Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Nisan '15

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
672
 

Acımadı Ki - Milliyet Blog yazarlarının buluştuğu kitap

Acımadı Ki - Milliyet Blog yazarlarının buluştuğu kitap
 

48 Milliyet blog yazarını buluşturan Acımadı ki...


Milliyet Blog yazarı arkadaşımız Yağmur zamanı – Sema Öztürk'ün girişimiyle başlatılan ve 48 blog yazarı arkadaşımızın yazılarının bulunduğu anı kitabı “ACIMADI Kİ” görücüye çıkıp D&R gibi pekçok kitabevindeki raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

Baştan beri Sema ile görüş teatilerinde bulunduğum kitabımız İzmir kitap fuarında 24 ve 25 Nisan 2015’te İzmir Edebiyat Platformu standı salon 1A stand no: 604’te yerini alacak. Kitabımız için özellikle tüm İzmirli yazarlarımızı kitap fuarında görmek istiyoruz. Noktürn Yayınları’ndan çıkan kitabımızda kah neşeleneceğiniz kah hüzünleneceğiniz çocukluk anılarımız yer alıyor.

Diğer illerden ben dahil pek çok arkadaşımız da bu amaçla İzmir’de olacağız. Ben Feyzan Aksan ile 22 Nisan Çarşamba günü İzmir’de olacağım. Dilek Çınar, Nuray Saltık Ors, Bekir Gümüş, Murat Ertaş bildiğim gelecek olan yazarlarımız, Arif Öğütçü ise kesin değil.

Kitabımızın tanıtımı için İstanbul’da basın, televizyon ve radyolardaki arkadaşlarım vasıtasıyla gereken desteği vereceğim. Bu anlamda desteği olabilecek arkadaşlar var ise bizimle irtibata geçebilirler.

Sema arkadaşımızın ne kadar emek harcadığını sürekli iletişim halinde olduğum için biliyorum. Çarşamba ve Perşembe günleri İstanbul’da idi. Sözleşme imzalamak ve diğer detayları görüşmek için yayıncımıza birlikte gittik.

Başta Sema Öztürk olmak üzere emeği geçen, desteğini esirgemeyen tüm blog yazarı arkadaşlarıma ve İzmir kitap fuarına yetişmesi için azami gayret gösteren yayıncımız Harun Atak’a  teşekkür ediyorum.

Ayrıca kitabımızın tanıtım aşaması için bize randevu verip görüşen, yol gösteren ve destek sözü veren editörümüz Başak Temiztaş’a da yürekten teşekkürlerimizle…

19 Nisan 2015 İstanbul

NOT: Normal bir kitap yazısı olmadığını tespitleyip blogla ilgili önemli bir konu yansıttığını düşünüp kültür-sanattan çekip blog kategorisine aldım.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

Bu blog Editör'den Öneriler alanında yayınlanmıştır

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Sema'cım, kitabın hazırlanma aşamasında her konuda hep destek olduğun için, beni sonuna dek yalnız bırakmadığın için sana ne kadar teşekkür etsem az...Sağ ol, var ol arkadaşım... Sevgi ve saygılarımla!

sema öztürk 
 21.04.2015 9:48
Cevap :
Canım benim büyük bir keyifle yaptım senin emeğinin yanında hiç kalır zaten... Ama o İstanbul'daki koşuşturmalarımız çok keyifliydi, biraz stresi de vardı tabii ama ben seninle olmaktan çok keyif aldım. Bu öncü oldu daha nice kitaplarda hep birlikte dileğim... İzmir'de de güzel günler bizleri bekliyor Allah'ın izniyle... Sevgimle canım...  21.04.2015 14:40
 

Güzel bir çalışma yapılmış.Emek verenlere teşekkürler.

Birsen yn 
 20.04.2015 16:04
Cevap :
Birsen hanım çok zarifsiniz... Ben teşekkür ederim, hem okuyup hem zaman harcayıp yorumlamışsınız... Tüm arkadaşlarım adına sevgiler selamlar Antalya'ya  21.04.2015 14:43
 

Ne güzel bir sürpriz! :-) Blog yazarlığını kitaba taşımanız sanki ben yazmışım kadar mutlu etti. Eric van Buyten ile ikimiz ortak bir kitap yayınlamayı arzu ediyoruz, belki biz de bu yıl içinde buradan müjdeyi verebiliriz. İçtenlikle kutluyor, olabildiğince çok okura ulaşmanızı diliyorum. Selamlar, saygılar.

Güz Özlemi 
 20.04.2015 14:14
Cevap :
Sıcacık, samimi duygularınızı yüklediğiniz satırlarınız da bizi çok mutlu etti... Girişiminiz hayırlı olsun, kolaylıklar diliyoruz pek de kolay işler değilmiş. Sema arkadaşımız baş mimarı, ben ucundan kıyısından yardımcı olmaya çalıştım ama gerçekten zor işler... Güzel dilekleriniz için hepimizden teşekkürler ve de sevgiler...  20.04.2015 14:40
 

Milliyet blogdaki arkadaşlarımızın yeni bir kitap çıkarması bizim için de bir gurur konusu oldu Sema hanım. İlyas beyin youtube'daki tanıtımı da çok güzel olmuş. Blog'un sesini bu şekilde duyuran arkadaşlarımızı kutluyorum. Bu aktivitelerin daha da çoğalması dileğiyle, sevgiler, selamlar...

Erol Özışık 
 20.04.2015 10:14
Cevap :
Bu gurur tabii ki hepimizin Erol bey... Teşvik edici ve onore edici yorumunuzla mutlu ettiniz bizleri... Sema arkadaşımızın bu öncü girişiminin dilerim devamı gelir... Selam ve sevgiler bizden size...   20.04.2015 10:45
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 203
Toplam yorum
: 2287
Toplam mesaj
: 423
Ort. okunma sayısı
: 2017
Kayıt tarihi
: 23.10.06
 
 

İnsanların yapmaktan mutlu oldukları hobileri vardır. Benim de en severek yaptığım, hayatımda yen..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster