Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

03 Ağustos '13

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
332
 

Adı(m) ve soyadı(n)

Adı(m) ve soyadı(n)
 

Duy beni, cümlelere dökemediğim sözleri gözlerime bakarak gör al onları akıt içine orda sakla.. sana ait tüm sözlerim, söyleyemediklerim..
 
Sen benim gözyaşım kadar sevdiğimsin. Hem mutluluktan akan hem yüreğime dokunan, bazen yürek yakan yaşlarımdasın.. Hem en büyük korkum hem en büyük umudumsun. Geleceğime attığım adımların izindesin..En büyük gücüm en büyük güçsüzlüğümsün. Kimi zaman içime sığdıracak kadar sarıldığım kimi zaman içimden söküp atacak kadar kızgınlığım ama başaramadığımsın.. Aşkından deli divane değilim belki ama daha güçlü bir duygu taşıdığıma eminim.. göz ışıltımdan, huzurumun doruğundan, kokunu öptüğümden.. yüreğinin atışı yüreğimin atışıyla karışan, sarıldığın zaman sağıma bir kalp dokunduran hangimizinkinin daha çok attığını bilemediğim bir duygumdasın işte.. tarifi imkansız, iki ayrı bedeni tek bedende tamamlayabilenlerin anlayabileceği dilden.. Korkumda var elbet.. ama seni kaybetmekten değil, bizi kaybetmekten.. yeniden birini bulmak değil problem, hayat devam eder ama herkese de adamım, kadınım diyemezsin. Herkese tüm marifetlerini dökmezsin, herkesi kapıda beklemezsin, kafanı yastığa koyduğunda ve o yastıktan kalktığında günün her anında, yürüdüğün yollarda o yanındaymış gibi hissedemezsin. Herkese sevdiğim dersin de sevdiceğim diye masum bi cümleyle hitap edemezsin. İçine işlemişse biri bir kere, birbinize sarılırken kördüğüm gibi olursunuz, açmaya çalıştıkça daha çok karışan düğüm gibi dolaşırsınız birbirinize.. O düğüm ki sadece bir yerde çoğalır işte, Adının soyadımla karıştığı yerde..

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Gerçekten çok etkilendim ve duygulandım okurken. Resimde Nicolas Cage'i görünce ilk başta Melekler Şehri filmi aklıma geldi oldukça güzeldir seyretmenizi tavsiye ederim.

Ferhat Dağkıran 
 26.01.2014 6:52
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 41
Toplam yorum
: 14
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 597
Kayıt tarihi
: 02.08.13
 
 

"Ah Müzeyyen" kitabının yazarı.  1988 Mersin doğumlu, Selçuk Üniv. İletişim Fak. Halkla İlişkiler..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster