Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Milliyet Blog’a hangi vesile ile kayıt olduğumu doğrusu hatırlamıyorum!  Bende birçoğunuz gibi yaşanmışlıklarımı ve düşüncelerimi  amatörce yazmak, yazılanlara da fikrimi açmak için buradayım. Süreç içinde farklı kimlik ve kişiliklerin arenasında blog yazı denemelerim ve yorumlarım ile "Milliyet Blog" camiasına katkıda bul..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
İşini Gücünü Bırakmış Bir Yönetim

Yazınızda üzülüyordunuz şimdi ise gülüyorsunuz ne mutlu bana ki, yorumlarımla insanları güldürebiliyorum (!) Diğer taraftan ben benim içimdeki değil, sizin içinizdeki kininizin sayfalara yansımasını dile getiriyorum. Zira benim sayfamda yazılarımda insanları kine değil sevgiye saygıya, dürüstlüğe ve birleştiriciliğe yönlendirecek içerikler var! (İstisnalar var tabi kişisel adrese teslim) Size de bu yolu tavsiye ederim...

15 Ocak 2018 12:19
İşini Gücünü Bırakmış Bir Yönetim

Bakıyorumda hocam sizde asıl işinizi bırakmış CHP nin avukatlığına soyunmuşsunuz. Sahi öylemisiniz? Siz, öğrencilerinize verdiğiniz bu dersten ne anlamamız gerekiyor? Bu bakış açınız objektif mi? Kin, kinaye, öfke, eziklik gibi emareler sarmış gibi satırları. Bu tür yazılarla öğrencilerinizin boynunuza sarılacağını mı düşünüyorsunuz? Ya da vay hocam buyur gel şu baş köşeye otur filan diyeceklerini mi bekliyorsunuz? Hani sevginiz, hoşgörünüz, akademik yanınız, yani bilgeliğiniz yazdığınız satırların neresinde? Üzülüyorsunuz öyle mi? Üzülün üzülün hocam, sizin üzüntünüz sizden fazlasının sevincidir emin olun!

15 Ocak 2018 01:57
Bir Esip Yağma

Yetmiş yılda yapılanların mislini on beş yılda yapıyor, hem içeride hem dışarıda hainlerle savaşıyor, tehdit ediliyor, yol, köprü, havaalanı, tünel, metro, hızlı tren, hastane, Üniversite, arıtma tesisleri, barajlar, tank, tüfek, İha, Siha, lazer, füze vs vs vs...yapıyor. Daha ne yapsın hocam? Yıllarca seçilememiş altarnatif çukur partileri, yenilgiye duymayan pehlivan gibi halen seçim diye kıçını yırta dursunlar, onların seçildiği yerlere bile hizmet götürmekten MUTLU" olan bir başka reis altarnatifiniz mi var? Çok sıkıldıysanız merak etmeyin reisi göstermeyen kanallarda var (!) birazda oraya takılın ve kendi sıkıntınızı çevreye bulaştırmayın isterseniz!

15 Ocak 2018 01:45
 
Toplam blog
: 407
Toplam yorum
: 1030
Toplam mesaj
: 121
Ort. okunma sayısı
: 790
Kayıt tarihi
: 07.01.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    İstediğiniz kadar konunuzun uzmanı olun, şayet bunu nezaket kuralları içinde karşınızdaki insanlara