Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Birbirinden farklı, birbirinden önemli ve birbirinden üzücü pek çok olay sığdırdığımız bir yılın ardından, heyecanlarımıza, sevinçlerimize, özlemlerimize cevap verecek yepyeni bir yıl geçirmemizi, yaratıcımızdan niyaz ederken, hepimize sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler diliyor, sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum.

31 Aralık 2007 22:24
Ahmet YILMAZ

Bayramlar, bizi birbirimize bağlayan, sevincimizi ortak kılan, en önemli geleneksel değerlerimizdendir. Açıkça milletimizin varlığına yönelik saldırılarla, bu özel günü bize ağız tadıyla kutlama fırsatı vermek istemeyenlere inat, daha içten duygularla kenetlenmemize vesile olması dileğiyle bayramınızı kutluyor, sağlıkla kedersiz, tasasız, nice bayramlara erişmemiz temennisiyle, sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum. Ahmet Yılmaz

11 Ekim 2007 11:06
Mavi Ruh

Sizdemi deniz tutkunusunuz benim gibi, ve ben tersanede çalışıyorum tekne motor yat, yapımı sizinde ilgi alanınız tekne ve deniz çok güzel, mesajımı yayınlamazsanız sevinirim... HOŞÇAKALIN.....

02 Haziran 2007 15:04
alev özüçelik

yazılarınızıokudum.deniz ve yelkenli tutkumu tetikledi.fakat bu işe nereden başlayacağımı bilmiyorum.şimdilik bir dergiyi takip ediyorum.amatör yelkenli kurslarını nereden alabilirim?bilgi verirsenizsevinirim.

22 Mayıs 2007 11:59
CEVAP

Mayıs ayında yayımlanan YACHT TURKIYE veya NAVIGA dergisinde bütün yelken okullarının dökümü yapıldı. Fiyatlar- eğitim verdikleri teknelerin tipleri sayıları - eğitmenlerin özellikleri hepsi var. İncelerseniz yardımcı olacaktır. Nereden başlayacağınıza gelince: Tavsiyem kendi yapacağınız veya yaptıracağınız çok basit bir yelken teknesi ile başlamak olacaktır. Bu tekne trayler üzerinde sizinle her yere gidebilmeli . Sizi bulunduğu yere bağlamak yerine sizin istediğiniz yerde yalken yapmanızı sağlamalıdır. Arzu ederseniz www.classicboats-turkiye.com Web sitesinde YELKEN / KÜREK tekneleri size fikir verebilir.

22 Mayıs 2007 12:37
Toplam blog
: 20
Toplam yorum
: 30
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 1104
Kayıt tarihi
: 19.05.07
 
 

2004 yılında emekli olduktan sonra hobim denizcilik araştırmalarına yöneldim. 1980'den beri tekne ya..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster