Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

18 Şubat '13

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
6568
 

Acun sen ne yaptın?

Acun sen ne yaptın?
 

Survivor, O ses Türkiye,ve Yeteneksizsiniz yarışma programlarının sunuculuğunu ve yapımcılığını yürüten Acun Ilıcalı, yeni bir skandal ile Türkiye gündemine yerleşti. Yarışma esnasında, "Yeşilmişik" grubu sahnede gösterisini yaparken yarışmacılardan biri üzerindeki Barcelona formasını yırtmış, Sergen Yalçın'ın geçmişte giydiği 10 numaralı Beşiktaş forması ile kameralar karşısına geçmiş. Yarışmacının formasındaki reklamların sansürlendiği  ancak Beşiktaş formasının sol göğsündeki Türk Bayrağı'na da belirgin bir siyah bant çekilmesi tepki yarattı.

Acun Ilıcalı, yıllardır program sunan ve televizyon medyasında her detayı ince eleyip sık dokuyan bir ekiple çalışıyorsa o siyah bantla, formanın ay yıldızını kapatan ekibin eli rahat mıydı? Sormadı mı? Danışmadı mı kimseye? Bu tarz yarışma programlarında henüz final yaklaşmadan 1. 2. ve 3. ü yarışmacının kim olacağının kararını  vermiyorlar değil mi?  Kendi stratejik kararları neticesinde bu yarışmacı kazanmalı diyerek, diğer yarışmacıların oylarını etkilememek için sempatik Emir Başar Gülsever'i de oylamaya sunmadan diskalifiye etmediniz değil mi?

Acun Ilıcalı'ya bir kez daha geçmiş olsun diyorum. Bu yaşananları, izleyicilerin ve halkın vicdanına bırakıyorum.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Acun un hatası mı ekibinin mi? bir kasıt mı var? Anlamı ne olabilir? Başka kimse görmedi mi?

Tatiliyet 
 21.02.2013 22:39
 

Problem acunun yaptığı sansür mü yoksa topluma katkısı olmayan programlarda mı. Bence buna cevap vermemiz lazım diye düşünüyorum. Saygılarımla...

hssensoz 
 20.02.2013 9:30
 

Acun'un ekibi neyi sansürlediğinin farkında değil demek ki. Eskiden gazeteler, göğüsleri açık kadınların, göğüslerini siyah bir bantla kapatırlardı. Anlardık. Bu Türk Bayrağı'nı kapatma işini anlayan varsa beri gelsin. Selamlar.

Ş ODABAŞI 
 18.02.2013 20:56
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 9
Toplam yorum
: 9
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 2294
Kayıt tarihi
: 10.02.13
 
 

24 Kasım İstanbul doğumluyum. Küçük yaşlarda müziğe ve sanata duyduğum ilgi her zaman kendini gös..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster