Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

18 Ağustos '13

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
250
 

Ah bu ben!..

Yazma dürtüme engel olamadım. Aslında içimde var olmayan bir duygunun sevinci var. Tanımadan da sevebilir mi insan, hergün onu düşünebilir mi? Düşünüyor işte, naptığını nerede olduğunu değil sadece varlığını düşünebiliyor aptalca. Acaba onunla olma olasılığı nedir diye sorabiliyor, onun tüm bunlardan habersiz olduğunu bile bile. Ben belki de hep öyle sevenlerdenim kronik bir vakayım :)

"Seni kazanabilirse bu erkek sadece "Şanslı erkek" olarak adlandırılabilir. Ama senin ara sıra kabul edilenlere uymayan katı iç manevi normların var bu yüzden gerçeğine uymadığını düşünürsen adımı sen atmış olsan da, geri dönüp yön değiştirebiliyorsun. İlişkilerin masumiyeti ve saflığıyla ilgili kendine özgü samimi kriterlerin var samimiyet senin için çok önemli. Sadıksın bir de öyle gönül eğlendirmek sana göre değil ki. Toplum sana yanlış olduğunu söylese de toplumun tüm eleştirilerine rağmen seçiminde tereddüt etmezsin acı çeksen bile, doğru kişi olduğuna inandın mı vazgeçmen çok zor oluyor biliyorsun."

Yanılgılarla geçti hayat. Yine de düşüncelerimden geçip giden insanları unutturmayı başarması bile gülümsetiyor beni. "Kafası güzel insansın." diyişim boşuna değildi bu yüzden.

Herşeye herkese inat insan içinden gelen güzel olduğuna inandığı duygularla yaşamalı. Bir pazar günü şarkısı sizlere http://www.youtube.com/watch?v=AQmRvpPwbKs. Aslında "Güzel günler göreceğiz çocuklar" şarkısını söylüyordum.

Hoşçakalın :)

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Merhaba, size katılıyorum. Benim Hayatım söz konususuysa duygularım nereye götürürse beynim ona ayak uydurmalıdır. Hiç olmazsa hata yaparsan kendi kararın nedeniyle yapmış olduğundan acı çekmezsin. Ya da daha az çekersin. "Çevreye inat; diren duygularım"

Yapukay 
 19.08.2013 16:31
Cevap :
haklısınız ama kendim için diyebileceğim şu ki aptallık parayla değil, hissettiklerim gerçeğimdir derim ben, biri birini hissedebiliyorsa hissedilen de hissediyordur bu duyguları derim, derim de aptallığım bedava benim. karşıdaki insan için benim daha şimdilerde duyduğum bir şarkıyı armağan ediyorum "kafası bu" şarkısını. (ki ben rockseverim:) herkese ve herşeye inat gülümsemek en güzeli :) selamlar...   22.08.2013 18:55
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 128
Toplam yorum
: 388
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 1135
Kayıt tarihi
: 23.11.07
 
 

Herkes gibi yazar, çizerim. Dünyamı boyarım hepsi bu!..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster