Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
elif toprak

ismail yk ile ilgili haber yazmışsınız .ya onca beter sarkı ve klipler dururken bitek ismail yk mı gözünüze battı. neden bi tek ismail yk yı kötü bi şekilde eleştiriyosunuz .yk hayranları olarak çok üzülüyoruz önüne gelen her kim olursa olsun bi tek ismail yk yı hedef alıyo gerceektende hiç hoş değil onun basarısını cekemiyolar en cok o dinlendiği için ve en cok o sevildiği kimse neden kaldıramıyo bunu. şimdi müzik piyasasındaki diğer klip ve sarkıları da görmezden gelmesseydiniz bu kadar içim yanmazdı ismail yk haketmiyo bu tür yakıştırmaları .gercektende haksızlık

29 Haziran 2008 19:48
Ahmet YILMAZ

Birbirinden farklı, birbirinden önemli ve birbirinden üzücü pek çok olay sığdırdığımız bir yılın ardından, heyecanlarımıza, sevinçlerimize, özlemlerimize cevap verecek yepyeni bir yıl geçirmemizi, yaratıcımızdan niyaz ederken, hepimize sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler diliyor, sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum.

31 Aralık 2007 22:25
CEVAP

Merhaba Ahmet Bey; uzun zamandır blog bilgilerime giremediğimden dolayı mesajınızı zamanında okuyamadım. iyi dilekleriniz için teşekkür ederim, aynı temennilerle sizi selamlıyorum. iyi günler dilerim.

20 Ocak 2008 09:22
Ahmet YILMAZ

Bayramlar, bizi birbirimize bağlayan, sevincimizi ortak kılan, en önemli geleneksel değerlerimizdendir. Açıkça milletimizin varlığına yönelik saldırılarla, bu özel günü bize ağız tadıyla kutlama fırsatı vermek istemeyenlere inat, daha içten duygularla kenetlenmemize vesile olması dileğiyle bayramınızı kutluyor, sağlıkla, kedersiz, tasasız, nice bayramlara erişmek umuduyla sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum. Ahmet Yılmaz.

13 Ekim 2007 02:00
CEVAP

Teşekkürler Ahmet Bey, size de iyi bayramlar dilerim. sağlıkla, tasasız ve kedersiz nice bayramlar temeninize sonsuz katılıyorum. umarım durum bugünümüzden daha berbat olmaz. sevgi ve saygıyla. sema.

14 Ekim 2007 14:17
Toplam blog
: 11
Toplam yorum
: 14
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 997
Kayıt tarihi
: 22.03.07
 
 

Ben sema. çok uzaklardan istanbul şehrine göç edenlerdenim. Meslek gazetecilik; ama gazeteci olmayan..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster