Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
cdenizkent

Merhaba...Ben, yaptığım yoruma "Merhaba" ile başladım ve "selamlar" ile bitirdim. Diğer arkadaşlara yaptığım yorumlara da aynı şekilde davranırım...Benim bu tavrım, yazılanlara ve yazana duyduğum saygının bir göstergesidir, diye düşünüyorum...Öyle değil mi? Sizi benim gibi davranmaktan alıkoyan nedir acaba?

30 Haziran 2013 00:44
CEVAP

Sevgili Deniz Bey, Kesinlikle kasıtlı nezaketsizlik olarak algılamayın; sizin yorumunuza doyurucu bir yanıt verebilmek ve tabi bunları bin karakter sınırına sığdırmak için uğraşırken yazılanı baştan, ortadan sondan kırp derken geriye kalanı postaladım. Yoksa gördüğünüz gibi konu tanışma hoş sohbet olunca kattiyen boş geçmem hiç bir insanı. Umarım tekrar bir başka konuda hatta yerde görüşür, tanışır ve yanlış anlamaları doyasıya sohbet ederek gideririz. En içten sevgi ve muhabbet dileriklerimi sunarım; şimdilik sağlıcakla kalın.

30 Haziran 2013 17:06
Rıza Üsküdar

Kurban Bayramınızı en içten duygularla kutlar ailenize, dostlarınıza, milletimize ve tüm insanlığa barış ve mutluluklar getirmesini dilerim. Görüşmek üzere, sevgi ve saygılar…

15 Kasım 2010 00:07
CEVAP

Sayın Üsküdar, son blog mesajları bana gönderilmediği için gecikmeyle de olsa ben de sizin bayramınızı kutlarım. Sevgi ve muhabbetle.

26 Kasım 2010 04:00
hazandagüzeldir

Değerli arkadaşım, yeni yılınızı kutluyor, size sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler diliyorum. Saygılar, sevgiler, selamlarımla.

31 Aralık 2009 13:45
CEVAP

Teşekkürler, ben de size sevdiklerinizle sağlık, başarı ve mutluluk dolu yeni bir yıl dilerim. Sevgilerimle.

31 Aralık 2009 14:05
Toplam blog
: 60
Toplam yorum
: 147
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 1342
Kayıt tarihi
: 09.06.06
 
 

Arkeolog olarak arkeoloji, Eski Çağ tarihi, günümüzde sit ve çevre sorunları başlıca ilgi alanlar..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster