Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Aralık '06

 
Kategori
Sivil Toplum
Okunma Sayısı
811
 

Acil durum!!! İşte bir denizyıldızı!!!

Acil durum!!! İşte bir denizyıldızı!!!
 

Yapabildiğimiz kadarıyla, yazabildiğimiz kadarıyla… Binlerce denizyıldızı var sahile vurmuş belki ama… Onun için değişecek her şey… Ferdi için… O inşallah yaşama dönecek… İşte bir Denizyıldızı… Buyurun…

Hani birlik olmalıydık ve cılız sesimiz koro halinde gürüldemeliydi ya… İşte hepimiz dostluk ve sevgi anlatıyorduk ve heyecanla “hit”lerimizin peşine düşüyorduk ya ardından… Bu sefer farklı. İş değişti. Taşın altına girmeli elimiz. Lafımızın ardında durmalıyız hepimiz.

Sadece burası değil, şirketlerimiz, müşterilerimiz, bugün telefonda konuştuğumuz herkes bilmeli ne yaptığımızı. Bugün Ferdi’nin günü… İki yıldır yokmuşuz. Ama önümüzdeki üç, beş gün var olalım, ne olur? Belki gerekli yardımı toplarız ve o gitmez aramızdan. Belki Denizyıldızımız, Ferdi kurtulur.

Hayatta tüm kaybettiklerimin hırsıyla yazıyorum şu an. Kanser bu! Tanımayan var mı? Ferdi de tanıştı. Her an, kerkes kanserle tanışabilir. Elimizden geldiğince yardım edelim. Kaybetmemeli Ferdi’yi. Param, pulum zaten yok ama olanı sarsmalı bu birlik. Duyuyor musun Bursa? İstanbul? Yeni il oldum diye böbürlenen küçük yerler? Bakın seçim yaklaşıyor politikacılar… Malzeme lazımdır size… Size sizin dilinizden konuşmak bana yakışmaz ama duyun yeter ki! Büyükler!

Ben bu yangına tek başıma sadece 1 kova su taşıyabiliyorum. Ama elden ele geçirerek binlerce kovayla söndürelim bu yangını. Acil durum ey blogcular! Acil durum okuyanlar… Ev hanımları, öğrenciler… Güzel aşk yazan eller… Güzel okurları olan beyler!

Sesimi duyan var mı?

http://biryardimeli.bz.tc

http://www2.olay.com.tr/blocks/haberoku.php?id=7524&cins=Spot%20Haber

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

inan var sesini duyan... destek için teşekkürler...

Feyhan 
 07.12.2006 23:00
Cevap :
Yorumunu gördüğüme çok sevindim. Blogum yayınlanır yayınlanmaz birden, yirminci eski filan oldu. Sanırım çok yükledik yazıları ve hepsi aynı anda çıktı. Ben bile bulmakta zorlanmıştım. Görünmedi ve okunmayacak sandım. Ama şimdi sevindim :) Sevgilerimle...  08.12.2006 8:33
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 86
Toplam yorum
: 184
Toplam mesaj
: 55
Ort. okunma sayısı
: 3119
Kayıt tarihi
: 09.10.06
 
 

Marmara İng. İşletme mezunuyum. Pazarlama bölümünde uzmanlaştım. Reklamcı olmak istiyordum. Olmad..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster