Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Hayri Yazgan

yorumlama geregi dahi duymadigim bir hikayemi sanki sana rica etmisimde sen kendi kelimelerinle yaziya dökmüssün.sen iliskiler diye adlandirmissin beni en zayif yerimden vurdun ama yazdiklarinla beni dogru yola girmek konusunda cesaretlendirdin tesekkür ederim.hep mutlu ol emi??

06 Ağustos 2008 21:17
cevat KIŞLALI

yazabildiğimiz kadarıyla ilerlerken,ilerledikçe de insani ilişkilerimi sorguluyoruz galiba...merkezimizde sevgi olmalı....elinize sağlık

15 Temmuz 2008 16:42
CEVAP

insani ilişkilerimizi sorgulamazsak herşeye körü körüne inanırsak güven duygusu nasıl oluşabilir?elbette sevgi olmalı ama güvendiğin insana değil mi?

04 Ağustos 2008 20:59
Rehberabi

Yazma konusunda bu denli motive olmuşken neden blog yazarlığı? neden mesela site kurmayı düşünmediniz? İddialı bir yazı stiliniz var.

03 Ocak 2008 16:31
CEVAP

bilmem hiç düşünmedim..belki birgün:)

28 Mayıs 2008 01:11
Ali BAKMAZ

bu sessizlik neden neden yazmıyorsunuz ki. izmiri köşe köşe yazsanız binlerce blog olur:) sevgiler

12 Aralık 2007 13:27
Zz cansu

canımıniçi :) yeni yazıların olduğunu biliyorum niye burdan paylaşmıyosun bizimleee:)) bende bayadır ihmal ettim biliyorum ama hadi.. geri dön geri döönn:))

02 Eylül 2007 16:35
acemi şair

soru sorma nedenim ben aşka olan inancımı kayb ettim terk edilen ben olduğum için değil en değer verdiğimi sandığım insan.araya aşk girdiğinde,onun kişiliğindeki tüm zayıflıkları görüyorum ve ona karşı tüm duygularımı kayb ediyorum anlatmak istediğim gerçek aşk karşınızdaki insana bir düşünce aktardığınız zaman sizin düşüncenize bir şeyler kata bilsin zayıf olduğunuz konularda sizin tamamlayıcınız olsun size aşık olduğu için sizin her söylediğinize destek vereceğine sizi eleştire bilsin ben öyle birine bulamadım aşk yüzünden bana destek olan 2 değerli arkadaşımı kayb ettim yazı yazmaya yeni başladım yazım kuralları konusun da baya bir eksiğim var kendimi bu konuda geliştirmeye çalışıyorum yakın zamanda nasip olursa sizin ki kadar güzel olmasada yazılarımı okumanız dileğiyle yazılarınızı takip ediyorum güzel yazıyorsunuz

11 Haziran 2007 13:03
CEVAP

kendimi güzin abla gibi hissettim bir an:)aşık olmak kolay ama aşık olacak kişiyi bulmak zor,olacaksınız sizde eliniz mahkum insansınız aşık olacaksınız ve o an gözüne yalnızca onun mükemmelliği çarpacak zayıf yönlerini hissetmeyeceksiniz ile..zaten aşk böyle birşey değil mi "O" en mükemmeldir "O" en güçlüdür "O" en güzeldir "O" en yakışıklıdır "O" en kibardır,en tatlıdır yani tüm "en" leri toplamıştır bünyesinde...yazılarımı okuduğunuza çok sevindim şu aralar meşgul olduğumdan yazdıklarımı bilgisayara geçiremiyorum ama en yakın zamanda yeni yazım geliyorr:):)

12 Haziran 2007 10:46
acemi şair

aşk varmı sizce aşkın varlığına gerçekten inanıyormusunuz bence aşk yoktur aşk duygusal insanların zayıfliğidir

08 Haziran 2007 16:47
CEVAP

tam olarak soruyu neden sorduğunuzu anlamadım..bence aşk var ve asla zayıflık değil..insanın doğasında var aşık olmak ve eğer sizin dediğiniz gibi zayıflık olsaydı insan doğası gereği zayıf olurdu ama öyle değil...aşk tüm duygulardan,tüm sevdiklerinize duyduğunuz sevgiden farklıdır...ve ben bu sevgiye inanıyorum..

10 Haziran 2007 21:35
Zz cansu

Canım benim... Senin nasıl bir İzmir aşığı olduğunu ben iyi biliyordum, şimdi blogun sayesinde daha çok kişi biliyor:) Az kaldı kısacık zaman içinde kavuşacaksın İzmir'ine. Ama üniversite için iyiki İzmir'i yazmamışsın yoksa ben seni nasıl tanıyacaktım! :)) Canım oda arkadaşım, ondan da ötesi gerçek dostumsun sen benim... O güzel yüzün hep gülsün... Seviyom seni! :)

05 Mayıs 2007 18:02
CEVAP

zehrammm:)şu koca İstanbul'a gelip seni bulacağımı biliyordum ondan yazmadım İzmir'i ben aramızda kalsın:)Canım dostum benim,seviyorum seni..

06 Mayıs 2007 02:24
öylesine biri işte

Lisedeyken hep matematiğe karşı acayip bir özentim vardı lise bitti çok çalıştım ama birtürlü giremedim istediğim yere olmadı işte. ama kazansam şimdi kimbilir nerde olacaktım pişman olurmuydum bilmem ama size sorayım nasıl eğlencelimi

12 Nisan 2007 19:25
CEVAP

lisedeki matematikten çok farklı üniversite matematiği,unutuyorsun denklem çözmeyi bile,ispat ispat ispat işin...bir ile sıfırın çarpımının neden sıfır olduğunu bile ispat etmen lazım eğer bir işlemde o çarpımı kullanacaksan..İş zor yani ama ben yine de memnunum:)

17 Nisan 2007 11:46
özgürce

Öncelikle selamlar.Neden yazmayı bıraktınız.Umarım bu yapılan yorumlarla ilgili değildir.Eğer böyle bir sebebse çok üzülürüz.Tekrar yazılarınızı okuma dileğiyle.

10 Nisan 2007 22:01
CEVAP

sınavlarım nedeniyle yazmaya vakit ayıramıyorum bırakmış değilim yani:)sınavlarım biter bitmez tekrar sahalara döneceğim..Teşekkür ederim..

17 Nisan 2007 11:43
Toplam blog
: 8
Toplam yorum
: 31
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 541
Kayıt tarihi
: 15.03.07
 
 

Her insanın hakkında söyleyecek çok şeyi vardır, bıraksan herkes sabaha kadar kendini anlatır ama bö..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster