Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
ceylan tepeköylü

Bubinick yazdığın duyarlı yazıya karşı bir yourm yazıp, yolladım ama bloğunda göremiyorum.

23 Ağustos 2009 17:11
CEVAP

Sevgili Ceyhan, İlgine teşekkür ederim. Yorumunu cevapladım ancak ben de blogumda göremiyorum. Ayrıca senin sayfanı da göremiyorum. Ceylan Tepeköylü ya da alaçatılı imbat olarak rumuz yok. Belki de genel bir problem var. Velhasıl yorumuna içtenlikle teşekkür ederim. Kitaptan aynı tadı almak çok güzel. Ne derece etkilendiğini o kadar iyi anlıyorum ki... Ben de diğer kitaplarını okumayı düşünüyorum. Sevgiler, bubunick

24 Ağustos 2009 10:23
Gulumser Gurtunca

Dun mesajına cevap yazdım ama sonra yanlıslıkla sildim galiba. Emin olmak icin tekrar yazıyorum. Sevdim ama pek alisamadim buraya. Zaten tesadufen kaydolmustum-bir arkadasimin ricasiyla..yazmiyorum ama okuyorum hala :) Mesaj icin tesekurler, iyi bayramlar!

09 Aralık 2008 12:01
CEVAP

Selam :) İyi ki de tekrar yazmışsın, ilki silinmiş. Ben de pek yazmıyorum aslında. Genelde okuyorum. İyi şeyler çıkıyor arada :) Bayram kalabalık halde devam ediyor bizde. Yarın sakinleşecek. Yorucu ama keyifli geçiyor bu şekliyle. Sana da iyi bayramlar. Sevindim cevabına.

09 Aralık 2008 17:45
Tolga Deniz

Teşekkür ederim yorumunuz için.Bende sizin yorumunuzu okudum ve bir ayrıntıya takıldım, ada'nın evlendiğini biz görnedik yani sadece öyle söylemiş te olabilir. Aklıma Issız Adam 2 diye birşey geliyor hadi hayırlısı.... :)

07 Aralık 2008 16:09
CEVAP

Pek sanmıyorum devamının geleceğini. Keşke gelse ve mutlu bitse. Ama Çağan Irmak bunu uzatmaz gibi geliyor. Uzatsa da iyi hissetsem. Aklım hala son sahnede :)

07 Aralık 2008 18:43
Devrim Dizdar

merhabalar,blog yazarı değilim öncelikle onu belirtmeyelim.. kelimlerle aram iyi ancak sözel ve okur bazında :) yazmanın ayrı bir kabiliyet olduğunu düşünmekteyim oda ne yazık ki bende pek mevcut değil :) şimdiye kadar bir çok blog okudum da kimseye kalkıp bir msj atmadım buradan,ancak bugün sizin yazılarınızı okuduğum zaman hissettiğim yazı dilinizin gücü ve yazılarınızdaki samimiyet duygusu size msj atmaya itti beni.. insanların birbirlerine tahamüllerinin kalmadığı,birbirlerine teşekkür etmeyi bile bir zul olarak gördükleri ,kimsenin kimseyi yaptıklarından dolayı takdir etmedikleri günümüzde ben içimden gelerek size yazılarınızın çok güzel bir anlatımı olduğunu söylemek ve bundan dolayı da size teşekkür etmek istedim.. sevgiyle kalın,

29 Şubat 2008 17:56
CEVAP

Merhaba, çok hoşuma gitti ilginiz ve övgünüz. Çok teşekkür ederim. Özellikle Pazartesi günü bu saatte böyle bir mesaj, haftaya iyi bir başlangıç oldu. Sevgilerimle, Esra

03 Mart 2008 08:36
songül

yazınız çok güzel olmuş gerçekten aşk demek sadece seni seviyorum değil onunla herşeyi paylaşmak aynı yöne bakmaktır, kimse yokken yanında olmak kimsenin sizi önemsemediğinde sizi önemseyen dinleyen biridir.Aşk sadece başlangıç ama acı dır. sevgi sonsuzdur inanın çok ama çok beğendim... ( Bu gerçek bir olay mıydı??)

25 Şubat 2008 21:30
CEVAP

İlginize ve övgünüze teşekkür ederim. Yorumunuzu sevdim. Ve evet bu gerçek bir olay.

26 Şubat 2008 08:32
Toplam blog
: 58
Toplam yorum
: 33
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 813
Kayıt tarihi
: 19.07.07
 
 

Bir çok şeyden keyif alırım, okumaktan, okuduğum kitaplarda sevdiğim satırların altını çizmekten,..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster