Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Haziran '20

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
157
 

Adamışlar

ADANMIŞLAR

Bir zamanların lahuti köstebeği köpek FETÖ ve terör örgütü adanmışlar diye devletin içine sinmiş, milletimizin yüreğine hançer sapladığında neye abandıklarını öğrenmiştik. Uzantılarının başını koparmakla bitiremiyor devletimiz. Kılıktan kılığa giren bu namussuz şerefsiz alçaklar aynı sloganla bilerek mesaj vermeye devam ediyorlar. Aklı başında hiç bir  Türk Vatandaşının bu tongaya düşmemesi gerektiği görüşündeyim.

Kullandıkları yöntem hep aynıdır. Moda mod ezberletilen taktikleri uyguladıklarını ve bundan asla vazgeçemediklerini hayretle müşahede etmekteyim. Çünkü emir kulu satılmış alçaklardır hepsi. Verilen talimatın dışına çıkamazlar. Siyasi partilerde mevcudiyetlerini sürdüren bu namussuz insanlar ülkenin en büyük ve en tehlikeli terör örgütüdür.

Adanmış denilen bu yaratıklar medyada çok usta taktikler kullanırlar. Sizi önce tahrik eder, sonra onu kayıt kuyutla belgeler ve ayağınıza dolanırlar şerefsizce.

Deniz BAYKAL’A MHP’ye, Ak Partiye yapılanları hep beraber gördük.

Din bezirganı bu alçaklar yamandıkları kapıların en adi köpekleridir.Her türlü alçaklığı yapabilirler. Haya, namus, ar, şeref, din yoktur bu insanlarda. Olsa, göz göre göre, yaptıkları alçakça taktikle, yakalanacaklarını bile bile bu mesajları verebilirler mi?

İslam uğruna adanmış olsalar papazın kıçında sinek olmazlardı.

Neye adanmışlar? Nere dadanmışlar? Niçin bile bile lades diyorlar!

Onlara umut aşılayan ağa babaları emir veriyor ve o emri yerine getirmek zorundalar.

Kuyruk ellerinde!

“Siz adanın” diyorlar, “gerisini merak etmeyin!”

O türden adamışlara devletimizin sopası  ağızlarından girecek İnşallah. Çoluk çocuğumuza, milletimize verdikleri zararı burunlarından getirilecek yüce yaradan. Sadece kendilerinden değil, çoluk çocuğundan da verdikleri zarar çıkacaktır. Hiç şüphem yok belalarını kısa zamanda feci bir şekilde bulacaklardır. En ufak bir tereddüdüm yoktur.

Yalana, dolana, hileyle, hülleye utanmadan baş vuran ve  şekilden şekile giren FETÖ adanmışları kahpeliklerine uzun sure devam edemeyeceklerdir.

Buna gönülden inanıyorum.

Metin TOPÇU

22.6.2020- 01.53

ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 447
Toplam yorum
: 475
Toplam mesaj
: 37
Ort. okunma sayısı
: 598
Kayıt tarihi
: 24.06.08
 
 

Rizede yayınlanan ilk renkli gazete ViraHaberin kurucusuyum 5 sene baş yazarlığını yaptım. İLESAM..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster