Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Canmehmet

Değerli Hüseyin Sizi tekrar görmek ne güzel. Yorum seçeneğiniz "kapalı" konumda görüldüğü için buradan yazıyorum. Tekrar hoşgeldiniz. Sağlıcakla kalınız.

27 Mart 2017 11:32
CEVAP

Teşekkür ederim Sayın Canmehmet.

28 Mart 2017 00:32
Ayhan Özcimbit

Sizi Ali bey önermiş bende dayanışma adına öneriyorum....

24 Aralık 2013 03:22
CEVAP

Teşekkür ederim Ayhan bey. Bence mamur ve payidar olma önceliği devletin olmalıdır. Devlet (iktidar) güçlü olursa herkes kazanır. Selamlar.

28 Aralık 2013 22:36
Ahmet YILMAZ

Başarıyı tek başımıza da elde edebiliriz. Ama yaşadığımız mutluluğu paylaşamazsak, o başarıdan hiç zevk alamayız. Bayramlar, bireylerin “toplum” olmasını sağlayan manevi harçlardır. Her yıl, daha üst basamaklara çıkarmamız gerektiği halde, onu biz kendi ellerimizle iğdiş ettik. Aile fertlerinin yılda iki kez de olsa bir araya gelmesini, sevgiyle kucaklaşmasını sağlayan bayramları, tatil niyetine kullanıp, büyüklerimizden uzaklara kaçtık. Bir “el öpmek”ten bile kaçındık. Sonra da sevgiye ve saygıya hasret, ya da yabancı bir toplumla karşılaştık… Bayramlaşmak tek kişiyle yapılacak bir eylem değil… Birbirimizle, her birimizle ayrı ayrı bayramlaşarak, onun hazzını yaşayacağız ki, sevincimizi paylaşabilelim… Bu duygularla bayram sevinci içinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum. Selam ve saygıyla…

19 Ağustos 2012 19:13
CEVAP

Günümüzün bayram anlayışını yalın ve çarpıcı biçimde dile getiren güzel mesajınız için teşekkür eder bilmukabele sağlık, birlik ve dirlik içinde daha nice bayramlara erişmenizi Cenab-ı Mevla'dan niyaz ederim.

21 Ağustos 2012 16:07
Mesut KARİP

Merhaba, şeker tadında bir bayram geçirmeniz dileğiyle. İyi Bayramlar...

17 Ağustos 2012 14:03
CEVAP

Teşekkürler Mesut Bey. Sizlere de iyi bayramlar.

18 Ağustos 2012 01:06
Canmehmet

Değerli Hüseyin Bey, uzun yıllardır basında ve halen de web ortamında yayınlanan darbe tarihi ile ilgili 3'ncü yazı içeriği, "bahsekonu kişi-kurumlara söz hakkı doğurabileceği" ifadesi ile yayından alındığı için yorumunuza buradan cevap vermek durumunda kaldık. Ve cevabımız; Tek parti dönemi ile ilgili ekonomik verileri ilk aradığımızda bizdeki kaynaklarda bulamamış yabancı kaynaklara başvurmuştuk. Anlaşılan birileri o dönemle ilgili verilerin bilinmesini istememektedir. Ancak ne yaparsanız yapın gerçeklerin sonsuza kadar saklanması mümkün olmamaktadır. Şu anda medyada da faaliyet gösteren bir şirketler grubu ordu ihalelerine katılmakta ve mal satmaktadır. Yayın politikasına bakıldığında alınan ihalelerin hakkının ödendiği anlaşılmaktadır. Bu anlayış uzun müddettir devam etmektedir ki, cuntacılar ülkede korkusuzca cirit atmakta idiler. Teşekkürler, sağlıcakla kalınız.

19 Nisan 2012 20:50
CEVAP

Değerli Canmehmet: İlgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim. Doğrusu kaynaklara dayalı bir yazı serisi oluşturmak çok gayret isteyen, zahmetli bir iştir. Emek verdiğiniz çalışmanızın yayından alınmasına üzüldüm. Yayından kalkmış bir yazıyı konu ettiği için bu mesajı yayınlayıp yayınlamama hususunda tereddüde düştüm. Eğer gerekiyorsa kaldırabilirim. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim. İyi akşamlar.

19 Nisan 2012 22:13
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 13:59
CEVAP

Ahmet bey, anlamlı mesajınız için içten teşekkürlerimi iletir, ben de sizin, sevdiklerinizle beraber daha nice yıllara erişmenizi dilerim. Selam ve saygılarımla...

02 Ocak 2012 15:51
Mesut KARİP

Merhaba, yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlar,sağlık ve mutluluklar dilerim...

30 Aralık 2011 11:20
CEVAP

Mesut Bey, ben de sizin yeni yılınızı kutlar, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve bereketli bir ömür dilerim.

02 Ocak 2012 15:55
Ahmet YILMAZ

Hüseyin bey, Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

09 Kasım 2011 15:58
CEVAP

Ahmet Bey: Bu bayramın hepimiz için hayra, berekete ve güzelliklere vesile olması temennisiyle bilmukabele ben de sizlerin bayramınızı tebrik eder, sağlık ve esenlikler dilerim.

09 Kasım 2011 17:00
Toplam blog
: 462
Toplam yorum
: 719
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 698
Kayıt tarihi
: 28.04.07
 
 

Emekliyim. Herkes gibi benim de bir dünya görüşüm var. İnsanların farklı fikir ve inançlara sahip..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster