türlü çözüp gündemden kaldıramadığımız siyasi dertler de artık en azından çoğunluğun kanıksadığı bir hale geldi. Hani derler ya, mutluluk ve huzur biraz da bizim beynimizde… Bardağın boş tarafını görmekten vazgeçemeyenlerin tadabilecekleri hazlar zaten oldukça azdır. Bu duygularla her zaman olduğu gibi, bayramın sizin için, ülkemiz için, milletimiz için esenliklerle dolu geçmesini; derdi, kederi, üzüntüsü, hastası, çaresizliği olanlara Allah’ın sabır, yardım, şifa, umut ve kolaylıklar vermesini diliyor, en içten sevgi ve saygılarımla, selâmlar sunuyorum.

13 Kasım 2010 14:31
CEVAP

Teşekkürler, iyi bayramlar..

16 Kasım 2010 20:47
sükrüye kayhan

nerelerdesin ? telefonlarına ulaşılamıyor...merak ettim

29 Eylül 2010 08:16
CEVAP

Şüküüüü yemin ederim aklıma sen geldin,sonra kızdım aramıyo hiç niyeki derkennn, sen bana MB hatırlattın girdim ve mesajın var bu nasıl şey yaaaa...Ayyy kız sen beni seviyosun anladım..İyiyim iyi herşey yolunda ama özledim yahuuu.Ama 2 tel.numaram da aynı , ben ararım senii:))

29 Eylül 2010 21:19
Ahmet YILMAZ

Bayram, en güzel duyguları başkalarıyla paylaşmaktır. Bizse en güzel duyguların sadece bize ait olduğunu sanıyoruz, sadece kendimizi beğeniyoruz, tek doğru düşünen kişi olduğumuzu zannediyoruz, başkalarına burun kıvırıyoruz, “ötekiler” deyip herkesi dışlıyoruz. Bayram, karşımızdaki insanın cinsiyetini, yaşını, mesleğini, sosyal, siyasal ve ekonomik durumunu sorgulamadan, ona el uzatmaktır, uzanan eli sıkmaktır, gerekirse öpmektir. Bayram ortak sevincimizi ve mutluluğumuzu dışa vurmaktır, güven vermektir, dost kazanmaktır, sevmektir, sevilmektir, hoş görmektir, affetmektir. Bu duygularla bayramınızı kutluyor, bu mutluluğu anlayabildiğimiz ve yaşayabildiğimiz sürece samimi bir insan ve sonuçta bu insanların oluşturduğu gerçek demokrat, çağdaş, ilerici ve yenilikçi bir toplum olabileceğimizi ifade etmek istiyorum efendim. Selam ve saygılarımla…

08 Eylül 2010 11:54
CEVAP

Sizin de bayramınız kutlu olsun ..

08 Eylül 2010 16:28
nemokaptan

Kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice bayramlar geçirmenizi dilerim. Saygı ve sevgilerimle. Necip SÖYLEMEZ

28 Kasım 2009 21:32
CEVAP

Teşekkürler, ben de sizin bayramınızı kutluyorum.

29 Kasım 2009 23:54
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzusuyla, bayramınızı kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

27 Kasım 2009 21:58
CEVAP

Türkiyenin aydınlık yüzü sevgili İzmir den de size iyi bayramlar mutlu günler diliyorum.Saygılarımla..

28 Kasım 2009 00:20
esra gündüz

merhabalar ben yılan yağını araştırırken bir arkadaşınıza yazdığınız mesaj dikkatimi çekti dökülmeyi önleyen bir reçete demişsiniz mümkünse o receteyi banada yaza bilirmisiniz ben 29 yaşımda bir anneyim fakat guatr hastası olduğumdan saçımın önü bayağı açıldı ve ne yapsam dökülmeyi durduramıyorum bana yapmam gerekeni söylerseniz güzel bir tokada benden size hediye olsun lütfen yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürederim.Saygı ve sevgilerimle.

23 Kasım 2009 02:18
CEVAP

:) Faydam olursa çok sevinirim..Ama guatr tedavisinden sonra sanırım saçlarınız düzelecektir. Bahsettiğiniz reçete de, dana kemiğinden elde ettiğiniz jöleyi, hindistancevizi yağı ile ılıkve birebir ölçüde karıştırıp başınıza sürün, üzerini streçleyip bir süre kalınız..Bu tarifleri nette birçok sitede bulabilirsiniz. Kolay gelsin..

24 Kasım 2009 13:55
sükrüye kayhan

ne gelmez çarşambaymış bu:)))

13 Kasım 2009 13:04
CEVAP

Bacımcım, aradım ya ben seni...Telefonunda çağrımı grmedin mii.:))

13 Kasım 2009 18:18
Müşerref özdaş

Merhaba ..bir şiirime yaptığınız yorumu okudum...sevda şiirlerini birileri vaz geçse de bir başkası mutlaka yazacaktır ..sevgiler.. ( Sanırım emeklilikten dolayı evdesiniz.Biz hanımlar yapabilecek,üretebilecek bir şey buluruz mutlaka..Evde olmanın ve serbest olmanın da güzellikleri var..Mesela yazıyorsunuz..oradan buraya,bizlere ulaşıyorsunuz..bu da çok güzel..Sizi okuyacak,takip edeceğim...)

05 Kasım 2009 22:54
CEVAP

Merhabalar, Güzel duygular içinde, yazar bir okuyucu sahibi olmak çok güzel.:)) Sevgiler..

13 Kasım 2009 18:19
Toplam blog
: 141
Toplam yorum
: 751
Toplam mesaj
: 170
Ort. okunma sayısı
: 1763
Kayıt tarihi
: 08.03.07
 
 

Önce anneyim, sonra eş, abla ve annemin kızıyım. Elbette yazmayı ve okumayı seven biriyim. Emekliliğ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster