Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ersin Kabaoglu

Mesajına teşekkürler, 5 Temmuz'a kadar buradayım değerli Bekir kardeşim. Bir şey mi vardı? Yardımcı olabileceğim...

27 Haziran 2013 11:22
CEVAP

Evimde bir toplanma organize etmek istedim ama başaramadım bir türlü.. 6 veya 7 Temmuz'u düşünüyordum.. Muhtemelen ramazandan sonraya kalacak gibi gözüküyor.. 6'sında yapabilirsem gelebilir miydin?

28 Haziran 2013 16:42
Selim Bayraktar

bak bana en son gönderdiği mesajta sıkıştığında topu taca atan yorumcularla oynuyorum dedi. Tabi bunu söylerken benim söylediğim cevaba karşı söyledi. Yani cevap verdiğinde buna göre ver. Herhalde siz milli güvenlik hocasısınız. Tempom yoğun diyorsun da onun için.kolay gelsin=))))

01 Nisan 2012 18:08
CEVAP

Hayır, yeniden üniversite okumaya başladım :)

01 Nisan 2012 22:46
Kemal Taşan

Bekir Bey; Başbakan ve TFF başkanının "Avrupaya gitmeyelim" sözleri üzerine bir blog yazdım ve GS'lı bloggerlara bloglardan çekilme çağrısı yaptım.. Şayet onaylanır ve yayınlanırsa tavsiye etmenizi ve bu çağrının yerini bulması konusunda desteklerinizi bekliyorum.. Selametle..

30 Mart 2012 12:33
CEVAP

Kemal Bey, bloglardan çekilme konusunda sizinle aynı görüşü paylaşmıyorum, üzgünüm.. Bu, sadece meydanı "düşünemeyenlere" insanlara bırakmak olur.. Ama yazınızı tavsiye edip, yorumlarımla destek verebilirim. Selamlarımla..

30 Mart 2012 23:08
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

01 Ocak 2012 22:05
CEVAP

Daha pozitif olmaya çalışıyorum Ahmet Bey.. Mutlu bir yıl dilerim ben de size, sevdiklerinizle..

06 Ocak 2012 15:15
TURGUT ÇELİK

Bekir Bey...Bayramların birleştirici yanından söz edilir. Biz, bireysel olarak, yine de bu yönünden söz edeceğiz. Ama "karar sahipleri" bu birleştirici ruha uygun davranmadıkça söylenenler "bayramdan bayrama" havasında kalıyor. Bayramızını içtenlikle kutlar, sağlık, huzurlu günler dilerim. Saygılar, selamlar.

08 Kasım 2011 13:51
CEVAP

Anlamlı mesajınız için teşekkür ediyorum.. En güzel bayramınız olsun bu bayram. Sağlık ve huzur dileklerimle..

09 Kasım 2011 11:58
Mesut KARİP

Merhaba, gelen kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve güzellikler dilerim.

04 Kasım 2011 13:19
CEVAP

Çok teşekkür ederim Mesut Bey.. Yaşadığınız en güzel bayramınız olmasını diliyorum..

06 Kasım 2011 20:38
TURGUT ÇELİK

Bekir Bey. Uyardığınız için teşekkür ederim; mesajları yayına almadığım için sizinkini de alamıyor. Erol Işık Bey de, bir başka yazıma yazdığı yorumda, sizin gibi uyardı beni. Onunki daha önce geldi. Size de, o yazıya yazacağım yorumla teşekkür edeceğim. Yoruma kapalı olmaya gelince, hiç farkında değilim, demek ki elim değdi.Saygılar, selamlar.

03 Ekim 2011 14:34
mehmet binlik

Bekir bey,sizin durumunuz daha önce yazdığım gibi ilaç tedavisni geçmiş.Sizin yoğun bir tedavi sürecine ihtiyacınız var.Platini ne dedi Savcı kuvvetli delilker var.Suçlamalar ciddi. Savcı italyan savcısının yaptığı gibi Fenerbahçenin düşürülmesine kara verse idi.Senin gibi tedaviye muhyaç olanlar bu saçma yazıları yazıp durmayacaktı.Madem ağız yolu ile sohbette bir karar veriliyor.Bir sohbette de Fenerbahçe düşürülecekse düşürülmeliydi.Bizim dediğimiz bu saaten sonra da düşürülse Fenerbahçe de soru işaretleri olacak.Düşürülmese de Kamuoyunda süpheler olacak.Bekir Gümüş,senin gibi psikolojisi bozuk tipler yazama hakkı verip ruh sağlığı düzgün insanların sinirini bozma hakkını kim veriyor bilmem.Yazsana Geçen sene Hagini külli paralarla yıldız diye aldırıp Orduspor'a satabildiğiniz oyuncuların durumunu yada paramız yok bu kadar alabiliyoruz edebiyatı yapıp bu sene kimin paralarını harcadığınızı yazsana.Senin çocukluğunda,Fenerbahçe ile ilgili kötü bir hatıra mı var.

06 Eylül 2011 18:53
CEVAP

Psikolojileri iyi tahlil edebilen insanlar için yayınlıyorum bu mesajınızı.. Hakaretlerinizi de iade ediyorum.. Konuyla ilgili düşündüklerim ise yazılarımda var, ayrıca cevaplamaya gerek duymuyorum..

07 Eylül 2011 13:30
Ay Şen

Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve mutluluk dilerim. Sevgilerimle.

28 Ağustos 2011 23:34
CEVAP

Çok teşekkür ederim Ayşen Hanım, size de şeker tadında bir bir bayram diliyorum :) Sevgi ve selamlarımla..

29 Ağustos 2011 16:42
cihan uzun

Bu FENERBAHÇE'li hukukun üstünlüğüne senden daha çok inanan birisi ancak herkese aynı şekilde uygulanmak kaydıyla...Bilmem anlatabildim mi?

10 Ağustos 2011 12:31
CEVAP

Sayın Uzun, Mesajı ne için yazdığınızı anlasaydım cevap verebilirdim. Saygılarımla..

12 Ağustos 2011 14:32
Toplam blog
: 293
Toplam yorum
: 469
Toplam mesaj
: 44
Ort. okunma sayısı
: 1056
Kayıt tarihi
: 07.11.08
 
 

Sporun bir kavgadan çok; ahlak, mücadele, eğitim, zeka ve dürüstlük olduğuna inanıyorum. Doğaya, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster