Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Şubat '09

 
Kategori
Sağlıklı Yaşam
Okunma Sayısı
323
 

Akapunktur 2

Akapunkturla ağrı tedavisinde aldığım müthiş sonuçtan sonra hayatım değişti. Artık daha rahat hareket ettiğim için, kilo vermem kolaylaştı. Mutlu oldum, mutlu insanın kilo vermesi daha kolay, aman sendecilikten çıktığı için, kendini sevdiği için. Sağlık için.

Zaten tüm tedaviler ayni anda yapılıyor, uygulanan seans içinde oranıza buranıza batırılan iğneler, sistemi uyarıyor, hormon miktarları düzene sokuluyor, fazla açlık hissi olmadığı gibi, sinirlilik durumu da ortadan kaldırılıyor. Bunlar benim anladıklarım. İlmi açıklaması, erbabındadır.

Her uygulamada 400-500 gramı rahatlıkla veriyorsunuz. Yani günlük almanız gereken kaloriyi aşmadığınız takdirde. Aç kalacak (ki çok açlık hissi duymayacaksınız), sevdiğiniz tatlılardan ve yağlardan uzak kalacak sizsiniz. Her şey yine sizin elinizde, siz başaracaksınız.Yalnızca destek alıyorsunuz. 3 günde bir tartılıyorsunuz, aman param ziyan olmasın halleri.

İlaçla zayıflama, henüz tıbbın çözemediği bir yol, belki de çözdü de bu pazarı kaybetmemek uğruna açıklamıyor diyenler de var. Ben de hayatı boyunca kilosunu korumak uğruna mücadele etmiş ve zaman zaman yenilmiş biri olarak, öncelikle doğru beslenme ve spor diyorum, sonrasında destekler gerekiyor ve akapunktur en zararsız ve en etkili yol diyorum.

Bunun için de ehil bir el gerekli,

Her Çin’e gidenin uzman olmadığını bileceğiz, araştırarak doğru bilgiye ulaşacağız, para çantamıza bakacağız, koşullar oluşuncaya dek kilo veremediysek, bu yola gireceğiz.

Kilonuzun biraz fazla olması inanın çok ta önemli değildir.Her zaman güzel olmanın yolunu bulabilirsiniz.Zarif olarak, güzel giyinerek, gülerek, eğlenceli olarak, iyi olarak….

Bu yazımı okuyan beylerin yorumlarını bekliyorum. Bana katılırsanız belki akapunktura para harcamaktan kurtulacağız.

Hayat her zaman güzeldir, siz onu severseniz o da sizi sever.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 50
Toplam yorum
: 44
Toplam mesaj
: 25
Ort. okunma sayısı
: 721
Kayıt tarihi
: 27.01.08
 
 

Biyologum ama öğretmenlik yaptım. Emekli oldum ve nihayet duygularımı, yaşadıklarımı, gördüklerimi p..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster