Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Evli, 2 evlat babası, 1965'te doğdu, inançlı, müziksever, insansever, yurtsever, iyi yüzer, üniversite mezunu, maliyeci, ilgi alanı sosyoloji.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
NKÜ Tıp Fakültesini birincilikle kazanan oğlumuz Utku Mert Ak, onurumuz oldu

22.11.2016 günü saat 16.30'dan itibaren başlayan törenimizde; açılış konuşmalarının ardından NKÜ Tıp Fakültesini kazanan öğrencilere beyaz önlükleri giydirildi. Beyaz önlüklü Tıp Fakültesi öğrencilerinin topluca "meslek sözü verdikleri" tören, alkışlarla sona erdi.(MİLLİYET.COM.TR haber sitesinde ve Milliyet Blog ile pek çok İnternet sitesinde yer alan bu haber, AK ailesi olarak bizi onurlandırdı, ilginize çok teşekkür ediyoruz. Melisan - Ahmet - Meltem Esen - Utku Mert AK)

25 Kasım 2016 13:15
Size bir müjdem var!

Düşünüyorum da Genç Cumhuriyetimizin ilk yıllarında yaşanan bu ve benzeri güzel olaylar gerçek değil de bir masalmış gibi olsa idi, çoktan yıkılıp gitmez miydik hepimiz topumuz birden, "onlar dışarıdan biz içeriden..." sallayıp dururken ? ... Elinize yüreğinize sağlık Sevgili Hüseyin Erkan Öğretmenim, iyi ki varsınız, sizi seviyoruz.

28 Eylül 2016 13:21
İğneada bize uzak diyemeyiz.

Prof. Dr. Doğan Kantarcı'nın yorumu; "Ahmet Bey, Yazınızı okudum. Halkın anlayacağı bir dil ile değerli bir derleme yapmışsınız. Sizi kutlarım. İlginç bir duygumu da sizinle paylaşmak isterim. Ben derslerimi hep sade bir dil ile anlattım. Halkın çocukları olan öğrencilerimin de dersi can kulağı ile dinlemelerini ve başarılı olduklarını gözledim. Sizin yazınızda kendime ait bölümleri başkası yazmış gibi okudum. Yani insan kendisini karşıdan seyrediyormuş gibi bir okuma bu. "Ne kadar sade yazılmış" duygusuna kapıldım. Bu duyguyu hissetmemi sağladığınız için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamı dileklerim ve selâmlarımla. Doğan Kantarcı"

20 Ekim 2015 22:09
 
Toplam blog
: 235
Toplam yorum
: 137
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 957
Kayıt tarihi
: 19.11.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    "Hep denedin hep yenildin, olsun gene dene, gene yenil, daha iyi yenil" (Samuel Beckett)