Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1961 yılında Konya ili Beyşehir ilçesinde doğdum. İlk öğrenimi İzmir Ali Akadlar İlkokulunda (1972), orta öğrenimi İzmir Karabağlar Cumhuriyet Lisesi Orta Kısmında(1975), lise öğrenimini İzmir Çınarlı Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümünde (1978), lisans eğitimini Bursa İTİA'de (1982) tamamladım. 1984 yılından bu yana bir k..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Örtüyü kaldırınca görünen

Aziz dostum, örtünün altındaki gerçekleri ve üstündeki yol haritalarını her zamanki detaylı yaklaşımın ve duru cümlelerinle ifade etmişsin. Ancak Sıtkı Üstadın deyimiyle "Gelincik Tarlası", taban suyunu kurutmaya yönelik çok ciddi ve sinsi saldırılar altında. Din tacirleri çok iyi yetiştirilmiş elemanlarının düzenlediği masum ev toplantıları ile bayanlara yönelik propaganda faaliyetlerine hız verdiler. Kullandıkları yöntem futboldaki bire bir markaj gibi çok etkili. Çağdaş demokratlar ve aydınlar, din tacirlerinin sessiz ve derinden ancak çok etkin uygulanan çalışmalarını boşa çıkarmak için ne yapmaları gerektiği konusunda kafa yormalı ve eylemlerini kısa süreli mitinglerle sınırlamamalıdırlar. Diğer taraftan din tacirlerinin ekmeğine yağ sürmemek için gerçek dindarları rencide etmemeye tüm demokratlar özen göstermelidir. Saygı ve sevgilerimle

13 Şubat 2008 16:32
Kitabıma isim arıyorum

Sizin belirlediğiniz isimlerden "aynadaki gözler" , benim önerim olarak "rengarenk" uygun gibi geliyor. Ancak 35-52.sıra arasındaki tüm önerilerin pek de uygun olmadığını düşünüyorum. Saygılarımla.

12 Şubat 2008 09:10
Cüneyt Koryürek de öldürüldü!

Her trafik terörü benim de acımı bir kez daha alevlendiriyor. Babacan görünüşlü bir hakimin pek de umursamayarak baktığı bir davanın sonucunda açıkladığı "24 ay hapisle cezalandırılması, bu cezanın da yasa gereği 16.400 YTL para cezasına çevrilmesi" kararını duyan babamın ölümünden sorumlu failin hiç bir nedamet duymadan sevinç içerisinde duruşma salonundan ayrılması tekrar tekrar gözümün önüne geliyor. Yasalarımızda insan hayatına biçilen değer bu kadardı 2006 yılında. Şimdiki değerini bulmak içinde söz konusu tutarı "yeniden değerleme oranları" ile çarpmak yeterli olabilir yasa koyucu ve uygulayıcılarımıza göre. Ülkemizin kanayan bir yarasını ayrıntılı ve araştırmacı yaklaşımınla dile getirdiğin için kalpten teşekkürler Hakan Üstad.

25 Ocak 2008 12:40
 
Toplam blog
: 2
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 632
Kayıt tarihi
: 15.01.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster