Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1946 Mardin ili, Kızıltepe ilçesi'nin Esenli köyünde doğmuştur. İlk ve ortaokulu Kızıltepe'de bitirmiş olup Diyarbakır Erkek İlköğretmen okulu ( l964) Bir süre ilkokul öğretmeni olarak görev yaptıktan sonra Diyarbakır Eğitim Enstitüsü Türkçe Bölümü'nden mezun olmuştur. Abdülkadir okuman yaşı yoktur diyerek Anadolu Üniversi..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Blog yazısı yazsam mı dedim ve...

Merhaba Nermin Hanım, Blog yazma konusunda yine size yazmak bana nasip oldu. 11,02.2015 ta Blog yazmaya başladınız Yine ilk yorumu .ben yazmıştım. Bunu siz de ifade ediyorsunuz. Sizlere yazmaya devam ediniz ve yazmak yaşamaktır demiştim. Sizde sabırla gayret ettiniz ve bugünlere geldiniz. Şunu söylemek isterim azimlisiniz. Zaten başarılı olacağınızı da sonraki yorumlarımda da söylemiştim. Bugüne değin: Toplam Blog: 72, Toplam yorum: 596 'ya geldiğinizi görüyorum. Bu benim için bir başarıdır. Sizi geçmişte söylediğim gibi bir daha yürekten kutluyorum. Ancak şunu da vurgulamak isterim: Ben şu kadar blog yazdım ve şu kadar yorum aldım, asla düşünmemeliyiz. Neyi, neleri yazdım, eksiklerim nelerdir diye düşünmeliyiz. Daha öncede söylemiştim: Milli yet Blog bird akademik okul dur. Bu Sayfalarda çok değerli nitelikli yazı yazan değerli blogdaşlarımız vardı. Milliyet Blog ile birlikte onlara Teşekkür etmeliyiz. Selamlar diyorum.

22 Haziran 2017 17:13
Dil; silahsız bir kurşun da, zarif bir gül de olabilir.

Merhaba Kadri Dil ile ilgili denemenizi severek okudum. Dilinize sağlık. Rahmetli annem şöyle derdi: Dil vardır bal gibidir, dil vardır sirke gibidir. Ötesini bilemem "derdi...Birde atalar sözü vardır: Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır...

22 Haziran 2017 10:54
Regina Teyze'den öğütler

Rengine Teyzeye selam ve saygılar gönderiyorum. Dilinize sağlık...

21 Haziran 2017 13:31
 
Toplam blog
: 1848
Toplam yorum
: 3246
Toplam mesaj
: 205
Ort. okunma sayısı
: 674
Kayıt tarihi
: 27.06.09
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster