Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Ekim '08

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
1640
 

Aldatılma şüphesine kriminolijik tespitler

Aldatılma şüphesine kriminolijik tespitler
 

İlişkinin en olmadık yerinde veya durduk yerde aldatıldığından şüphe edebiliyor kadınlar. Kadınlık dürtüsü son derece normal diyeceğim ama illa da ispat edeceğim diye kimisi şekilden şekle giriyor, kendini delirtecek derecede bir kriminolog edasıyla deliller toplamaya başlayabiliyor.

Cep telefonundaki son aramaları, mesajları kontrol edenleri, sahte isimle sevgilisini arkadaşına aratıp aklını çelecek mi bakalım diye deneme çekenleri, sessiz telefon sapıklığı yapıp nerede olduğunu anlamaya çalışanları, ani ev baskınları düzenleyenleri, kredi kartı ekstresi inceleyenleri, üzerine parfüm sinme ihtimali olabilir diye kıyafet koklayanları bile bu kafayı yiyenlerin yanında melek buluyorum aslında.

Banyoda yerde saç bulup, bulduğu dakikadan sonra başka bir tane daha bulur mu diye yerlerde sürünenler var mesela. Aynı saçtan yatakta da var mıdır diye yatağı havalandırma bahanesi ile altüst edenler var hatta. Ya belki adamın saçı çok dökülen bir akrabası, arkadaşı var. ( misal ben ) Bulduğun saçı bir bilgisayarda şüpheliyle eşleştirmediğin sürece bulsan ne olur? O saç teli illa ki yalandan kendine masum bir sahip bulur.

Madem kafayı üşüttün o zaman al benden sana adamı ensesinden yakalamak için öneriler.

Partnerin kendi evinde yaşıyorsa işin çok daha kolay olacak. Tükürük örneği almak için yastık kılıfını veya banyodaki diş fırçasını hemen bir poşete koy, saç telini de al yanına koy. Bir adet kirli çamaşır veya çarşaf da diğer salgılar için işini görebilir. Elektrik süpürgesinin içini açmayı ve de içinden çıkanları didik didik incelemeyi unutma, çöpleri mutlaka karıştır. Şüpheli bulduklarını daha sonra anlam yüklemek üzere mutlaka bir kenara ayır. Bir adet kullanılmış kürdan, sigara izmariti, kesilmiş tırnak, kullanılmış yara bandı gibi detayları sakın atlama.

Tüm topladıklarını bir laborant arkadaşına ver ve sonuçlar için üç gün bekle. Bekleme sürecinde partnerine sakın bir şey çaktırma, her şey yolundaymış gibi davran. Evde kaybolan herhangi bir detayı hissederse hiç üzerine alınma üstüne üstelik temizlikçiyi arayıp, kaybolan tırnağın hesabını sor, şüpheleri üzerinden uzaklaştırmak için gereksiz yere kadını azarla.

Yalnız benden söylemesi sonuçlar geldiğinde topuklayıp, asıl sen adamdan kaçma. Aldığın diş fırçası hiç kullanılmamış, iç çamaşırı da üç gün kullanılmış çıkmasın mesela. İç çamaşırına söyleyecek bir şeyim kalmadı, diş fırçası da şekil olsun diye banyoda duruyormuş meğer, adam leşmiş yani vah sana! Aldatılıyor muyum diye debelenirken dua et tükürük, saç örneğinden herhangi bir bulaşıcı hastalık müjdesi çıkmasın, işte asıl o zaman toptan yanmışsın.

Yahu be kadın delirme!! Çok mu polisiye seyrettin, kendine gel hele! Bu kadar aldatıldığın şüphesi ile yaşıyorsan zaten bence sen kimse ile ilişkiye girme. Böyle arızalı bir ruh haliyle zaten mutlu olamazsın. Dünya üzerinde hiçbir şey gizli kalmamıştır, öyle bir durum varsa elbet senin de aldatıldığın bir şeklide su yüzüne çıkacaktır. Bu nedenle aldatılma ihtimaline karşın her zaman temkinli ol, kendini ve ruhunu her an başıma böyle bir şey gelebilir konusunda eğit, kendine konsantre ol. Eğer aldatılıyorsan karşında aynı senin zekâ seviyende düşünecek rakip bir kadın olduğunu asla unutma, boşuna zekâ yarıştırma. Bırak millet sana nasıl çaktırmayacağım diye stres olsun, sen ye, iç, coş, eğlen, her an daha fazla mutlu ol, gereksiz yere hırpalanma.

Adam milleti aldatıyorsa aldatıyordur, bunun için mutlaka kendince uyduruktan bir sebebi de mevcuttur. Bilip de ne yapacaksın? Katil mi olacaksın? Adama aklını ispat edip de madalya mı kazanacaksın? İster al karşına konuş, ister kavga çıkar ortaya çıkması gereken gün gelmeden şüpheyle yaşayarak ancak kendine eziyet edersin. Bazı durumlarda yenilgiyi kabul etmelisin belki de böylesi daha hayırlıdır diye düşünmelisin. Aldatarak giden geri dönse de zaten bir faydası olmaz bunu kafanda mutlaka bir yere not etmelisin.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

hepimiz dürüstlük deriz de dürüstlükte bazen acı gelir, yalanı eden yalandır razı olanda. aldatmak nedir ki; sevmek ve yanında olabilmekse birlikte olmak; belki öldüğünü bilmemek.. selamlar..

Salih ERDAGI 
 11.11.2008 13:01
Cevap :
Merhaba Salih Bey. Yorumunuz için çok teşekkürler.  11.11.2008 14:37
 

felaket görünüyorlar, yolda bir iki kadında gördüğümde içim geçti. onlar ne öyle yaaa... ama tövbe ettim artık topuklu giymek yok ıhııı:))

Ruksan İLDAN 
 25.10.2008 19:22
Cevap :
Ruksan Hanım, vallahi benim de içim gidiyor. Bir de vitrinlere yapışıp duruyorum sürekli "güzel" görünce. Hepsine yetmek mümkün değil, sanat eseri seyreder gibi seyrediyorum ben de ne yapayım. :))  26.10.2008 20:51
 

Yazınızda bahsi geçen eşe sahip olsaydım aldatmaktan daha keyifli olan aldatılma sonrası duyacağım dedektiflik heyecanı olurdu:)

Osman Ömer 
 25.10.2008 1:32
Cevap :
Allah gönlünüze göre versin ne diyeyim :)) ama çok aramanıza gerek yok her kadının içinde var bu hafiyeden inanın. Yorum için teşekkürler.  26.10.2008 20:53
 

en iyisi (devam etmek isteniyorsa tabi) üç maymunu oynamak

melike79 
 23.10.2008 9:49
Cevap :
Belki bu da bir çözüm olabilir. İnsan başına böyle bir şey gelse mutlaka tepkisiz kalamaz ama yine de en az zararla atlatmalı... Yorumunuz için çok teşekkürler.  23.10.2008 10:18
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 118
Toplam yorum
: 727
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 1578
Kayıt tarihi
: 15.01.07
 
 

Bir fikirden bir başka fikre, gerçeği bulana kadar bir halden başka bir hale geçip duruyorum. İnc..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster