Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 22:14
GÜNEŞİNSULARI

Artık yazmıyormusunuz???Üzüldüm.Efendim düş ve düşünceler,inize saygılar....

25 Şubat 2011 09:51
SINIR

Çok sevindim senden bir ses gelmesine. Vallah unutmadım ben seni. Aslında kimsenin unuttuğunu sanmıyorum. Hadi dön bekliyoruz:))

14 Şubat 2011 13:44
esmerkız

Sanırım insanın evi gibisi yok gerçekten de.Döndüğüne sevindim.Ve tabii iyi olduğuna da:)O zaman tez vakitte aramıza dönmeni bekliyorum.Zaten teker teker gitti herkes.Dostlar azaldıkça hüzünleniyorum ben de...Bu nedenle dört gözle bekliyorum.Umarım vakit bulup yeniden dönebilirsin yazılarınla aramıza...sevgiler...

13 Mart 2010 11:31
esmerkız

Sadece selam vereyim,arkadaşımın hatırını sorayım dedim.Nasılsın bakalım yoğun arkeolog:)Kendine iyi bak.Ve dikkat et gavur ellerindeysen hala:)Yazılarını çok özlediğimi bil lütfen.Vaktin varsa uğra arada bikaç kelime yaz da haberini alalım,kelimelerinden aldığımız keyfi hatırlayalım.Sevgilerimle...

03 Mart 2010 18:34
esmerkız

Ama sen bana darıldın mı, noldu arkadaşım?mesajıma yanıt vermedin ne zamandır...bak gerçekten merak ettim yahu!ikicik yazıver bakem, gavur ellerinden:)sevgiler...(en son amsterdamda, gayetde keyifliydin...ama üzerinden iki ay geçmiş...ondan bakıverem bi tekrar dedim:))

20 Aralık 2009 13:03
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzusuyla, bayramınızı kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

27 Kasım 2009 10:58
esmerkız

Gerçekten merak ettim ama yahu!nerelerdesin, geziyon mu hala...Umarım çok keyiflisindir.İyi bayramlar arkadaşım...

26 Kasım 2009 23:47
esmerkız

Mesajları sana geldiği gibi yanıtlayınca, otomatik olarak yayınlanıyor.Belki sen önceden farketmemişsindir.Böyle durumlarda mesajları (seninde son olarak yaptığın gibi kendi sayfasına giderek) yeni bir mesaj göndererek yolluyoruz:)Cevabın için ve ricamı dikkate aldığın için teşekkür ederim...Neyse...Ben asıl senin dönüş ne zaman diye sorcaktım.İnan özledim senin yazıları.Ve sen yazmadıkça, böyle uzuuuuun zaman sesin ve soluğunda çıkmayınca meraklanıyorum.Yakında dönmeyeceksen alış bari benim ne zaman döncen arkadaşım? sorularına:)Kendine iyi bak...Görüşmek üzre.Gavur ellerindeysen eğer, fazladan dikkatli ol.Malum domuz gribi neyim var.Hasta falan olma oralarda:)

15 Ekim 2009 20:18
SINIR

Uzun zaman oldu, yoksun! Merak edeyim mi acaba:))

17 Ağustos 2009 23:47
Toplam blog
: 137
Toplam yorum
: 126
Toplam mesaj
: 23
Ort. okunma sayısı
: 1124
Kayıt tarihi
: 14.12.07
 
 

Aklımda sevdiğim şairlerden mısralarla yürüyorum. Yürümeyi unutmuş ve yeniden öğrenen bir çocuk gibi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster